Секс за една нощ

  • 44 025
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 597
Не съм правила, но не защото съм консервативна.
Скрит текст:
Просто който е спал с мен не е искал да ме остави после  Flutter  hahaha

# 16
  • Мнения: 466
Сигурно и готвиш добре  Laughing

# 17
  • Мнения: 46 597
Вече да Simple Smile мъжът ми ме научи, на него му е хоби. За първи път сготвих 7-8 г. след като заживяме заедно, по принуда (като дойде бебето Laughing).

По темата - от много филми и книги сексът за 1 нощ ми се вижда огромен риск. Не си заслужава заради малко удоволствие човек да рискува живота си. Всякакви ненормалници (и то двата пола) има. Та... опичайте си акъла.

# 18
  • Мнения: X
Не съм правила, може би пиенето ми е било малко newsm78. Сега със сигурност не бих се прежалила, че параноята ми , с възрастта се задълбочи, както и прекомерната информираност за възможни последици. Да не се заричам, че ....

# 19
  • Мнения: 466
Ама като кажете че се "прежалвате" за секс направо да ви ожали човек Laughing

# 20
  • Мнения: 1 844
Случвало се е веднъж в много ранните години на младостта ми. Simple Smile Не съжалявам, но пък и разбрах, че това не представлява интерес за мен. Simple Smile Още повече, че с годините станах много предпазлива и понякога дори параноична. И да, случвало ми се е да имам 5-та среща в лабораторията - на момчето всъщност му направи добро впечатление. В днешно време си мисля, че няма нищо лошо или обидно в началото на сексуална връзка и двамата задружно да си пуснат един секс пакет изследвания. Simple Smile

# 21
  • Мнения: X
Ама като кажете че се "прежалвате" за секс направо да ви ожали човек Laughing
Казах "прежаля", точно заради евентуалните здравословни проблеми, пък и аз съм си малко чувствителна душа, та ми трябва емоционална близост за да стигна до секс. Спокойно, иначе не съм толкова скрънзлива.

# 22
  • Мнения: 466
То каквото писано ще става  Laughing

Направи ми впечатление защото много жени се изразяват така.

Ще се прежаля за секс.

Ще му пусна.

Ще му се дам.

Пък като вземеш да четеш тук - олеле мъжът ми вече ми е като брат  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 281
Аз пък бая секс за една нощ съм правил в смисъла който повечето от вас влагат в понятието словосъчетанието . Някога съм и повтарял и потретял болест не ме е хващала никаква. Което идва да каже че опасенията ви са безпочвени . Плюс медицината лекува 90 % от заболяванията предавани по полов път успешно и с лекота . Тия екзотки като спин и т.н са изключително малко вероятни по нашите ширини и въпбще не си струва да се мисли по тези въпроси . Мислите по тези въпроси ощетяват емоционално

# 24
  • Мнения: 29 057
Ние хубаво не практикуваме секс за една нощ Simple Smile....ама никой не се замисля за тия козметични салони....и за тия епилации навсякъде Simple Smile.....с една шпатулка съм виждала маже наред.... Shocked

# 25
  • Мнения: 829
Сексът за вечер е до време. Когато човек е млад и зелен няма нищо срамно или неморално да вземе всичко, което животът му предлага. Когато обаче се родят децата, независимо дали си баща или майка, вече имаш отговорност. Тогава тази опция не е опция. И все пак, всеки прави това, което сметне за добре.

Към авторката: ако нямаш задължения към мъж и деца или не си в сериозна връзка, прави каквото ти душа иска. (в някакви прилични граници)

# 26
  • Мнения: 466
Ами не се епилирайте  Laughing

# 27
  • Мнения: 29 057
Аз пък бая секс за една нощ съм правил в смисъла който повечето от вас влагат в понятието словосъчетанието . Някога съм и повтарял и потретял болест не ме е хващала никаква. Което идва да каже че опасенията ви са безпочвени . Плюс медицината лекува 90 % от заболяванията предавани по полов път успешно и с лекота . Тия екзотки като спин и т.н са изключително малко вероятни по нашите ширини и въпбще не си струва да се мисли по тези въпроси . Мислите по тези въпроси ощетяват емоционално
Само че папилома вирус, който носи рака, основно при жените де, не се лекува толкова успешно, според последните проучвания всеки трети е заразен с него, едни имат силна имунна система и го излъчват, но другии.... Peace Никак безобидни не са и хламидиите и отърваването от тях никак не  е лесно.....извинете за параноята Simple Smile, професионална деформация! Peace

# 28
  • Мнения: 829
Рискове винаги има, но точно затова всеки има свободна воля и решава за себе си.

# 29
  • Мнения: 29 057
Ами не се епилирайте  Laughing
Е че космати кой ще ни хареса...! hahaha И за една вечер секс няма да намерим! Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт