Морски бриз и вълнички,после бум на две чертички!Бъдещи мами над 35

  • 26 013
  • 704
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Благодаря за съвета за чиата, Дари! Не се бях сетила!
Къде го тоя вЕтЕр, дето духа? Тук има някакво ветренце, ама е толкова горещо, че не подобрява никак положението. Отгоре на всичко сме с авария на работа и сме без климатик... трагедия!

# 676
  • Мнения: 8 527
Бургашко Simple Smile при свеки
Аре бе ... няма ли една пушачка поне Sad ангелски крилца ще ви порастат  Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 10 698
Даре,ако не кърмех можеше да се прежаля с една цигара...както ми е прикипяло. ..

# 678
  • Мнения: 1 353
Аз съп пушачка  newsm78 кво пИчеля  newsm78

# 679
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз съм пушачка в пауза... Онази вечер сънувах, че пуша...  Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 5 037
Даре,споко.Ще ти правя компания с цигара на срещата Wink.Даже забелязав,че в компания и сладка приказка прекалявам с тях Embarassed

Магнет,защо ти е прекипяло newsm78?

# 681
  • Мнения: 1 353
За килограмите да кажа и аз. Винаги съм била....леко казано овална  #Cussing out и винаги много съм се притеснявала от това. Цял живот съм се ограничавала с това яж, онова не. Ефект има само когато съм притеснена. По време на бременността свалих 4 кг За първи път в живота си се притесних, че свалям кила ooooh! Сега два съм върнала. И както казва една приятелка искам да съм  дебела и сита, отколкото слаба и гладна. Joy
И те така  Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 2 603
Коте, радвам се за малкото писенце Hug Нямаш грижи, насреща съм за каквото се сетиш Hug
Шери, от поне месец съм отбой от всякакви режими, не ми понесе лятото Mr. Green Наесен!
Ева, слагай лимон във водата, хем утолява жаждата, хем е диуретик естествен Hug
Кали, да минава и тая чудесия, няма да се даваш Peace
Мимче, Тео на какво легло ще го слагаш?
Моето дребното е криваче днес, две ямички има горен и долен зъб едновременно, чакам да пробият...ръкомаха, сочи, все иска да му казвам какво показва, строява ни, кряка му се...купон Whistling Баткото и той на разходката се опита да ми вдигне кръвното ама го туширах...като се прибрахме. Сега гледа в ютуб, прозява се, ама не ще да легне. Аз пък мисля да смачкам ухото за малко.

# 683
  • Мнения: 1 207
Даре то като не пушим други пороци имаме  Mr. Green.
Крила едва ли, надявам се ни крила, ни рога  Joy
Звездичката и на мен как ми се поляга, пих кафе и вместо да ме ободри ме приспа.
Ходих в обедната почивка да търся малини за тортата, много жега е.Няма ни вятър, ни Бургаско.Но сме си донесли Урсус от румънско и ще ударя една довечера.
Кали каква е тази мигрираща болка - я направо да се маха. Дано е просто от лежането.
Цвети аз от снимките нищо овално в теб не видях, теб те числя за слаба.
Малко майтап
Скрит текст:
на морето в хотела засякох един гинеколог от 25 ДКЦ, дето за профилактика ходя при него.Колежката вчера разправя, че и тя ходи при него и и викам - видях го.А тя пита обади ли му се, позна ли те  Rolling Eyes. И се сещам за вица, дето така една жена срещнала гинеколога и вика "Докторе, аз съм, не ме ли позна?" - а той явно не. Скокнала жената, свалила гащите и вдигнала полата - "Аа, чак сега те познах!" тогава рекъл доктора  hahaha

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
*Звездичката*,може ли да ми разясниш това за фонтанелата...не го бях чула за сега Thinking

# 685
  • София
  • Мнения: 10 698
Ако е хлътнала може течностите в организма да са малко.

# 686
  • Мнения: 1 353
Да не забравя, да ви кажа, че днес е Преображение Господне  #Cussing out Пожелай те си нещо  Hug

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Аааа,ясно...мерси Магнет!

# 688
  • Мнения: 8 527
Спокоих се начи  Joy
Ударих една дрямка и се чудя дяли да не я повторя ....
Я да питам - ортоморлефтила и витамини от групата В може ли да намаляват мъжкото либидо? Или просто баба, дядо, внуче, куче и липса на място действат така?
Ще ходим в градска отпуска довечера и да си вземем толумбички от Марс-а. Дано не са ги изяли всичките.

# 689
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Отказах от раз цигарите по време на стимулацията и досега не ми се е пропушило. Не ми се ще да ги започвам и след раждане. Но мисля да се сложа на диета, много съм издута и подпухнала.
Коте, добре че се е изпишкало детето и ти да се успокоиш. Лек път!
Уанче, всяка една добавка протеин ти върши работа. Предполагам има специалисти на тези щандове и ще те насочат.
Аз да се оплача. Онзи ден телефона ми падна във вода-за мен телегона ми е като пъпна връв. С него работя, забавлявам се...дишам. направо мй призля. Но, методът с ориза се оказа че не бил само легенда и пак работи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт