Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 013
  • 704
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 535
Добрутро! Вземам си и от двете кафенца, че днес не успях да пийна вкъщи! Добре че мушкам по един кроасан на спирката  Mr. Green
Перу, и нашия татко ще е така- бачкане и никакво време за нас  Sick От сега съм се настроила да не се ядосвам , дано ми се получи!
Коте , нищо не разбирам от бебета! Дано е добре Бела !

# 661
  • Мнения: 2 168
Добро утро Hug
Коте, дано всичко е наред с Бела
Перу, тм се буди през нощта като кърмиш, така ли? С Тео мм си спеше като къпан до нас независимо колко пъти ставах. Сега е мисия невъзможна да сме всички заедно, ама да дойдат най-накрая детските креватчета и ще местим Тео...
Ели, ами хапни си китайско като ти се е прияло
И аз като Уанчето искам 20кг надолу и трябва точно като нейния режим, правила съм го и много леко свалих кг
Лек ден

# 662
  • Мнения: 1 679
Доброютро Sunglasses
Коте-  не разбрах колко часа не е пишкала Бела? Дано всичко е наред с нея и да няма Т, за да не ви се провали пътуването Praynig
Перу- забелязвам ако не се експлоатират мъжете и не ги въвличаш в твоите задачки ще свирят отбой, особено ако няма мрънкане от наша страна...Дано се напаснете- има много неща на главата и ТМ, но трябва да се научи като родител да стане мааалко по мултифукнционален, няма как просто..
Ели- дано престане това връщане, друго си е официално да си на диетка..
Аз се опитвах миналия месец на диетка и наддадох само 1 кг, ама трудна работа си беше, голям зор зор...
Уанче- наистина 20 кг къде ги измисли пък hahaha Дано стимулацията не ти причинява прекомерен дискомфорт и бързо да стигнеш до желания резултат Praynig
Манди- какво го е ухапало ТМ? Дано се оправи бързо..Преди 2 г малката я ухапа нещо и до урбазон и АБ стигна чак...много гадно newsm78
Мимче- в друга стая ли ще местите Тео?
Относно китайското с миналата бременност в 4ти месец някъде ходих с нашите на китайски и няма да забравя какви отоци имах и как  ми бяха подути очите след храната. А много ми се ядеше...тази Б няма да се изкуша  Joy

# 663
  • Мнения: 1 933
Изпишка се. Оставих й крачетата отвити в хладната стая и след половин час се изля. Отдъхнах си. Вярно е че маМката веднага мисли най-лошото... Нали има една приказка дано не те стигне това дето ти мисли майка ти...
Звезде, това беше първото което проверих, но всичко беше наред и затова се паникьосах. Да знаеш, теб ще търся за съвет или контакти на педиатър като дойдеме във Варна  Hug
Мира, кърмих, не е като да не е яла.
Извинявайте, че ви занимавам с такива въпроси и тревоги и благодаря, че ме изтърпявате   bouquet
Аз съм с 25кг отгоре, но не ги мисля. Ще ги сваля. Може и да не са всичките 25, но ще се постарая. Ще попазя още малко дрехите си отпреди 5 години, и се надявам пак да мога да си ги нося. Родих по-слаба отколкото съм била без да съм бременна. Та за мен с пълна сила важи правилото - спокойна, щастлива и слаба.
Мимче, и ти ще ги свалиш. Как върви разопаковането на багажа?
И нашия татко спи като къпан до нас, независимо дали ставам да правя нещо или кърмя в леглото. Но става веднага ако го повикам. Сутрин обаче, обикновено ние сме спящите, а той ми сваля шината, маже ръката докато спя и ми я слага обратно. Вечер като се върне от работа му връчвам Изабела и често сядам да си чета мамата или правя нещо друго.
Танзу, твойта Марая нещо е била разстроена. Искам едно бебе от нея ако някога има  Hug
Даре, мажи сега да не се подува хапаното. Мен ме жъцна оса онзи ден...
Ева, пий водата на малки глътки за да не се подуваш и пий по много.
Креми, 5 часа. Нямаше Т. Всичко изглежда наред слава богу.
Манди, дано ТМ се оправи бързо  Hug
Отивам да ни чекирам и да доприбера багажа.

Лек и много усмихнат ден на всички пожелавам   bouquet

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 10:00 от pussycat

# 664
  • Мнения: 5 037
Коте,радвам се,че при вас с Белла всичко е наред HugЛек и спокоен полет.

Лили и на теб лек път.

Илейн,утре те чакаме с новини.

Звездичке,ти и без това се ограничаваш,така че си на диета.

Кали,не е писала днес.

Елица дали роди?

Даре,мажи с нещо.

Мимче.Тео вече е голям мъж и ще спи сам.

Ева,избягвай газирано,че то много подува.Дано скоро се оправиш.Поздравления за цигарите.

# 665
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Aз нали съм от по - късно на работа днес, та да се включа сутрешно Simple Smile

Коте радвам се че Бела е добре и лек път утре  Hug

Ева за пиенето на вода и подуването и аз имах скоро такъв период. Пия вода, постоянно бях жадна и после бях отекла. Е няколко дни след това разбрах че съм бременна  Mr. Green та ти пожелавам същото и на теб   Hug

# 666
  • Мнения: 1 207
Коте лек път и дано не е много жега. Добре, че си се успокоила за Изи. И аз много се шашкам и все лоши неща си мисля като някое дете се разболее.Добре, че е мм да ме отрезвява. Снощи малката повръщаше, но само два пъти и заспа.Явно са се натъпкали с боклуци, в тая жега как им се яде  Crazy. После спа непробудно, а иначе си става поне веднъж.
Лили и на теб лек път, че не е малко.
Перу не е лесно в началото, а и Ида не е от най-спокойните. Мисля си, че не трябва дълго да спите по-отделно.Така поне ще си споделяте тревогите, няма да се чувстваш изолирана. Освен ако не плаче по цяла нощ, тогава и тм ще е неработоспособен през деня. Аз и един ден не съм спала отделно от мм когато си е в къщи.Егоистка съм  Mr. Green
Таз анкета сега що я пуснахте  Whistling, аз само мога да кажа като циг....та "Коооога?!"
Скрит текст:
след рд обещавам да се пробвам. пак
Даре то това вашето море ли е - домати, шишета. Я сипи една водка към сока и вдигай краката.
И моите домати ще тръгнат изведнъж и ще има консервена бригада скоро.
Скрит текст:
Краставици не садя щото нали искат много вода, а ние не сме постоянно там.Ама ми донесаха два корена, единия нещо май до бастисах.Остана един.Не го вдигах на въже, не го чупих.Полудя направо - онзи ден на едно бране 17бр обрах  Joy И доматите са като луди, пипера и той.Не се оплаквам от градината тая година.Само градушки да няма.
Мира честита ви годишнина на патерица - да се обичате и да се разбирате дълги години.
Манди оправихте ли вратите? Аз като те чета се стряскан малко - как ще се оправяте за напред. Нито е да я оставиш сама, нито да  живеете заедно. Пожелавам ти скоро други грижи да те навестят - съвсем бебешки и пухкави.
Илейн дано ти се разминава бързо, но пък ефекта е двоен - сигурни бременни симптоми и смъкнати кг.Утре ли си на преглед?
Жана ти сега как работиш - няколко дни цели и после цели почини? До раждането ли ще си така?
Няма ли пак малко бременни снимки да качите? Много гадно с този албум, липсват ми много усмивки и тумбаци в него  Sad
Не съм казала привет на Ева и Мария, да ви е хубаво на нашата седянка и да стане и ваша.
Ева успех с отказването на цигарите.И аз напоследък съм много подута от течности.
Уанче много строг този режим, но и бързо ще даде резултат.Аз само воля не ми достига, а как ще се зарадвам да поолекна и аз.
Елица и аз я мисля вече...

# 667
  • Мнения: 1 368
Перу, не знам какво да ти кажа, освен да опиташ да го включваш, да му възлагаш задачи или да правите повече неща заедно. Сигурно е много изнервящо все сама, за него сигурно е изнервящо с хиляда неща на главата. За съжаление никой не ни учи как да се справяме в такива ситуации. Дано бързо и лесно да намерите пътя Hug
Стискам палци за прегледа и дано успеете утре да се видите с момичета.
Скрит текст:
Моята приятелка като ми споделяше аналогични ситуации все си мислех за баба ми – живее сама, аз като отида да я видя не й отделям нужното внимание, а тя цял ден това е чакала, защото жива душа няма край нея; тя иска да си говорим, аз бързам; тя ми казала нещо предния път, аз съм забравила, защото мисля за много неща….. ooooh!
Коте, радвам се, че Бела е добре. Лек и спокоен полет! Hug
Нашите домати тръгнаха изведнъж Heart Eyes
Днес е Преображение, нека небето да се отвори и да сбъдне всички мечти Praynig
Хубаво изкарване на бургаската среща Hug

# 668
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Котенце, радвам се, че си се успокоила.
Илейнче, никакви шансове при мен задържането на вода да е с причина като при теб. Тъкмо ми свърши Ц. и дори утре съм на АГ за преглед - профилактика и цитонамазка, също и да ми пусне хормони каквито трябва. Но за задържане на вода знам, че трябва да се пие много повече вода и да се ходи много често до WC. Аз от сутринта съм изпила почти 2 литра и съм ходила поне 6 пъти... Ще се оправя, няма къде да ида.
Може би аз изпуснах някъде режима на Уанчето... някой ще ми го припомни ли?
Аз днес съм на вода, за обяд домат и няколко малки краставички... после пак водя и вечерта - ще видим Simple Smile
Кали, наистина днес май не си писала...

# 669
  • София
  • Мнения: 6 302
Коте, радвам се, че бебка е добре и ти си се успокоила  Hug

Ава, ама ти си била голяма градинарка, браво!

Уанче, съчувствам ти за неразположенията. А какво точно чувстваш? И аз при една от стимулациите пих от тези протеинови шейкове на Биогейм, другите казваха, че били приятни на вкус, на мен не ми бяха особено вкусни..... Но пък хапвах много кисело мляко и сладолед  Heart Eyes Течности е важно да приемаш - вода, айрянче, фреш, чай.....

Перу, и моят съвет е да споделиш с ТМ как се чувстваш. Ще се нормализират нещата, просто сега е най-тегавия период  Hug

Танзу, дано е било еднократно това нервничене на кучето, че не си е работа така.

Аз мисля, че Елица е родила. Дано всичко е наред!

# 670
  • София
  • Мнения: 10 698
Коте,  случвало ми се е много пъти с бебетата. Споко.

# 671
  • Мнения: 1 933
Елица снощи не беше родила още. Днес мисля е на преглед. И аз я мисля. Може би всеки момент...

# 672
  • Мнения: 1 368
Eва, стискам палци за хубави резултати от цитото и хормоните Hug
Дано всичко с Елица да е наред Praynig

# 673
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Тук съм си. Чета ви, ама няма  какво да пиша. Вчера цял ден ме скъса да ме боли кръста. Чак по едно време взех да се замислям дали не е бъбрек. Много гадна тъпа и постоянна болка в ляво. Чак и към корема отиваше, пак само в ляво. Това съчетано с много кофти газове, които явно допринасяха за болката...
Ама вечерта си спах без проблем, което значи, че не е била силна, а по-скоро дразнеща. Днес е по-слаба и се премести от дясно...  Rolling Eyes
Ей такива работи при мен...

# 674
  • Мнения: 8 527
Ева, вземи си чиа - абсорбира водата от организма.
Аз ли останах единствената гадна пушачка? Пробвахме машината за сок от праскови. Не е каквото трябва. Ще ходя на демонстрация на кювингс май.
Дуа ветър днес ... плажа го изкарахме на кафето Wink
Скрит текст:
По-лесно е с чуждите възрастни родители. Поне ММ сега ме разбира какво ми е.

Общи условия

Активация на акаунт