Навън без бельо-как ви се струва?

  • 49 110
  • 378
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 143
А, това сигурно е така, но "навън" примерно може да е на картинка, филм, запис - гол човек. Предполага се, че той ще е ....как да кажа, ами например в списание ще е някоя манекенка, оформена, с хубаво тяло, стегнат бюст....не може циците ми да са като спарени чушки, за другите части и целулит няма да говоря, и да е гордост за мен момче, което тепърва си оформя сексуалността точно това да вижда. Не бих го причинила на детето си. Sunglasses Stop

А сега, в детството ми винаги ходехме на къмпинг и доста често на нудистки плажове, като свършеше ваканцията много ми беше странно, че вкъщи  майка ми започваше да се крие, не намирах логика... Simple Smile

# 346
  • Другата България
  • Мнения: 37 757
А, това не знам. При теб е по - различно.
Те децата виждат много неща, още от малки и ние дори не предполагаме колко знаят и виждат. Но пък според мен колкото и да е важно домашното възпитание, трябва да има една определена граница. Всеки сам си решава къде да я сложи.

# 347
  • Мнения: X
Аз и като манекенка да съм не бих ходила гола пред детето ми, освен като е много малко и не разбира. Независимо момче или момиче.

И аз съм чувала за едно семейство, което си ходили чисто голи вкъщи пред децата. Отврат.

# 348
  • Варна
  • Мнения: 18 048

Хексе, не е задължително да е идеализирана, но пък все пак съвременните млади жени изглеждат по - различно от ...мен. А и това са мои разбирания, кой както иска, така се мотае пред порасналите си деца. Всъщност, както и да изглеждах, пак не бих го направила предполагам.
Естествено, че изглеждат по-различно. Детето ти ще направи разликата, не се съмнявай. Все пак ти си му майка, не би трябвало да го привличаш сексуално.

Моите деца са ме виждали гола. Предимно когато се преобличам.Не се крия, но и не се разхождам гола. Не бива да им се втълпява, че трябва да се срамуваме от голите си тела. Но и да научат кое е прилично и кое, не.

# 349
  • Другата България
  • Мнения: 37 757
Напълно съм съгласна. Но не ми е удобно, не е нормално, не е прилично. Затова и казах
Цитат
Всъщност, както и да изглеждах, пак не бих го направила предполагам.
Наистина не е стояло на дневен ред, защото някак от само себе си не сме го правили в къщи.
Но ако и изглеждаш....не много добре става и отвратително.

# 350
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Моите деца са ме виждали гола. Предимно когато се преобличам.Не се крия, но и не се разхождам гола. Не бива да им се втълпява, че трябва да се срамуваме от голите си тела. Но и да научат кое е прилично и кое, не.
С това съм абсолютно съгласна, все едно аз съм го писала!

# 351
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Дискусията се е изместила явно, но аз да се върна към началния въпрос Laughing
Вчера, на ескалаторите към метрото, адски вятър. Реших, че подвява отзад, та си затиснах полата стратегически там, оообаче ... духна от другата посока и пляк, всичко се надигна, аз с шарен памук в лицето, хорицата от противоположната лента на ескалатора с добра гледка към крака, гащи и малко корем ... представете си сега какво биха видели, ако бях забравила да си облека бельо сутринта Joy

# 352
  • Мнения: 3 784
Мерилин Монро са видели.  Laughing

# 353
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Точно Laughing И тя имаше гащи Mr. Green

# 354
  • Мнения: 3 784
Сетих се за този виц, много подходящ за темата:

Скрит текст:
Отишла възрастна селска жена на пазар в града, влязла в един магазин, а там продавачката и предложила най-новата мода - бикини. Купила си, прибрала се, но толкова и харесали, че на следващия пазар решила пак да си купи. Влязла пак в магазина, но на смяна бил продавач. Казала му тя: "А, бе, баби, купих си миналата неделя от тук едни гащи, искам да си взема същите, ама как се казваха, как се казваха - кенеди май бяха." Продавачът "Нямаме такива гащи, бабо, тука." "А, бре, имате, бре, момче, виж какви са, оттук ги купих" - и надигнала полата да покаже гащите. Да, обаче била забравила да ги обуе. Продавачът "Ааа, бабо, това не са гащи Кенеди, Кастро са. Нямаме такива, нямаме. "

# 355
  • Мнения: 7 171
Без престилка ,само бельо-комплект,за да избегнем и това изясняване. Joy

За протокола опитвам се да ви разведря.

Другия път си сложи престилка, че ако те пръсне това олио! Знаеш ли как боли!  Laughing

# 356
  • Мнения: 466
Някои гледки на жена с бельо са по приятни от гледки без такова  Laughing

# 357
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Този път съм съгласна с теб.Дори и да е красива жената.


Другия път си сложи престилка, че ако те пръсне това олио! Знаеш ли как боли!  Laughing


Слушам сестро.За другата лятна ваканция ще се оборудвам освен с престилка и с високи токчета. Wink

# 358
  • Мнения: 1 740
По цяло лято из дома съм само по прашки. Ама имам дъщеря. И тя не се срамува от голотата си - пред татко си и дядо си си ходеше голичка докато живееше вкъщи. Обаче се загаджи. Започнаха да се прибират заедно. Зетя го било срам да ме гледа без сутиен. Сложих бюстие. Толкоз.
Но когато е за излизане и искаме да сложим къса рокля и пола, отдолу винаги са боксерки.

# 359
  • Мнения: 7 171
По цяло лято из дома съм само по прашки. Ама имам дъщеря. И тя не се срамува от голотата си - пред татко си и дядо си си ходеше голичка докато живееше вкъщи. Обаче се загаджи. Започнаха да се прибират заедно. Зетя го било срам да ме гледа без сутиен. Сложих бюстие. Толкоз.
Но когато е за излизане и искаме да сложим къса рокля и пола, отдолу винаги са боксерки.

Искаш да кажеш, че ходеше само по прашки пред зет си ли? Или аз нещо не разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт