Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 453
  • 649
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 940
Хич не съм готина на тая снимка, махам я да не се резиля Laughing
Но иначе усещането е страхотно, все едно свалих килограми от главата.

# 616
  • Мнения: 9 574
Хич не съм готина на тая снимка, махам я да не се резиля Laughing
Напротив! И прическата и ти и облеклото сте хубави  Hug

# 617
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 881
Лили, приятна почивка!

Валери, харесваш ми така. И цветът е любимия ми  Grinning.

Някои съфорумки успявам да разпозная, като ми "изскочат" във фейсбук, други - не. Като ми пратят покана и има някакво пояснение кой кой е, приемам. Иначе ги игнорирам. Защото никовете тук обикновено не показват и имената.

# 618
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Е, хванах те в последната секунда!  Много хубава, много! Heart Eyes
Аз нали все си мечтая за дълга коса напоследък и първо си викам, абе що ще си реже косата това момиче сега?! Обаче ти е много хубаво така, признавам!  Hug

# 619
  • Варна
  • Мнения: 6 341
Вал я изтървах.
Лаптопът ми показа екран -каре и умря. Изведнъж. Черен екран и това е.
Сега влязох от компютъра на детето да се оплача.

# 620
  • Мнения: 5 940
Благодаря ви. Малко ми е мъчно за хипарливата визия, ама ще свикна. Иначе усещането е страхотно.

# 621
  • Мнения: 10 874
Лиляна, приятна почивка! Hug Дано темата да просъществува все пак.

И аз изтървах снимката на Валери. Слабост са ми късите коси (скоро и аз ще минавам "под ножа"), така че не се и съмнявам, че се е получило добре. Hug

Във Фейсбук рядко разпознавам някого, евентуално ако в някоя тема съм видяла линк и съм запомнила - да, но иначе няма как да гадая кой кой е. Аз и имена не знам. В профила ми тук има линк към профила ми във Фейбук, та който е поискал приятелство (и ми се е представил преди това на лично съобщение) - добавила съм го. Hug

Стейси, дано се оправи компютърът! Hug

# 622
  • София
  • Мнения: 7 099
Изпуснах всички снимки  Grinning
Лили, приятна почивка.
Джулка, как мина втората процедура?
Кой ще ни пусне новата тема, аз не зная как се прави, в смисъл има ли нещо различно от пускането на нова тема по принцип?

# 623
  • Мнения: 4 188
Не разбрах само, тия четирите, в началото, защо са арестувани, с вдигнати ръце. И око не оплакнах.       Олакнете око вие. Кога да трия. Изтрих, няма интерес. Приятна почивка на Лиляна.

Последна редакция: нд, 02 авг 2015, 22:15 от sandokanchev

# 624
  • Мнения: 13 014
Някой може ли да ме ориентира къде се намира този ДКК1 до зоологическата градина каза моя мъж, така ли е? Да не вземем да се лутаме утре, че той все знае кое къде е, а излиза друго.

# 625
  • Мнения: 4 188
Какво е ДКК 1

# 626
  • Мнения: 10 874
Кой ще ни пусне новата тема, аз не зная как се прави, в смисъл има ли нещо различно от пускането на нова тема по принцип?
Доколкото виждам, трябва само да се копира информацията от първия пост и да се добави линк към тази тема. Peace И да се избере снимка за корица. Mr. Green Бих могла да се заема, ако щафетата не е предадена на някой "ветеран" или ако някой друг няма желание. Само корицата не мога да избера, защото не ми идва наум по какъв критерий да търся картинки.

# 627
  • Мнения: 13 014
Детски консултативен кабинет.
Лаленце, ами жени на приказка, каквато избереш. Лиляна ще си почине и ше се върне да си избира картинки, уцелва ги точно.

# 628
  • Мнения: 5 940
Жаки, да, до зоологическата градина е. Нали за детската частна клиника става въпрос?

# 629
  • Мнения: 4 199

Джулка, как мина втората процедура?

Hug
Скрит текст:
Героят в лечебната подводница. Дано се свикне с болката от налягането, макар да се съмнявам. Ени търпи, обаче. Понеже часовете са запълнени, утре ще сме с други хора в камерата и ще видим дали ще се отрази добре или зле. Утре сме и на обследване следобяда, та пак ми се е свила душата.
Изпуснах Валери, но тя е красива, а на хубав човек всичко му отива.

Общи условия

Активация на акаунт