Искам да кажа ... (47)_27.07-02.08

  • 34 428
  • 649
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Попличкахме се на море, сега май тръгваме по планините за хладина.
Какво правите на планина във времето, в което на морето се ходи на плаж?

 

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 24 351
Добро утро!
Жега. Жега. Жега

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема   bouquet


На планината релаксирам във вилата , разходки , лагерен огън , дълги разговори пред огъня, обиколки и лежерно отмаряне на хладина .

# 3
  • Мнения: 4 199
Добро утро  bouquet Родена съм в планината, но напоследък единствените ни посещения са в някое нейно подножие, с поляна, по възможност до река и си правим импровизирани пикници. Последно Ени научи думата огън, иначе като виждаше запаленото пламъче казваше 'Ден Ден( Рожден ден) и се опитваше с духане да изгаси ''свещичката''. Прохладна седмица на всички, макар да се очертават големи горещини, на които хем съм фен, хем вече ми се иска поне един прохладен и дъждовен летен ден.

# 4
  • Мнения: 3 819
Добро утро и от мен  Grinning
Вчера се прибрахме, тази нощ си спах в моето легло. Голям проблем ми е да спя на други легла по време на почивката.
След две седмици нашите приятели, при които бяхме в Гърция, си идват в България и ще ги заведем малко на балкан. Тъкмо ще изпробваме една нова раница за пикник, която мъжът ми домъкна вкъщи преди да тръгнем за морето.
Днес ще ми е адски натоварено и вероятно ще се депресирам като изляза да си върша работа из града.
Честит рожден ден на щерката на Нино на патерици.
Другите мъници да оздравяват бързо.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро! Много гореща щяла да бъде тази седмица, току що чух по тивилизията Simple Smile
Чакам да дойде сряда и запретвам ръкави да стягам багаж за морето. Трябва много добре да го обмисля и разпределя защото двата броя по-големи директно ще останат с баба си и дядо си още десетина дни на морето, та трябва да си имат достатъчно от всичко  Simple Smile
Много хубави девойки, Тонка! И много слънчеви.
Кабинковият лифт работи ли през седмицата? И как е горе, има ли какво да се прави? Хрумва ми да заведа децата някой от тези дни там на малко по-хладно Thinking

Моят син също е на 10 години и все още не ползва козметика против изпотяване. Реално няма нужда. Не че не се поти, но все още не му мирише потта. В очакване съм в следващите 2-3 години да започне да насмръдва и тогава вече ще търсим решения.

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При сина ми нямаше нужда и започна да ползва козметика доста късно.
Малката обаче е миризлива и колкото и да съм против, аз я накарах да започне. Взела съм ѝ стик. Не го ползва редовно, но понякога я подканвам.

Мина ми и на мен мисълта да започна с багажа малко по-рано.

Оф, задава се август и след него край. Половината ми отпуска отлетя. Това лято не съм почивала както обикновено, но не смея да мрънкам, че си е за хубаво. натоварването.

# 7
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Хубава отпуска на всички, които почиват и лека работа на тези, които работят.
Тонка, много са хубави момичетата. Я кажи има ли вече зрели малина на Витоша? Планирала съм и аз ходене за неделя, ако не ми мине котка път.

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
На планина и покрай река - боб в гърне, риболов и мързел Simple Smile
Това правихме тази събота и неделя.

Слънчеви момичета, Тони Simple Smile

Дребният е на 10, но освен понякога да се пръска с дезодорантите на батко си и баща си, друго не е ползвал. Ама и това пръскане е по-скоро да се мисли за голям и да ги копира.

# 9
  • Мнения: 4 841
Синът ми е на 12, но още не ползва козметика, защото няма нужда. На един-два пъти му позамирисаха краката, но беше от кофти обувки, които веднага изхвърлих. Гледам да се облича в естествени материи и да се къпе по-честичко. Естествено, като се "обадят" хормоните и позамирише, ще взимаме мерки.

Интересното е, че досега никога не е имал интерес към никакви козметични неща - баща му има стикове против изпотяване, парфюми, лосиони за след бръснене, вакса за коса. Синът ни - хич никакъв интерес, даже от чисто детско любопитство не ги е отварял, като беше по-малък, да ги изсипва и полива цветята с тях  Laughing

# 10
  • Мнения: 761
Добро утро, много жега.

# 11
  • Мнения: 5 940
Съни, малини във Витоша не съм видяла, но има зрели къпини - в подножието обаче, на по-слънчеви места.
В Стара планина имаше и малини, и къпини.
Момичета, да, има разлика между къща и блок.
Джули, много се радвам за Ени Hug

# 12
  • Мнения: 3 867
Добро утро!
Ние в къщи, без климатици не можем. Мъжът ми смени всички с инверторни, за да не натоварваме сметката за ток. В стаята, в която ще са бебетата, ще сложим конвектор.

# 13
  • София
  • Мнения: 23 097
Добро утро!
Последна седмица на работа преди отпуската.
В събота сутринта заминаваме за Родопите. Там го караме доста лежерно, без да се преуморяваме. Не сме планинари и не извършваме тежки физически натоварвания, особено аз.  Wink

Съни, идея нямам за малините. Там, където ходихме, не видях, но и без това съм малко като кон с капаци.

# 14
  • Мнения: 15 033
Миналата година ходихме в края на август и беше пълно с малини, сега моят син като чуе за лифт и Витоша и все за малини се сеща.

Общи условия

Активация на акаунт