Нашата сватба през 2015 - тема 11

  • 28 934
  • 525
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 22
mtaneva.... клипчето многооооооо ми хареса..... пожелавам ви винаги да сте толкова щастливи и влюбени.....


Аз да ви се похваля в момента съм в процес на правене на поканите и уточнявам с агенцията какво точно искам... процесът малко се протака , защото всичко става с емайли, но  до края на седмицата трябва да имам примерен вариант за да мога да направя поръчката.... На 5ти Ноември се прибираме в БГ за легенда и се надявам да мога да взема поканите и да почна да раздам колкото мога за периода , който сме там.

Писах имейл да се срещна с диджея , но от 4 дни никой не ми е отговорил. Свързах се с друг и ще уговоря среща и с него за всеки случей, тъй като следващото ни прибиране е края на март и тогава ще е прекалени късно ....

Мислим също да направим и едно пътуване до ресторанта в Сандански, да обсъдим и менюто . Знам , че е рано и може да го оставим за март месец, но нямаме никакви варианти до момента и ми се иска да знаем примерни цени.  Някакви препоръки с менютата, някакъв 'за' или 'против' определени ястия????

А и едно въпросче..... Някой да има някакви впечатления от Балевски??? Той ще ни бъде фотографа и не мисля , че срещнах някакви мнение тук Simple Smile))))  На мен ми харесват обработените кадри на снимките , които публикува във фасебук, но ми е интересно някой виждал ли е заснемане на цяла сватба примерно



# 496
  • Мнения: 528
Миленски, за Балевски нямам отзиви, но за храната мисля, че спокойно можеш да пропуснеш шопската салата или комбинация руска със снежанка...всякакъв боб с лук и мешана скара с пържени картофи също....чешки рулца или пиле в палачинка ...ей такива разни... мое мнение Naughty Иначе като организатор, мога да ти кажа- колкото по-рано, ролкова по-добре....преди самата сватба може да се обърка всичко. При нас се случиха сериозни неща и ако трябваше да се занимавам с глупости и дреболии или важни като менюто...не знам дали някой би се справил. Организацията ми удържа на всичко!

Момичета да споделя малко инфо, защото не знам дали сте запознати:

Предполагам всички, които са взели фамилията на съпрузите си вече имат издадени нови лични документи. Искам да ви напомня в случай, че не знаете да си смените с подаване на бланка и фамилията в Здравна каса, защото ако се наложи издаване на болничен или използване на направление възникват трудности, а обикновено на човек не му е до това в такъв момент. Днес ми го напомни личната лекарка. Дано съм била полезна Peace

# 497
  • Мнения: 1 239
Коя точно институция е това, НОИ? Че не сгрявам, аз още личната карта си чакам, че после шофьорската. През банката минах другаде, ако се сещате.....

# 498
  • Мнения: 936
[color=teal  Някой да има някакви впечатления от Балевски??? Той ще ни бъде фотографа и не мисля , че срещнах някакви мнение тук Simple Smile))))  На мен ми харесват обработените кадри на снимките , които публикува във фасебук, но ми е интересно някой виждал ли е заснемане на цяла сватба примерно

[/color

Една позната го беше наела за сватбата си и беше много доволна от снимките.Мисля,че правиха и следсватбена фотосесия извън България.Снимките им са прекрасни,аз също исках да ги наемем, но не ме устрои цената.Знам,че графикът им е много натоварен за това,ако наистина държиш да са те, те съветвам да си резервираш датата от сега! Simple Smile Дано съм била полезна. Simple Smile

Цитат
Коя точно институция е това, НОИ? Че не сгрявам, аз още личната карта си чакам, че после шофьорската. През банката минах другаде, ако се сещате.....

И аз не знам,къде точно точно трябва да се подадат документи за здравната каса, иначе и аз чакам лична карта и после трябва да ходя до Враца за книжака,а се надявах,че ще стане в Козлодуй.
Шоколадче, на теб искат ли ти пак медицинско за книжката?

# 499
  • София
  • Мнения: 545
В НОИ фамилията се сменя автоматично, аз не мисля че трябва да се ходи в здравната каса. Доколкото четох се сменят първо лична карта, до месец след това шофьорска книжка, в банката се ходи с новата лична карта да сменят имената в сметката и да се издаде нова дебитна карта, и последно дава се копие на новата лична карта в счетоводството където работите. И това е ........ за здравната каса за първи път чувам, а аз бях миналата седмица болничен, пуснаха ми го с новата фамилия, за сега май няма проблем  Simple Smile

http://pravatami.bg/9295/

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 08:58 от pepi_mdi

# 500
  • Мнения: 321
В НОИ фамилията се сменя автоматично, аз не мисля че трябва да се ходи в здравната каса. Доколкото четох се сменят първо лична карта, до месец след това шофьорска книжка, в банката се ходи с новата лична карта да сменят имената в сметката и да се издаде нова дебитна карта, и последно дава се копие на новата лична карта в счетоводството където работите. И това е ........ за здравната каса за първи път чувам, а аз бях миналата седмица болничен, пуснаха ми го с новата фамилия, за сега май няма проблем  Simple Smile
http://pravatami.bg/9295/
Peace Да, в НОИ се сменят автоматично данните - в началото на седмицата бях на лекар, казвам си старата фамилия (тъй като при тях съм регистрирана с нея, а и не съм си подавала все още документи за смяна на личните документи), а мацката от регистратура ме пита "вие сменили ли сте си фамилията"? И ми обясни, че са свързани с базата данни на НОИ, а там информацията постъпва автоматично. В тази връзка за мен също няма логика да се ходи в Здравната каса  newsm78 Зълвата обаче е джипи, ще взема да я питам за всеки случай.

# 501
  • Мнения: 24
Моят съвет за всички бъдещи булки е, когато си изберете дата бързичко си запазете съвет, ресторант и който прави църква, защото в много от случаите се получава проблем с датата. Проверете навсякъде преди да запазите окончателно.

# 502
  • Мнения: 859
Ilein защо ще ходиш до враца аз тук си подадох за книжка даже тия дни ще ходя да си  я вцема , че е готова

# 503
  • Мнения: 14 349
Моят съвет за всички бъдещи булки е, когато си изберете дата бързичко си запазете съвет, ресторант и който прави църква, защото в много от случаите се получава проблем с датата. Проверете навсякъде преди да запазите окончателно.

Благодарим за съвета, но ние вече се изпооженихме  Laughing

# 504
  • Мнения: 528
Личната лекарка ми обясни, че възниквал проблем при издаването на направления. Днес съм почивка и ше ходя до здравната каса, за да ми обяснят на място побеже ми е близо до вкъщи. Ще докладвам после, тъй като и за мен няма логика.  Outta Joint
 Иначе поне по банки не се занимавам, тъй като презимето ми е същото като старата фамилия и няма проблем да си е по картите  Wink

# 505
  • Мнения: 1 239
 В банката , понеже имам  спестявания държах веднага да оправя нещата.  фамилията смениха с акта за брак само. Нямало кой да ми прави проблем за имената на картата и като я сменям заради срока, просто трбявало да мина 1 месец по-рано, за да уведомя пак за новото име. Така или иначе кой те пита в магазина или банкомата дали ти отговарят имената. За шофьорската сега ММ си я подновява и да - иска се медицинско. Ходил на очен, ама не знам не може ли само ЛЛ да свърши тази работа? Другата седмица ще си взимам личната карта и по-другата ще кажа как е за шофьорската. Тези дни нещо ме боли много главата над врата, чудех се за направление. А иначе исках за гинеколог да ида , да си мина годишния преглед.
Като стана дума вие как сте с разговорите за бебчета, планове? Мислим догодина опити вече. Аз сега искам да сменя работа до 6 месеца и ако успея бих изчакала. Ако си остана на старата работа, плановете така или иначе са пролетта ремонт, Мармарис, бебе luvbed Дай Боже!

# 506
  • Мнения: 936
Ilein защо ще ходиш до враца аз тук си подадох за книжка даже тия дни ще ходя да си  я вцема , че е готова

Силве, жената в паспортна така ми каза.Можела да се пробва,ама и правели проблем и не била сигурна,че ще стане.При теб всичко си е било наред,така ли?

Шоколадче, ние правим опити вече от две години и нищо, но аз ви бях казала.Уж ходихме по изследвания и всичко е наред, обаче ето, че не става.И този месец така се постарахме и на медения месец и въобще целия месец и пак не става.Вече не знам какво да правя.Май ще пробваме с инсеминация.

Защо не си направим една темичка и да си пишем в нея,че тук май почваме да спамим.То се е видяло,че не можем да се разделим Simple Smile newsm44

# 507
  • Мнения: 14 349
Скрит текст:
Ilein защо ще ходиш до враца аз тук си подадох за книжка даже тия дни ще ходя да си  я вцема , че е готова

Силве, жената в паспортна така ми каза.Можела да се пробва,ама и правели проблем и не била сигурна,че ще стане.При теб всичко си е било наред,така ли?

Шоколадче, ние правим опити вече от две години и нищо, но аз ви бях казала.Уж ходихме по изследвания и всичко е наред, обаче ето, че не става.И този месец така се постарахме и на медения месец и въобще целия месец и пак не става.Вече не знам какво да правя.Май ще пробваме с инсеминация.

Защо не си направим една темичка и да си пишем в нея,че тук май почваме да спамим.То се е видяло,че не можем да се разделим Simple Smile newsm44

И аз си го мислех, ама не знам в кой раздел  newsm78 Ще се почудя още малко и ще питам модератор Simple Smile

# 508
  • Мнения: 936
Скрит текст:
Ilein защо ще ходиш до враца аз тук си подадох за книжка даже тия дни ще ходя да си  я вцема , че е готова

Силве, жената в паспортна така ми каза.Можела да се пробва,ама и правели проблем и не била сигурна,че ще стане.При теб всичко си е било наред,така ли?

Шоколадче, ние правим опити вече от две години и нищо, но аз ви бях казала.Уж ходихме по изследвания и всичко е наред, обаче ето, че не става.И този месец така се постарахме и на медения месец и въобще целия месец и пак не става.Вече не знам какво да правя.Май ще пробваме с инсеминация.

Защо не си направим една темичка и да си пишем в нея,че тук май почваме да спамим.То се е видяло,че не можем да се разделим Simple Smile newsm44

И аз си го мислех, ама не знам в кой раздел  newsm78 Ще се почудя още малко и ще питам модератор Simple Smile

И аз това се чудех, как ли трябва да я наречем и в кой отдел трябва да се сложи.Може би в раздел: "Дом и семейство", но питай все пак. Simple Smile

# 509
  • Мнения: 14 349
Питах. Аз мисля в Нежни половинки, защото там са темите на Домакините, на Съпруги на военнослужещи и т.н. Ще изчакам да ми отговорят.

Ние може да сме Съпруги от 2015, само това ми идва на ум  Laughing Ако искате предложете някакви заглавия докато чакам отговор от модератор Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт