Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 015
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Амини, до 7 той прави покрива на оградата към съседите, цял ден е слънчасал от тая работа. Утре продължава с ремонта на колите. И иска да се наспива. Каза, че няма слисъл и двамата да будуваме, докато кърмя 1-2 пъти за по 3 часа нощем. На мен ми е гадно, че с никого не общувам по цял ден и вечер пак сама си лягам.

# 646
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
1-вият отг. - да е въведен

# 647
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Перуниче кофти е така, дано влезете скоро в ритъм всички  Hug

Аз отговорх не, щото мойта е принудителна диета Simple Smile

Шери ама какви надници плащаш само  Joy

# 648
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Перу, а ти да не би цял ден да спиш и да си почиваш...мисля, че е хубаво да си поговорите и да му споделиш какво ти тежи, точно както го каза и на нас...ако не му го кажеш, ще си мисли, че за теб това положение е ОК, а то не е така....нали знаеш, че на тях трябва да им се говори в прав текст, защото намеци не разбират

и ето нещо, върху което е хубаво да помислим http://mechtazabebe.com/%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B4%D1 … 0%B0%D0%BC%D0%B5/

# 649
  • Мнения: 1 368
Перу, моя приятелка ми разказваше как след цял ден с детето посрещала мъжа си като манна небесна и искала всичко да й разказва, дори и най-незначителните неща. За да говори с някой за нещо и да усети човек край нея. А той уморен си лягал веднага. Не се промени нищо в нейна полза, но мина и това. С времето Peace

# 650
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Иве, днес се скарахме за нещо,което съм му казала, а той го е забравил - каза - аз за колко много неща мисля - ремонт, майстори, ремонтни на коли ... А аз очаквам да помни, защото е единственият, с когото говоря.

Всъщност, детенцето ни си спи. Но аз не мога да спя, като съм с нея и се будя на всеки час да я проверявам.
ММ сутрин в 6-7 идва да ме смени, аз слизам в кабинета да си доспя.

# 651
  • Мнения: 5 037
Амини,добавих компромисен отговор.

Перу,трябва да намерите баланса иначе и двамата ще се загубите по пътя Naughty.Не ти го пиша с лоши чувства или да те упрекна.И ММ е цял ден по покривите и пълзи на слънце.но когато се прибере ,грабва децата и слизат пред блока.Ако се прибере по-рано и малкия спи,готви той.

Илейн,нищо че си доброзорно на диета.Важното е,че си.

Ето инфо за утре.Който има време е хубаво да църква

# 652
  • Мнения: 1 423
Ей Шери, да не се натисне някой друг да те кара до Варна, при такова плащане Simple Smile.
Амини, и на мен 5кг. са ми излишни. Поне да бяха наляти в бюста Simple Smile.
Перу, колко еднакви са мъжете...

# 653
  • Мнения: 5 037
Ей Шери, да не се натисне някой друг да те кара до Варна, при такова плащане Simple Smile.


Mira,да отговоря телеграфно като част от анкетата:А,дано,ама...желаещи няма.А и честно,дори след 15г и макар да ме дразни на моменти,все още съм влюбена в ММ Heart Eyes
А и нямам претенции кой ще ни води до Варна,важен е резултата-да се видя с момичетата Naughty

# 654
  • Мнения: 1 933
След голямо мрънкане снощи, Изабела заспа върху мен.в 11.30 и току що се събуди З кърмене, НО със суха пелена. Не знам дали да чакам още 2 часа да СВ изпишка или да заминавам веднага към спвшното...

# 655
  • Мнения: 3 406
Добро утро
Слагам едно горещо ароматно кафе, че тази вечер и в къщи беше безсънна  Shocked  Кучка Марая упражнява действието "лая" от 23,00 до 4,20  ooooh!
Скрит текст:

Коте, дано Изабела е добре   Hug Нищо не разбирам от сухите памперси  Rolling Eyes

Уанче,
Скрит текст:
гледам Ивка ти е отговорила снощи, тук изписват Биогейм. Но всякакъв протеинов шейк би свършил работа, въпроса е да по-изчистен. Десетина дни преди стимулацията минах основно на млечна салата, кисело мляко и айран със сол, и си продължих така през стимулацията и до теста. Нямах подуване, даже напротив, шкембака ми спадна, циците също. На мен противозачатъчните ми действаха много зле и се бях подула като плондер от тях. Дори пръстите на ръцете ми отичаха  Shocked  

Перу, не знам какво да кажа. Голямо изпитание за двама възрастни е появата на малкото бебче. Ти имаш своите нужди, ТМ има неговите. От друга страна Ида има също нейните. Трудно ще е. Но си заслужава  Hug  Може би трябва да си направите програма. Да кажем поне 2 дни в седмицата ТМ да си прави ангажиментите по-къси, за да може да прекарва време и с теб, да общувате и споделяте. Сигурна съм, че ще се справите.
 

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 06:41 от tanzu

# 656
  • Мнения: 8 527
Мария, добре дошла! На диета ли си, правиш ли консерви или ремонти? Wink

Усетихе ме комарите снощи ... на решето съм.
Перу, намерете баланса. Сигурно е трудно, твоите приоритети рязко са сменени.

# 657
  • Мнения: 2 603
Коте, има ли други симптоми, температура, виж й фонтанелата, дали е хлътнала, аз мисля, че ще се изпишка, и няма проблеми  Hug Не си вкарвай филми  Hug
Добро утро!
Перу, да намерите своя начин за справяне. Щом си спи през нощта, и става само за да я кърмиш, и не реве, що дава отбой ТМ  newsm78  Поговори си с него. Късмет днес на прегледа и да нямаш проблеми. Hug
Шери, има ли опция - трябва да съм на диета, ама нещо се помайвам  Mr. Green

# 658
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро и от мен!
Котенце, сигурна съм, че всичко с детенцето е наред... майката винаги мисли първо най-лошото... и нормално.
Ние снощи бяхме навън за да не пушим. Нашите са у нас заради баща ми, а те пушат. Аз за да огранича контакта с пушещи накарах Любимчо да излезем. Не знам дали от жегите или от какво, но пия ужасно много вода, а ми се струва, че не я изхвърлям достатъчно. Цялата съм подпухнала. Сутрин се будя с гънки под очите, ръце, крака... цялата съм бълбук... Аз знам за да се отводниш трябва да пиеш много течности... е да ама...
Танзу, кафето го грабвам и започвам да работя!
Перу, сигурна съм, че с ТМ всичко ще е наред. Нормално е това, което се случва...
Кали, как сте?
Желая хубав ден на всички! Прочетох, че тези дни ще има пътуващи, така че Лек път на всички, които тръгват за някъде!

# 659
  • Мнения: 2 988
Коте, ако детето не е сукало или пило вода не е невъзможно да е суха пампата, но пък сте малки за сухи нощи. Дано не е обезводняване и стискам палци всичко да е ок с Бела.
Перу, и аз бях като теб - малката спи, а аз не мога и все я гледам. Дано се напаснете с мъжа ти, като баба ми има едно мото: Гледането на детето привърза бащата, така свикват, така че давай му колкото може повече задачи и време с Ида.
Скрит текст:
Да опитам и аз да сложа кафе

Общи условия

Активация на акаунт