Август идва с горещини и сбъдва нашите мечти! Тема 114

  • 24 207
  • 634
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 633
Щaстливка, време е да спреш да се "вихриш"! Това на нищо не прилича! Всеки си има напрежение и нерви в ежедневието и е тук, за да се разтовари, да сподели, да му олекне, да избяга от интриги, караници, недоволни хора и т.н. Хайде стига сме пренасяли всичко това и тук, иначе присъствието във форума се обезсмисля. В крайна сметка, ако не ти харесва нещо, никой не те държи на сила...
Подкрепям Йоли, че ако решите, можем да се обединим, ако ли пък не и аз с молба да бъде отключена вашата, мисля най-старата тема във форума!   bouquet

# 631
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Хера, само една молба! Разбирам какво искаш да кажеш и съм съгласна, че темите станаха много. Остави тази да се доразберем с момичетата до 50та страница как да направим новата тема, за да започнем там начисто! Съгласни ли сте?

# 632
  • Мнения: 39 321
Хера, въпреки че се опитваш да вземеш някакво соломоново решение, то никак не е добро. Права е потребителката която каза, че нито на нас ще ни е добре тук, нито на тях при нас. Как толкова години не пречеха двете теми. Ако Щастливка се е вихрила, сложете и бан. Така наказвате над 100 човека от двете теми  Confused

# 633
  • Мнения: 3 191
Хера, въпреки че се опитваш да вземеш някакво соломоново решение, то никак не е добро. Права е потребителката която каза, че нито на нас ще ни е добре тук, нито на тях при нас. Как толкова години не пречеха двете теми. Ако Щастливка се е вихрила, сложете и бан. Така наказвате над 100 човека от двете теми  Confused

Абсолютно подкрепям Peace

# 634
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Никой с нищо няма да наказвам.
Анатемата не е нужна на никой.
Няма виновни...освен мен, че ви оставих със сто теми толкова време.
Ще има една тема - това е момичета.
Лек ден за пореден път.

СЕДМИЧНА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт