След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.75

  • 20 046
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 606
HugАни HugИлинче Hug

Скрит текст:

  Ко стаа тука?  newsm78 newsm78 newsm78    Къде заминават наште?? newsm78 newsm78

Ха де Laughing newsm78 Глей я Илинчето, ся ни вкара в размисли и страсти Laughing Joy Joy Joy Joy
И ся кво има либоф тука? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
HugАни HugИлинче Hug

Скрит текст:

  Ко стаа тука?  newsm78 newsm78 newsm78    Къде заминават наште?? newsm78 newsm78

Ха де Laughing newsm78 Глей я Илинчето, ся ни вкара в размисли и страсти Laughing Joy Joy Joy Joy
И ся кво има либоф тука? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И лИбоФ, и разОдка, даже  Wink  Mr. Green

Ели  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Мише  Hug Heart Eyes Heart Eyes Загряваме, загряваме, чак се припотяваме  Mr. Green Joy Joy

# 47
  • Мнения: 2 341

хади нещо за разхлаждане, да ви е сладко Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

хади нещо за разхлаждане, да ви е сладко Heart Eyes Heart Eyes

Чудно, за охлаждане на страстите Mr. Green

Ваня  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 30 142
......
Мише  Hug Heart Eyes Heart Eyes Загряваме, загряваме, чак се припотяваме  Mr. Green Joy Joy


 Hug

Някак ми е странно от едната крайност да отидат в другата. Не, че няма да е хубаво, но съм някак скептично настроена. Дано греша и дано само някой да не го сънува всичкото това.  Tired

# 50
  • Мнения: 2 341

Heart Eyes Heart Eyes
лала  dancing лала  dancing

# 51
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
......
Мише  Hug Heart Eyes Heart Eyes Загряваме, загряваме, чак се припотяваме  Mr. Green Joy Joy


 Hug

Някак ми е странно от едната крайност да отидат в другата. Не, че няма да е хубаво, но съм някак скептично настроена. Дано греша и дано само някой да не го сънува всичкото това.  Tired

Аз също не мисля, че в тази серия ще има целувка, но страстите все повече ще се разгорещяват, и сърчицата им ще примират  Grinning Crazy
Пък защо не в края на серийката да се тръгне към целувката, но пък да я видим в другата серия Wink Party Party

# 52
  • Мнения: 2 788
E: Arkadaşım Kiralık Aşk var bugün ya! B: Sekiz buçuk! 😍💕💞💕 ya sizi yerleer!

Ей тъй пише под онази снимка ,която ви постнах  Mr. Green

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace

# 54
  • Мнения: 18 785
Мераба  Hug
Да се запиша в темата пък дали ще успея за довечера не се знае  hahaha

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace

Иххх, няма интрига  Mr. Green Joy

Ти па кога ги видя, че са отивали  Mr. Green newsm78, не си ли на работа Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 2 804




   Малко клюкини:

  За Холивудската продукция "Обещание" са правили кастинг за избор на турски актьор,добре владеещ английски език и са избрали Биркан Соколу.Филмът е за последните дни на Османската империя.
    Интересно,що ли не са избрали Патрона newsm78 newsm78 newsm78 Mr. Green Mr. Green

# 57
  • Мнения: 18 785
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace
Ти пък чак сега ли го виждаш Joy

То това клипче е ехеее от месец почти Joy

Иххх, няма интрига  Mr. Green Joy

Ти па кога ги видя, че са отивали  Mr. Green newsm78, не си ли на работа Joy Joy Joy

# 58
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace

Иххх, няма интрига  Mr. Green Joy

Ти па кога ги видя, че са отивали  Mr. Green newsm78, не си ли на работа Joy Joy Joy
Ти пък чак сега ли го виждаш Joy

То това клипче е ехеее от месец почти Joy

Еммм, нъл знаеш, че съм прясна от 2-3 седмици, та за сериалчето съм в час, ма със страничните случки от преди 3 седмици - йок Mr. Green

# 59
  • Мнения: 18 785
Отиваха да снимат къде беше конференцията ли какво беше там и той имаше семинар. На летището се бъзикат и тя каза да гледат тая вечер Ашка  Peace

Иххх, няма интрига  Mr. Green Joy

Ти па кога ги видя, че са отивали  Mr. Green newsm78, не си ли на работа Joy Joy Joy
Ти пък чак сега ли го виждаш Joy

То това клипче е ехеее от месец почти Joy

Еммм, нъл знаеш, че съм прясна от 2-3 седмици, та за сериалчето съм в час, ма със страничните случки от преди 3 седмици - йок Mr. Green
вИднЪга да се поправиш и научиш все клюки Joy

Общи условия

Активация на акаунт