Навън без бельо-как ви се струва?

  • 49 114
  • 378
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 143
Абе и с малко хора да живееш като са все мъже просто не се разкарваш гола дори в къщи.
Направи им кефа... Simple Smile

Ако са баща й и синовете й, едва ли ще им е много кеф.  Mr. Green
Да тръгне без бельо, та на нас да ни направи кефа. Simple Smile

# 331
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Я кеф, я стрес...  Joy  Зависи от гледката.

# 332
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Две момчета имам и не смятам че е удачно да им се размятам гола независимо как изглеждам.
Виж сега като са при баба си ,миналата седмица пържих на баща им картофи по бельо. Mr. Green



Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 15:38 от Случи

# 333
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Две момчета имам и не смятам че е удачно да им се размятам гола независимо как изглеждам.
Виж сега като са при баба си ,миналата седмица пържих на баща им картофи по бельо. Mr. Green

Уау! На тиган ли?
 Престилка имаше ли? Thinking Laughing

# 334
  • Мнения: 466
Права е Хаексе. По ефектно ще е само с престилка  Laughing

# 335
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Без престилка ,само бельо-комплект,за да избегнем и това изясняване. Joy

За протокола опитвам се да ви разведря.

# 336
  • Другата България
  • Мнения: 37 757
Две момчета имам и не смятам че е удачно да им се размятам гола независимо как изглеждам.
Виж сега като са при баба си ,миналата седмица пържих на баща им картофи по бельо. Mr. Green




Hands Clap  Hands Thumbsup omm

На предната работа имах колежка, имаше доста високо самочувствие и мнение за себе си. А ...беше нисичка, трътлеста и ...абе раждала 35 годишна жена. Mr. Green
Синът ѝ е на 14. Ходеше в тях само по прашки. Не гащи, прашки. И без сутиен. Ами за мен - подчертавам за мен, това не е удачно решение. момчето си е вече голямо, тя му е майка, да се развява така...и мъжът ѝ нямаше нищо против. Когато го разказваше и аз и други реагирахме, тя казваше, че сме консервативни и закостенели. Е, така да е. Ама и аз имам син и последно май в детската градина е бил, когато съм се вяснала по сутиен и гащи пред него.

# 337
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Мери Ан и аз имах такива познати.Момчето беше на 14 ,а момичето на 8 по онова време и  двамата родители най-гордо си казаха че излизат от банята и си ходят голи навсякъде.По-добре било да видят в къщи отколкото навън. Rolling Eyes

# 338
  • Другата България
  • Мнения: 37 757
А, това сигурно е така, но "навън" примерно може да е на картинка, филм, запис - гол човек. Предполага се, че той ще е ....как да кажа, ами например в списание ще е някоя манекенка, оформена, с хубаво тяло, стегнат бюст....не може циците ми да са като спарени чушки, за другите части и целулит няма да говоря, и да е гордост за мен момче, което тепърва си оформя сексуалността точно това да вижда. Не бих го причинила на детето си. Sunglasses Stop

# 339
  • Мнения: 143
Две момчета имам и не смятам че е удачно да им се размятам гола независимо как изглеждам.
Виж сега като са при баба си ,миналата седмица пържих на баща им картофи по бельо. Mr. Green





Ето, сигурен съм, че мъжът ти е бил доволен!  Grinning

# 340
  • Варна
  • Мнения: 18 048
А, това сигурно е така, но "навън" примерно може да е на картинка, филм, запис - гол човек. Предполага се, че той ще е ....как да кажа, ами например в списание ще е някоя манекенка, оформена, с хубаво тяло, стегнат бюст....не може циците ми да са като спарени чушки, за другите части и целулит няма да говоря, и да е гордост за мен момче, което тепърва си оформя сексуалността точно това да вижда. Не бих го причинила на детето си. Sunglasses Stop

Искаш първо да си оформи нереална, идеализирана представа за женско тяло? newsm78

# 341
  • Мнения: 3 096
А, това сигурно е така, но "навън" примерно може да е на картинка, филм, запис - гол човек. Предполага се, че той ще е ....как да кажа, ами например в списание ще е някоя манекенка, оформена, с хубаво тяло, стегнат бюст....не може циците ми да са като спарени чушки, за другите части и целулит няма да говоря, и да е гордост за мен момче, което тепърва си оформя сексуалността точно това да вижда. Не бих го причинила на детето си. Sunglasses Stop
Значи това е проблемът, че майка му има грозна фигура. Удивляваш ме, Мери Ан.

# 342
  • София
  • Мнения: 11 505
А, това сигурно е така, но "навън" примерно може да е на картинка, филм, запис - гол човек. Предполага се, че той ще е ....как да кажа, ами например в списание ще е някоя манекенка, оформена, с хубаво тяло, стегнат бюст....не може циците ми да са като спарени чушки, за другите части и целулит няма да говоря, и да е гордост за мен момче, което тепърва си оформя сексуалността точно това да вижда. Не бих го причинила на детето си. Sunglasses Stop
hahaha hahaha hahaha

# 343
  • Мнения: 3 096
Ама наистина е епохален този цитат. Трима души се чудим и маем под него.

# 344
  • Другата България
  • Мнения: 37 757
 Joy Защо бе хора?
Не казвам, че някой друг има такава фигура, за себе си говоря. Примерно. Не коментирам чуждо тяло, казвам, че ако аз изглеждам така - а то все пак не съм манекенка, няма да позволя детето ми да си оформя представа за жена по този начин. Кое му е странното?
Навън дали можем да контролираме децата какво правят, виждат, четат? !4-15 годишни? Ама в къщи поне това, което можем, да направим, или не направим.
Пак се прочетох, казвам "ми", защо решихте, че говоря за друг? newsm78
Хексе, не е задължително да е идеализирана, но пък все пак съвременните млади жени изглеждат по - различно от ...мен. Сравнение не може да се прави, ама благоприличие някакво може да се спазва. Peace
А и това са мои разбирания, кой както иска, така се мотае пред порасналите си деца. Всъщност, както и да изглеждах, пак не бих го направила предполагам.

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 18:39 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт