След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.75

  • 20 103
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 785
Еййй тия чаршафи не ги смениха значи Joy
Дефнето има да души души парфУм Joy Joy



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Баш на парфюмираното място души  Joy
Тя кат хрътка Joy надушила е мястото  hahaha
Миришка й я на Гучи,я на Армани  hahaha hahaha

# 76
  • Мнения: 1 241
 smile3532

Богинята  Joy



Оп оп оп оп  Mr. Green



# 77
  • Мнения: 13 725

Хубавец зер  Heart Eyes
Ама голямо пестене от реквизит му хвърлят - Яса се търкаля в тия чаршафи, той хърка в тях, сега и Дафа ще ги мачка  Mr. Green Да бяхме пратили на Елчинката подарък за РД комплект спално бельо  ooooh!





   Малко клюкини:

  За Холивудската продукция "Обещание" са правили кастинг за избор на турски актьор,добре владеещ английски език и са избрали Биркан Соколу.Филмът е за последните дни на Османската империя.
    Интересно,що ли не са избрали Патрона newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green
Оти патронЯ е в биг ашк сега ....не го интересуват кастинги , гледа мутантЪ да не изтърве

Ми то ашка, па и със звИздЪ, е къде-къде по-приоритетен  Naughty от некви си Хамерикански кастинги  Mr. Green

Ох Кате  Hug, с тия мутанти от снощи ме разсмиваш  Joy  Joy  Joy

Вери  Hug, Пепи  Hug

# 78
  • Мнения: 1 241
да, а яврум май е дребосък  Laughing

и тук



Като циганин от строеж, който подвиква на преминаваща (с минижуп) девойка  Mr. Green Joy

# 79
  • Мнения: 2 788

Хубавец зер  Heart Eyes
Ама голямо пестене от реквизит му хвърлят - Яса се търкаля в тия чаршафи, той хърка в тях, сега и Дафа ще ги мачка  Mr. Green Да бяхме пратили на Елчинката подарък за РД комплект спално бельо  ooooh!

Ясата не спа ли в друга стая ?

# 80
  • Мнения: 5 624
хахаах да, ама тя няма да се даде лесно  Laughing

# 81
# 82
  • Мнения: 1 241
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
опасни са тия фенове, какви неща хващат



# 83
# 84
  • Мнения: 13 725
Значи Чаплата започна с номерата  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Ще подкокоросва Волкан, че Аслъ си пада по него, ще тръби навсякъде, че скоро ще се сгодяват  Mr. Green, а нашето глупаче се упреква, че едва не се е влюбило в Бурак  ooooh! Да го видя сега Бурак дали ще е толкова влюбен, като започнат неприятностите  newsm12

# 85
  • Мнения: 13 725

Хубавец зер  Heart Eyes
Ама голямо пестене от реквизит му хвърлят - Яса се търкаля в тия чаршафи, той хърка в тях, сега и Дафа ще ги мачка  Mr. Green Да бяхме пратили на Елчинката подарък за РД комплект спално бельо  ooooh!

Ясата не спа ли в друга стая ?

От къде друга стая  Mr. Green В тая огромна къща има само една спалня  Rolling Eyes

# 86
# 87
  • Мнения: 22 176
Значи Чаплата започна с номерата  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Ще подкокоросва Волкан, че Аслъ си пада по него, ще тръби навсякъде, че скоро ще се сгодяват  Mr. Green, а нашето глупаче се упреква, че едва не се е влюбило в Бурак  ooooh! Да го видя сега Бурак дали ще е толкова влюбен, като започнат неприятностите  newsm12
Малко кофти фрагмана, а  Thinking Стана ми жал за Аслъ  Hug Да видим какво ще направи Бурак  Naughty

И.. пускам ви 5-ти епизод Ашк с БГ субтитри  Peace

http://data-bg.net/details.php?id=20351

и във вибокс

http://vbox7.com/play:a9b3ea4838

http://vbox7.com/play:db4e9f7c72

Ийи сеирлер  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 788

Хубавец зер  Heart Eyes
Ама голямо пестене от реквизит му хвърлят - Яса се търкаля в тия чаршафи, той хърка в тях, сега и Дафа ще ги мачка  Mr. Green Да бяхме пратили на Елчинката подарък за РД комплект спално бельо  ooooh!

Ясата не спа ли в друга стая ?

От къде друга стая  Mr. Green В тая огромна къща има само една спалня  Rolling Eyes
Отивам на разследване и ще кажа какво става тук  hahaha

# 89
  • Мнения: 5 624
ми аз нищо не разбрах, кво каза тая Чапла и накрая Аслъ  newsm78

 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт