Over the Rainbow Тема №3

  • 44 432
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 146
Даяна има доста трески за дялане,но не е лош човек. При никакъв случай не бих казала,че е манипулаторка. Даже напротив доста наивна е и затова си изпати с доста хора. Нямам в предвид Тейлър в това число.
Самата Тейлър преди бе казала в едно интервю,че Даяна е една от най-милите и  услужливи хора,които познава. Тя е от този тип хор,на които дори да им звъннеш в 4 ч сутринта ще ти се притекат на помощ и няма да те оставят.
Но на нея проблема й е,че са и много слаби ангелите и лесно може да бъде съблазнена.
Това и е най-големия проблем.
 Бумър, моля те изгледай това клипче от предаването Punk'd да видиш колко е наивна и  добродушна.Веднага се притече на помощ въпреки,че ситуацията беше ужасно безумна.




Тези гифчета са бъзик с гонитбата на Тейлър след Карли  Joy hahaha
Скрит текст:


# 526
  • Мнения: 9 144
Разбрах, че я харесваш. Всички го разбрахме  Wink
НОООО мил, наивен и добродушен човек няма да тръгне да се вре при бившата си и новото и гадже като на АМА,
или да нахалства на СЛЪНЧИЦЕТО по време на ревю.

# 527
  • Мнения: 146
Разбрах, че я харесваш. Всички го разбрахме  Wink
НОООО мил, наивен и добродушен човек няма да тръгне да се вре при бившата си и новото и гадже като на АМА,
или да нахалства на СЛЪНЧИЦЕТО по време на ревю.

Тя го направи  от чисто женско любопитвсто. На Amas отиде за да види от близо коя е сега жената в живота на Тейлър. Било й е любопитно да види конкуренцията.
А за нахалстването на слънчицето,то е ясно че е опипвала почвата от близо за да разбере до колко са сериодни нещата и дали тя има шанс да си върне Тейлърчето обратно.
Не го е направила с злоба в това съм убедена.
Според мен тя много отдавна осъзна грешката си,че изпусна такова добро момиче като Тейлър и сега горчиво съжалява за това убедена съм. И си хапе дупето от яд. Но не е лоша.
Изгледай клипа дето ти постанх да видиш,че е доста наивен шаран  Laughing
Всички я описват като най-милото момиче на света точно заради това решиха да се избъзикат с нея.
Тя е писател и ако напише книга може и да разберем и другата гледна точка за разрива във връзката й с Тейлър.
Не бива да се гледа само едната страна на монетата.

# 528
  • Мнения: 9 144
Хората се променят за много по-малко от 3 години, през 2012 е била с Тай  Wink
Няма нужда да и търсиш оправдания, вренето е гадно,
Скрит текст:
неслучайно Камила и Мария не се засичаха на никакви светски събития 5 години. Мария не отиде и на пост-Оскаровото парти заради Серена, после я прецакаха да не отиде на концерта на Тай в Лондон, пак заради Серена, но момичето е търпеливо през декември ще получи Кайлър заедно на тепсия
Като е била толкова любопитна има телефона на Дерек, нали?

Скрит текст:


# 529
  • Мнения: 146
.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 02:02 от kaylor_is_love

# 530
  • Мнения: 9 144
Много романтичен сапунест е твоя сценарий да ти кажа,
в реалния живот и особено в Холивуд важат други правила
и тях Диана ги е научила по трудния начин от Лейката, пък и Мърфинатора  Peace

# 531
  • Мнения: 146
Тейлър е голяма романтичка и Даяна докато беше с нея също беше на романтична вълна,но може и да се е променила вече.
Дам,точно за такива неприятни случки като Лия Мишел и Раян Мърфи говорех по -рано,че тя си изпати от тях.
И въпреки това смятам,че Даяна не е лош човек. Не е идеална и на моменти прави поредица от глупости,но е човешко е да се греши. Не трябва да я съдим прекалено,защото не сме били вътре в нещата относно връзката им . Може и двете да имат по малко вина за случилото се.
Но Тейлър на скоро също лайкна неща в Тъмблър свързани с Даяна,което е доста интересно.
Може да реши да направи клип на Wonderland или Clean и тогава ще излязат на бял свят доста тайни и скрити послания.
Нека си спомняме с любов за Суифтгрон  Heart Eyes


