Възможно ли е да съм бременна ?

  • 68 671
  • 507
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 368
И на мен ми се струва рано за симптоми. Варира малко, но при мен истински симптоми (надминаващи тези при начало на цикъл) започнаха около 10 дена след очакваната дата на менструация.
Разбира се, че има шанс! Но сега трябва да се заредиш с търпение и другата седмица си пусни кръвен тест ако нямаш търпение. Стискам палци!

Gergana Maeva вероятно ти закъснява, но не се знае. На мен ми излезе положителен тест чак 6 дни след очакваната дата на М. И ето ни на - вече сме в 25 г.с. Ако не ти се чака - пусни си един кръвен утре сутрин и ще знаеш със сигурност.   Hug

# 451
  • Мнения: 18
Здравейте отново мами, както ме посъветвахте, си чакам . Утре е датата на цикъла ми, но тази вечер ми се появи нещо като зацапване с много блед розово кафяв цвят. Чудя се даши е предвестител на цикъла или има шанс да е имплантационно зацапване, или там както се води, понеже въе форума много майки са написали,че се появява около седмица преди цикъла, а не на предната вечер. Вече едва издържам , много съм нетърпелива. Дано не е цикъла. Вие как мислите?  Praynig

# 452
  • София
  • Мнения: 10 698
Или е или не е. Скоро ще се разбере. Аз с малкия имах имплантационно, с малката нямах, но с нея имах рязка, силна болка ниско и сякаш ми се доходи до тоалетна.

# 453
  • Мнения: 1 235
Ако цикълът ти е редовен и утре ти е датата, то няма как да е имплантационно кървене.

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Ако цикълът ти е редовен и утре ти е датата, то няма как да е имплантационно кървене.
А защо да не може.Аз 2 дни преди датата имах леко розово зацапване и се оказах бременна. Сега вече съм мама,но си  мизля,че може да е имплантационно кървене. Все пак е възможно и да греша

# 455
  • Мнения: 18
Дано си права.  Praynig На 8.11 ми беше датата, все още не ми е дошло, но пък и теста сутринта беше отрицателен. Ако така продължава, ще си пусна кръвен. Само не съм на ясно сутрин на гладно ли се прави или няма значение?    newsm78

# 456
  • Мнения: 961
Зa кръвен тест не е нужно дa е нa глaдно,но уринaрния вече трябвaше дa ти отчете,дори и с бледa вторa линия.

# 457
  • Мнения: 18
Da i az taka mislq, sigurno prosto mi zakasnqva, no nali znaete, nadejdata umira posledna Sad
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 11:06 от AnMary

# 458
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
При някои отчита по късно....много зависи и от теста. Какъв тест прави?

# 459
  • Мнения: 18
Шуър чек касета. Мисля да пробвам друг, но незнам какъв. Или просто да си пусна кръвни?  Rolling Eyes

# 460
  • Мнения: 1 235
Ако цикълът ти е редовен и утре ти е датата, то няма как да е имплантационно кървене.
А защо да не може.Аз 2 дни преди датата имах леко розово зацапване и се оказах бременна. Сега вече съм мама,но си  мизля,че може да е имплантационно кървене. Все пак е възможно и да греша

Защото имплантацията става 7-10 дни след оплождането. На 13тия ден е късно.

# 461
  • Мнения: 18
Да, но реално оплождането не се знае кога е станало точно, нали така? Освен това аз четох някъде, че при имплантация, не е нужно веднага да се прояви зацапването, а може и след  2 3 дни ( но не твърдя, че е така, само казвам какво съм прочела) .

# 462
  • Мнения: 961
Мишел,пусни един кръвен и ще рaзбереш дaли си бременнa.Пожелaвaм ти дa е тaкa.

# 463
  • Мнения: 18
Благодаря , още утре сутрин ще си пусна. Hug Hug

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 15:18 от Mishelle01

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Ако цикълът ти е редовен и утре ти е датата, то няма как да е имплантационно кървене.
А защо да не може.Аз 2 дни преди датата имах леко розово зацапване и се оказах бременна. Сега вече съм мама,но си  мизля,че може да е имплантационно кървене. Все пак е възможно и да греша

Защото имплантацията става 7-10 дни след оплождането. На 13тия ден е късно.
Така е,но ако овулацията е била по-късно и имплантацията се измести с няколко дни,не е ли възможно да е точно преди М.На мен цикъла винаги ми  е бил на 26-28 дни,но овулацията не ми е на 14 ден всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт