86 ОДЗ в Люлин-моля за мнения

  • 7 421
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Те сега казват, че за 2004 набор, приемат молби по някакъв нов закон, януари 2007 г.
Обаче, се чудя аз, какво ще правят молбите, които вече са приети през тази година? Защото аз записах дъщеря ми в друга градина, но още през февруари месец тази година, за догодина. Сега казват, че молби няма да приемат, а ще приемат януари`07 г.
Бях я записала февруари и в Ябълкова градина за септември 2007 г. и беше номер 43. Директорката каза, че я влезе я не... Демек - минимален шанс.
Да не стане така, че да се подават молби януари, а списъците вече да са готови... просто, за да спазят новото нареждане...

# 31
  • Мнения: 138
и според мен списъците вече са готови. но аз така или иначе нямам избор.освен това при такъв наплив от деца е съвсем нормално да не смогнат да приемат всички.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 173
Здравейте мами!
Искам да споделя много добро впечатление от старшата сестра на ОДЗ 86, жената е изключително разбрана и много ми влезе  в положението, тъй като ни липсват доста от задължителните имунизации. Благодаря й за търпението!   bouquet
За съжаление ще спирам малката от ясла, защото за 2 месеца има точно 7 дена там, през останалото време болна на антибиотици.  Cry Cry CryПо съвет на лекарите сега търся кой да я гледа вкъщи поне до другата есен. А знаете ли дали може да влезе детенце на 2 год. и 8 месеца направо в градината?  newsm78

# 33
  • Мнения: 5 468
А знаете ли дали може да влезе детенце на 2 год. и 8 месеца направо в градината?  newsm78
Има и такива градини. Например, в 150 ОДЗ на ул. Мърфи, когато ходих да говоря с директорката, за да питам, кога мога да запиша Гери при тях, защото работех там и мислех, че ще ми е удобно да я водя в тази ДГ, тя ми каза, че сега септември може да я вземе в първа група... Викали им "бебешката група", стига да можела да ходи до тоалетна и да е без памперс. Гери през септември беше на 2 г. и 4 месеца. Не съм я дала там, защото напуснах работа и ще ми бъде доста далече да пътувам до там всеки ден... Просто трябва да разпитваш в градините, които те интересуват, дали имат такива практика.

# 34
  • Мнения: 14
Здравейте мами, ние също подадохме молба за тази ясла и сме 68номер. До колкото разбрах са 2 групи по 40 бебета, и това малко ме притеснява. Ако някой знае нещо моля да пише.

# 35
  • Мнения: 2 242
Те сега казват, че за 2004 набор, приемат молби по някакъв нов закон, януари 2007 г.
Обаче, се чудя аз, какво ще правят молбите, които вече са приети през тази година? Защото аз записах дъщеря ми в друга градина, но още през февруари месец тази година, за догодина. Сега казват, че молби няма да приемат, а ще приемат януари`07 г.

Случайно попаднах на темата и слава богу! Аз подадох молба в началото на 2006 и сме 44 номер за есента на 2007. Казаха ми началото на 2007 само да потвърдя. Голяма каша ще стане май  newsm78 Twisted Evil

Исках да питам за 86 ОДЗ – приемат ли болни деца? Разбирам, че в някои градини имат правило сутрин да връщат очевидно болните, а от постинга на Мимето май става ясно, че там не е така?

# 36
  • Мнения: 2 242
Здравейте мами, ние също подадохме молба за тази ясла и сме 68номер. До колкото разбрах са 2 групи по 40 бебета, и това малко ме притеснява. Ако някой знае нещо моля да пише.
от майки, които дават децата си в 86, знам че са 2 яслени с 27 деца. Само дето до този момент май нито веднъж не са били пълен състав - познай защо Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 32
Здравейте, моето дете е родено на 12.09.2005 и ми се ще от април-май 2007 да тръгне на ясла. Аз живея точно до 86 ОДЗ и се колебая дали да я запиша там или в 22 ОДЗ Великденче, за което съм чувала добри отзиви, но пък във форума не мога да намеря никакма информация. Ако вие знаете нещо, ще съм ви благодарна, ако го споделите. Аз все още не съм ходила да разглеждам нито една от двете градини...

# 38
  • Мнения: 103
Моето дете беше в яслата,сега е в градината на това ОДЗ.Имахме възможност да го преместим,но и ние и то не пожелахме.Разбира се има какво да се желае,но като цяло съм доволна.Зависи,кои госпожи ви се паднат.Като навсякъде са по много деца и боледуват.Базата е хубава и добре се поддържа,има басейн и допълнителните им занимания са интересни.Детето ми ходи с огромно желание.

Общи условия

Активация на акаунт