# 532
  • Мнения: 9 144
ситуацията беше ужасно безумна.

https://vimeo.com/51661171


Охоооо кой играе стръвта   Joy Joy Joy
Джесика Шор от Клюкарката. Още една бивша за разнообразие неинтимна приятелка на Тейлър
Самата тя плуваща покрай двата бряга и 3 години параван на куотърбека Аарън Роджърс, който сега ползва услугите на Оливия Мън.

# 533
  • Мнения: 146
ситуацията беше ужасно безумна.

https://vimeo.com/51661171


Охоооо кой играе стръвта   Joy Joy Joy
Джесика Шор от Клюкарката. Още една бивша за разнообразие неинтимна приятелка на Тейлър
Самата тя плуваща покрай двата бряга и 3 години параван на футболиста Аарън Роджърс, който сега ползва услугите на Оливия Мън.
Джесика е много готина. Мисля,че тя и Тейлър все още подържат доста топли отношения.
А самата Джесика е най-добрата приятелка на Даяна от близо 12 години насам.
Не знаех,че е и на двата бряга? Сериозно ли? Има ли някоя мацка с която са я свързвали нея?
Знам със сигурност обаче,че никога не е била интимна приятелка нито на Даяна нито на Тейлър

# 534
  • Мнения: 9 144
Миналата година е била на 4-юлския уикенд в имението в Роуд Айлънд, оттогава нищо.
Не бих я нарекла готина, мъча новото и шоу дето трябва да го раздава супер яка мацка, но милата е доста бездарна.

Вече съм в хейтърски mode 
Първо Еди го отнесе, после Диана, ред е на Джесика  hahaha hahaha hahaha

# 535
  • Мнения: 146
.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 02:02 от kaylor_is_love

# 536
  • Мнения: 146
Хахаха, аз дори не знаех,че Джесика продължава да играе след края на Клюкарката  Joy
Че дори имала и шоу?  newsm78 Как се казва?
За едно съм съгласна,че Даяна заслужава бой за това,че си е събрала партакешите и е напуснала Тейлър.
Колкото и да са и криви краставиците на Тейлър, не  заслужава подобно отношение тя е добро момиче. Даяна си е шматка понякога.
Само се надявам слънчицето да не сгафи,че само един грешен ход и Даяна я виждам как скача в действие да си взима мацката обратно.
Това навъртане не е  случайно,помни ми думата  Laughing Само дано твърдението дето е текло пак ще тече не е вярно в този случай.
Никога няма да мога да преживея изражението на Тейлър и как я пипа  Joy

# 537
  • Мнения: 9 144
А самата Джесика е най-добрата приятелка на Даяна от близо 12 години насам.
Не знаех,че е и на двата бряга? Сериозно ли? Има ли някоя мацка с която са я свързвали нея?
Знам със сигурност обаче,че никога не е била интимна приятелка нито на Даяна нито на Тейлър

Eй тия двете са били едновременно уволнени от Клюкарката, познай защо  hahaha

# 538
  • Мнения: 146
А самата Джесика е най-добрата приятелка на Даяна от близо 12 години насам.
Не знаех,че е и на двата бряга? Сериозно ли? Има ли някоя мацка с която са я свързвали нея?
Знам със сигурност обаче,че никога не е била интимна приятелка нито на Даяна нито на Тейлър

Eй тия двете са били едновременно уволнени от Клюкарката, познай защо  hahaha


Да не би да са ги сгащили  в същата неудобна ситуация както девойките от Глий едно време?  Laughing

# 539
  • Мнения: 9 144
Никога няма да мога да преживея изражението на Тейлър и как я пипа  Joy
Скрит текст:

Най-интересното на тази снимка е, как Карли брои охраната по ъглите, вместо да свали Диана с прецизно кроше  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт