След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.75

  • 20 075
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 314
https://instagram.com/p/6XVmp-nbAs/
Бюрсиновата анеси харесала снимка на Ханде

# 61
  • Мнения: 2 788


Хубавец Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 18 785
Еййй тия чаршафи не ги смениха значи Joy
Дефнето има да души души парфУм Joy Joy

# 63
  • Мнения: 4 314




   Малко клюкини:

  За Холивудската продукция "Обещание" са правили кастинг за избор на турски актьор,добре владеещ английски език и са избрали Биркан Соколу.Филмът е за последните дни на Османската империя.
    Интересно,що ли не са избрали Патрона newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green
Оти патронЯ е в биг ашк сега ....не го интересуват кастинги , гледа мутантЪ да не изтърве

# 64
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace

Иххх, няма интрига  Mr. Green Joy

Ти па кога ги видя, че са отивали  Mr. Green newsm78, не си ли на работа Joy Joy Joy
Ти пък чак сега ли го виждаш Joy

То това клипче е ехеее от месец почти Joy

Еммм, нъл знаеш, че съм прясна от 2-3 седмици, та за сериалчето съм в час, ма със страничните случки от преди 3 седмици - йок Mr. Green
вИднЪга да се поправиш и научиш все клюки Joy

Ей ся залягам да изуча всичко  Mr. Green Joy Joy

# 65
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164




   Малко клюкини:

  За Холивудската продукция "Обещание" са правили кастинг за избор на турски актьор,добре владеещ английски език и са избрали Биркан Соколу.Филмът е за последните дни на Османската империя.
    Интересно,що ли не са избрали Патрона newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green
Оти патронЯ е в биг ашк сега ....не го интересуват кастинги , гледа мутантЪ да не изтърве

Ми то ашка, па и със звИздЪ, е къде-къде по-приоритетен  Naughty от некви си Хамерикански кастинги  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 18 785
И инстаграма да научиш от-до  hahaha

# 67
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
И инстаграма да научиш от-до  hahaha
Mr. Green  newsm47

# 68
# 69
  • Мнения: 18 785
Ако се затрудниш може ти помогнем малко Joy някъде към края на Септември хахаха

# 70
  • Мнения: 1 241




   Малко клюкини:

  За Холивудската продукция "Обещание" са правили кастинг за избор на турски актьор,добре владеещ английски език и са избрали Биркан Соколу.Филмът е за последните дни на Османската империя.
    Интересно,що ли не са избрали Патрона newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green
Оти патронЯ е в биг ашк сега ....не го интересуват кастинги , гледа мутантЪ да не изтърве
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Нищо де, струва ми се, че и този ще свърши работа  Laughing Crazy Party

Последна редакция: пт, 14 авг 2015, 17:24 от LoVeni

# 71
  • Мнения: 1 241
http://www.startv.com.tr/dizi/cilek-kokusu/fragmanlar/sayfa/1/cilek-kokusu-9-bolum-2-fragmani

фрагман Crazy

 newsm44 newsm44 newsm44

"Качиорум " беше отвлякох, нали?
Така значиииии...... като не става с добро, става с ...отвличане  Mr. Green .....откъде ли ми е познато  Mr. Green Laughing

# 72
  • Мнения: 5 624
да, а яврум май е дребосък  Laughing

и тук

# 73
  • Мнения: 1 241
Еййй тия чаршафи не ги смениха значи Joy
Дефнето има да души души парфУм Joy Joy



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Баш на парфюмираното място души  Joy

# 74
  • Мнения: 2 788
http://www.startv.com.tr/dizi/cilek-kokusu/fragmanlar/sayfa/1/cilek-kokusu-9-bolum-2-fragmani

фрагман Crazy

 newsm44 newsm44 newsm44

"Качиорум " беше отвлякох, нали?
Така значиииии...... като не става с добро, става с ...отвличане  Mr. Green .....откъде ли ми е познато  Mr. Green Laughing
Май на масата Бурка и държи ръцете  Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт