90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 308

  • 31 227
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 320
Без вас Спаска ще ме изяде.

# 46
  • на 5 преки от морето
  • Мнения: 17
Ехо банда пак много сте яли, пили и писали. Четох, четох и всичко разбрах.
Боби яла макаронен ориз, ама не разбрах има ли минус след него. Принцесата на Курдов им изяла зелето и кантара наказал Курдов на другия ден.
Ирина Александрова изби рибата - за 2 месеца се отървала от 19 кг. ЗАВИЖДАМММММ
Илианка е изкарала чудесно на празника, а хер Николай е загладил косъма, откакто тя го гледа, а  фемилито му доволни и ухилени до уши.
Курдов чака да му изплатят печалбата от тотото и да пали въртолета, че да ходи при Илианка, а по пътя ще маха на Гени, щото тя лети за България. Вертолета пълен с фиданки, ама Курдов ги отсява взема само тези с минуси.
Вангоби нещо проплака, че ще се отказва, ама Лаура с точилката я вкара в правия път.
jpg си купи вкусна царевична питка, наготви си в новия тиган Делимано и си полегна на новата възглавничка Дормео - абе живооооооот.
Стаси и Изгарящата толкова се надишаха с чист въздух по планините, че им се напълниха краката - на едната й стискаше обувката, на другата й се надуха прасците.
На Мими все не й харесваше мястото къде да си пие чешмяната водичка. Ходи чак до капаните и не й остана време да се сети за манджа - остана си на вода.
Ани /брадичката/ толкова е отслабнала, че започна обратно на гладните,/ дето мерят тесни гащи по съвет на Боби/ да обува широки и да се фръцка с тях.
Вилянка си купила песто и чакала да се утаи, че да му изяде режимната част.
Вангоби най-сетне разбра, че е по-добре по малко да сваля, че след 90 дни да не я търсим с лупата.
На Жулиет от търсене на wi fi и бягане след бебка не й остана време за прегрешения и си беше режимна.
На Иринита нищо й нямаше, ама изведнъж какво й стана лъсна дома и после блажено си похапна динята.
Курдов е пред МЦ и решил да вечеря запеканка от СВА, ама с какво е била поръсена - не знам, щото изведнъж пред него се паявила ламята Спаска с три глави. Борето юнака, започнал неравна борба, така се развихрил, че си скъсал ризата от гърба и точно като си помислил, че е надвил обърнал се и какво да види Иринита бяга, а една 9999-глава Спаса я гони. В това време, за да въдвори мир и спокойствие се появява Мими със синьо италианско бельо, а в ръцете си държи две купи с таратор и сирене по шопски.
А аз гладна четох, писах и чаках да мине времето, че да лягам и по съвет на Цвятка да чакам да падат килограмите. smile3524




# 47
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
М-лия  Hug Hug И-хааа, най-после имам си заместник по резюметата, ИРКААА - ето един помощник за теб  Hug Чудничко и приказно се е получило. Аресвам!!!  bouquet

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 582
М-лия, hahaha благодаря за резюмето Hug

# 49
  • Русе
  • Мнения: 4 774
М-лия, страхотно е   bouquet

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
М-лия, препрочетох ти поста пет пъти!  Joy Joy Талант си, "драги ми, Смехурко" !

# 51
  • Мнения: 558
Привет и от мен.
Днес много трудно ми беше на плодов ден!Добре,че се залъгах с малко сурови ядки.
За утре съм намислила
З- грозде
О- голямааа салата домати с моцарела и песто +ф-ка пълн.хляб с извара.
И за вечеря ММ каза ,че ще прави телешки стек и с малко салатка мисля,че ще е добре.
Днес видях на Вита хляб с лимец,някой хапвал ли го е?

# 52
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
М-лия, страшно комюнике  Crazy  hahaha
Минус не знам дали имам от макаронения ориз , щото ме е страх от ....плюс  и не се премерих. След плодовия ще видя какво се случва , че си щадя нервите  Joy
Мими , душа, само ми кажи има ли панделка отзад  и туй бельо , че любопитството ще ме затрие ..... молим, кажи ми , че да спя спокойно и да слабея  Laughing

# 53
  • на 5 преки от морето
  • Мнения: 17
Курдов, благодаря! Аз, сухарката, дето едно време с 4 изречения точно и ясно отговарях на литературните въпроси и се чудех другите какво толкова пишат и как не им стигаше времето 2 учебни часа да си напишат съчинението, да получа такова признание от изпечен журналист! Боже, как сладичко ще спя и изобщо няма да обърна внимание на кантара утре - каквото иска това да показва.  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 4 141
М-лия, страхотна си, смях се с глас Joy Joy  bouquet

# 55
  • на 5 преки от морето
  • Мнения: 17
Вангоби, аз писах, писах и вместо да натисна "предварителен преглед" натиснах "публикувай". Като го прочетох и аз се смях с глас, сякаш си разказвах виц, дето не бях го чувала до сега. То смеха си е гимнастика на шкембето - оставяш го да се друса и на другия ден мериш обиколки и плочки.

# 56
  • Мнения: 28 514
Вангоби, аз писах, писах и вместо да натисна "предварителен преглед" натиснах "публикувай". Като го прочетох и аз се смях с глас, сякаш си разказвах виц, дето не бях го чувала до сега. То смеха си е гимнастика на шкембето - оставяш го да се друса и на другия ден мериш обиколки и плочки.
ООООх М-Лия с глас се смях smile3501 smile3501, представих си как се появявам със синьто бельо hahaha hahaha ММ дотърча от хола да пита да не съм получила ново предложение .....от някой фен от форума.....! hahaha та ми е толкова радостно hahaha

# 57
  • Мнения: 28 514
Курдов, ама чакаш снимки на Мими по новото бельо ли?  hahaha hahaha hahaha hahaha Joy
Или по без.....не разбарах какви да правя???? hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 28 514
М-лия, страшно комюнике  Crazy  hahaha
Минус не знам дали имам от макаронения ориз , щото ме е страх от ....плюс  и не се премерих. След плодовия ще видя какво се случва , че си щадя нервите  Joy
Мими , душа, само ми кажи има ли панделка отзад  и туй бельо , че любопитството ще ме затрие ..... молим, кажи ми , че да спя спокойно и да слабея  Laughing
Боби няма панделка, има на дупето разкошни сини дантели.....а сега да видим кой ще спи спокойно! ММ със сигурност не! hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 3 971
Здравейте Simple Smile
Приемате ли хора , които започват режима за 100-тин път  Rolling Eyes
Този път съм решила да съм сериозна . Много започнах да качвам.
От 10 кг излишни , вече имам 17кг Sad
Първи ден :
З- Сливи
О- Пържола+ краставички
В-Пържола + домати
Чай от Мента
Вода за деня над 2л
 
За утре съм намислила зелен боб да направя - само трябва да подбера рецепта  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт