Over the Rainbow Тема №3

  • 44 464
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 9 144
Прекрасни  Heart Eyes

# 541
  • Мнения: 146
Невероятна нова пиано версия на песента Wonderland на Тейлър.
Звучи адски красиво.  Heart Eyes



http://legitmix.com/Bo-Ewing/artist/30170/Wonderland-Piano/mix/36153


+ Бонусче + Съвсем топло директно излязло от "фурната" новия късометражен филм режисиран от Даяна носещ името "Американката" в главната роля е една много сладка моделка брюнетка.
Сниман е за модната кампания  на Tory Burch в Париж.

# 542
  • Мнения: 9 144
Кендъл във все по-стереотипно облекло...  Mr. Green
Ако мама не сложи спирачки на дрескода, ще и бъде все по-трудно да договаря параванчета   Money

Скрит текст:

Иначе вчера не е спряла да се лигави в Снапчат с Хейли. Има сигурно 10 ентрита.


Майли и Стела са купонясвали заедно слeд VMA, все повече е ясно какви са позьорки. Дано поне Стелчето извлече достатъчно дивиденти за кариерата си  Mr. Green
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 11:05 от Бумър Swift-Kloss

# 543
  • Мнения: 3 096
Бумър, нещо не ми стана ясно от предните страници.  Blush
Харесваш ли транс ролята на Джаред Лето, или не? Или просто не смяташ, че заслужава номинация за Оскар?
За първото аз казвам "да", за второто - "не".  Simple Smile Изцяло субективна преценка, иначе ми се е поизяснил механизмът за определяне на номинациите.

# 544
  • Мнения: 9 144
Ролята е чудесна, наградите незаслужени.  Confused

Нещо за анализчето да допълниш? или в цялата плява не го видя?  Wink

# 545
  • Мнения: 3 096
Сетих се да допълвам, след като публикувах, но я по-добре в нов пост:

А, и благодаря за анализа. Прекрасен, както винаги.   bouquet Много оригинален.
Не беше ми хрумвало нищо от написаното, може би защото Суифтгрон е мистерия за мен. Основно от тази тема се информирам.

Да кажа и аз за клипа: допада ми алюзията с дивите животни, която кореспондира чудно със заглавието. И ти отдавна сравни Карли с хищник.  Sunglasses

Ако Даяна е разигравала Тай, жалко, но това са нещата от живота. Всеки от нас е бил от едната или другата страна. Това носи ценен опит, за да израснеш за всичко, което предстои.  Flutter
А за творците е особено ценно, защото дава материал за години напред.
И феновете печелят. Има един виц: "Кое е любимата игра на суифтитата? Да отгатват за кого е дадена песен."  Laughing

Фенка съм на Тейлър от много години, почти от началото на кариерата й. Моите уважения, но основното не е музиката й, въпреки че е доста приятна за слушане и белязана от безспорен поетичен талант. Основното са ей тези кутийки с двойни дъна, които представляват проектите й. А откакто научих за тайния й живот, са ми толкова по-интересни. Как Тейлър като медиен образ и цялата й империя се градят на една огромна мистификация, която се продава под формата на безусловна искреност. Това капсулира идеално духа на нашето време. Невероятно е... спира ми дъха.  Grinning

Скрит текст:
Никога няма да мога да преживея изражението на Тейлър и как я пипа  Joy
Скрит текст:

Най-интересното на тази снимка е, как Карли брои охраната по ъглите, вместо да свали Диана с прецизно кроше  Heart Eyes

Скрит текст:
Една истинска дама не може да си позволи такова поведение.  Naughty

Скрит текст:
Миналата година е била на 4-юлския уикенд в имението в Роуд Айлънд, оттогава нищо.
Не бих я нарекла готина, мъча новото и шоу дето трябва да го раздава супер яка мацка, но милата е доста бездарна.

Вече съм в хейтърски mode  
Скрит текст:
Първо Еди го отнесе, после Диана, ред е на Джесика  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 11:38 от Сонж

# 546
  • Мнения: 1 992
Като казахте дама, това видяхте ли го?

# 547
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Олеее, кви анализи, какво нещо праскате! Много раздвижено станало!

# 548
  • Мнения: 9 144
Как Тейлър като медиен образ и цялата й империя се градят на една огромна мистификация, която се продава под формата на безусловна искреност. Това капсулира идеално духа на нашето време. Невероятно е... спира ми дъха. Grinning
Точно това е, не бих могла да го напиша толкова прецизно.
Най-хубавото си остава, че продължават да дават нишанчета на прогледналите, ето вчера пак Карли на два пъти си игра с думите веднъж в Тъмблр веднъж в новото си видео в канала в ютюб  Heart Eyes


Скрит текст:
Никога няма да мога да преживея изражението на Тейлър и как я пипа  Joy
Скрит текст:

Най-интересното на тази снимка е, как Карли брои охраната по ъглите, вместо да свали Диана с прецизно кроше  Heart Eyes

Скрит текст:
Една истинска дама не може да си позволи такова поведение.  Naughty

Тя не го и направи, има феноменален самоконтрол.
Ето тази усмивка казва всичко, от ревю през февруари, Диана отива да се навре за да я види и Карли просто се усмихва. Лъвица!

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 12:01 от Бумър Swift-Kloss

# 549
  • Мнения: 3 096
Акаша, това е, защото имаме солиден източник на вдъхновение.  Mr. Green

Това го е измислил някой хейтър, дето хейти, хейти, хейти, хейти, хейти.  Mr. Green

Разбира се, че Карли има страхотен самоконтрол. Освен всичките си професионални ангажименти, спортува много сериозно. Хора като нея са изключително фокусирани и не изпадат в дребнавости.

И какво има да се занимава с Даяна, то е направо смешно да си го представиш.

# 550
  • Мнения: 9 144
Акаша, това е, защото имаме солиден източник на вдъхновение.  Mr. Green

Солидният източник е просто гениална. Този подход мога да сравня само с принцеса Даяна и Мадона, може би донякъде и Джоли, които прекрасно манипулираха "класическите" медии преди нашествието на социалните.
Мама Крис копира с пълни шепи от Тай и доразвива идеите и.

Тай предлага нещо уникално на фенчетата, дава усещането за интимност с идола си (възможността за се допреш до любимия бранд, да поговориш с нея). Лайковете в Тъмблр, LOFT преживяванията с фенове, тайните концерти, подаръците за коледа, всичко това са великолепно адаптирани най-обикновени маркетингови стратегии.

Влиянието, което има в момента над музикалния бизнес е невъобразимо.
Сещам се когато Мадона буквално съживи кариерата на Кайли Миноуг с една тишъртка.
Тейлър промотира Ед Шиърън на предишния си тур и го направи суперзвезда в Щатите.
Продължава да го прави на новото турне си с прецизно подбраните гост-звезди.
Китарата която Ани проказа на концерта на Тейлър е имала 10 млн. клика на сайта на който се предлага за следващите няколко дни.
Тръпна да видя и 5Н и Литъл Микс как ще се развият.

Хоузи отделно  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 14:23 от Бумър Swift-Kloss

# 551
  • Мнения: 146
От много време насам се спекулира за ориентацията на една от младите надежди на испанското кино актрисата Инма Куеста.
Тя е доста талантлива актриса. В България са я излъчвали  в сериала Червеният Орел.
От две години насам се говори,че излиза с певицата Ванеса Мартин,която заряза  племеничката на китариста Пако де Лусия  певицата Малу.
Двете са били сгащени от папараците преди време,но това не ги стресна ами направиха голямо шоу на лешоядите.
В Испания има доста closet cases в шоу бизнеса. Гей браковете там са легални,но испанците са си все още с малко закостеняло мислене и затова доста от звездите там си седят натикани в гардероба.





Ето и забавните снимки,които спретнаха Инма и половинката й пред папараците.
Скрит текст:



# 552
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Брех, туй Тай! Crazy

Бумър, а ти харесваш ли я, одобряваш ли ѝ стратегиите?

Още не мога да се ориентирам кой кого... Grinning

# 553
  • Мнения: 4 479
Струва ли ми се или в това клипче Карли гледа много повече в Тай, отколкото в камерата?  Wink Не, че и Хейли Стайнфелд не прави същото.  Laughing

# 554
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Верно, все едно пръцна. Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт