до кога на шкафа за повиване?

  • 1 617
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 959
Въпреки че имам такова шкафче не го използвам за преповиване а поскоро за гардеробче, използвам дюшечето му и преповивам Дана където ми е най удобно- на спалнята, на земята, в хола и т.н.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
докъм петия месец, после на леглото, но с подложка.
Peace

# 32
  • Мнения: 86
Много зависи от детето. Моето дете не искада седи на таблата за преповиване от много малък, но на моята приятелка детето е на 1.8 и още седи и даже не мърда докато го преобуват, така че детето ще си покаже, но ако много мърда ти препоръчвам да не слагаш малкото на нея.

# 33
  • Мнения: 6 323
Иха - явно аз съм ветеранът.
Шкафът ми е страшно удобен и преобличах сина ми на шкафа включително и на 3 годишна възраст.
И той никога не е бил от мирните и се въртеше, ама аз нали съм до него - преобличам го, т.е. държа го - не виждам как ще падне, освен ако не го оставя сам и без надзор.

За ваната - смейте се, ако щете. Дечкото е на 4 г. и 2 месеца и още се плицика в същото това корито, което е от шкафа, само че го вадим от шкафчето и го поставяме и пълним на земята в банята. Дребосъкът си седи седнал в коритото и си играе с играчките. Нямаме вана, така че това ни е вариантът за по-дълго киснене и игра в банята.

# 34
  • Мнения: 1 210
Ами горе-долу до годинка и нещо - после го дадохме на следващото бебе в компанията. Наистина ако "работното място" ти е организирано както трябва и не ги се налага да обръщаш гръб - просто няма шанс да падне. Нашият повивалник се слага върху кошарата.

А ако докато го преобличаш му дадеш нещо достатъчно интересно в ръцете дори няма да прави опити да се върти. Успех. Гърба и кръста не са за един ден.

# 35
  • Мнения: 670
Ния е на 7 месеца и все още я преобличам върху скрина. Много е удобно за мен, а тя си играе с кремчетата които успее да докопа. Не се налага да приготвям предварително дрешки, козметика и памперси, защото всичко ми е прибрано в скрина. Няма опасност да й се случи нещо, при положение, че не се отделям от нея. Смятам още дълго време  да я преобличам така. Винаги гледам да ми е комфортно. Не обичам да правя компромиси със себе си.

# 36
  • Мнения: 27 524
Ами на моя шкаф пише до 10 кг,така че е ясно докога ще е.Засега е ок,но ако започне много да се върти,ще се преместя на спалнята,както бях в началото.

# 37
  • Мнения: 130
Аз спрях да го ползвам като започна мн да се върти!На леглото е по широко и ми е по удобно!Зависи как ти е удобно Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 3 854
Ние също още се обличаме на подложката от тези, които са за кошара въпреки,че ни е малко къса вече.Когато се научи да седи веднъж се преметна напред,защото искаше да види какво търся в чекмеджето на кошарата,но за щастие падна в скута ми и от тогава се внимава на 200%.Пробвах на леглото,но кръста ме заболява зверски и се отказах.Така че докогато сама решиш използваш тези подложки за повиване.

# 39
  • Мнения: 1 639
Още си го ползвам и докато държи все така ще е .  Laughing
Шкаф нямам , поставям таблата за повиване върху двете странични решетки на кошарата и доста се огъва под тежеста на хлапето  Mr. Green , но ще  я   ползвам до дупка , че ианче не знам как ще я догонвам  на леглото   Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 4 970

Шкаф нямам , поставям таблата за повиване върху двете странични решетки на кошарата и доста се огъва под тежеста на хлапето  :
И аз си мисля за закупуване само на плот за повиване, и да го слагам върху решетките, а не цял  шкаф.Интересувам се ,няма ли някакви дървени плотове,които се поставят под самата подложка за да не се огъва под тежестта на бебето,а и да е по-стабилно newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 2 686
И аз си мисля за закупуване само на плот за повиване, и да го слагам върху решетките, а не цял  шкаф.Интересувам се ,няма ли някакви дървени плотове,които се поставят под самата подложка за да не се огъва под тежестта на бебето,а и да е по-стабилно newsm78

В ДаНет има такъв плот: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_76&products_id=505

# 42
  • Мнения: 1 639
velmar, моето дете е на 1,1 година ....нормално е да се огъва плота ..даже тези дни тотално се скапа, но едно година нон-стоп експлоатациявсе пак  , изби си парите  Mr. Green ....
Нащият е от този вид http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=295&osCsid … b56c7a778e156b6ba
 Доста е стабилен .! Има основа от трърд материал и след това дунапренова мека част, доста дебела(на бебето му е меко) , а цялото чудо е облечено със миеща се повърхност....с две думи препоръчвам го !  Grinning

# 43
  • Мнения: 817
Ох,позната история,ние от 2 месеца вече неможем да го ползваме,а така ми се иска,защото останах без кръст,но все пак безопасноста на беба е по-важна!

# 44
  • Мнения: 1 446
докъм петия месец, после на леглото, но с подложка.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт