След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.75

  • 20 048
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 788
Добър ден  Hug Hug Hug



Довечера ни е Ашка  Crazy Heart Eyes Crazy Crazy

# 31
  • Мнения: 7 162
И аз нз дали ще мога да се включа в КС довечера  Tired че ни престои пътуване за няколко дни и трябва да глася багаЖ ooooh! ама дори и да е по-късно,ще изгледам епизода  Crazy

# 32
  • Мнения: 3 606
Записче в темата  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 7 162
Бабче,ние сме настроени за лЮбов по всяко време  Joy Joy Joy

Да ви поднеса малко ободряващо фрапенце,че зачезвам по задачки   Hug Hug Hug

# 34
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Малко ... пипни ме тук и там  Wink ... че с това май ще си останем в това епизодче Laughing Party Party Party



Диде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Кате  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бабче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Илинче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ани  Hug Heart Eyes Heart Eyes Веси  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 2 788
Малко ... пипни ме тук и там  Wink ... че с това май ще си останем в това епизодче Laughing Party Party Party



Диде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Кате  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бабче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Илинче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ани  Hug Heart Eyes Heart Eyes Веси  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Е не може толкоз бързо да се премине към цуни гуни  Mr. Green Най-рано ще очакваме в другия епизод  hahaha

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Малко ... пипни ме тук и там  Wink ... че с това май ще си останем в това епизодче Laughing Party Party Party



Диде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Кате  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бабче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Илинче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ани  Hug Heart Eyes Heart Eyes Веси  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Е не може толкоз бързо да се премине към цуни гуни  Mr. Green Най-рано ще очакваме в другия епизод  hahaha

Е хубу де, кат не може цуни, тогава поне гуни Laughing Joy Joy Joy

# 37
# 38
  • Мнения: 2 788

А туй от кога е ?

# 39
# 40
  • Мнения: 2 804
HugАни HugИлинче Hug

Скрит текст:

  Ко стаа тука?  newsm78 newsm78 newsm78    Къде заминават наште?? newsm78 newsm78

# 41
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ха Shocked Flutter Wink Ми не знам Thinking Но не е от сериала Naughty Peace

Ма тя нещо се издразни Wink Laughing А той си махна на снимкаждиите Joy Joy Joy

# 42
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
HugАни HugИлинче Hug

Скрит текст:

  Ко стаа тука?  newsm78 newsm78 newsm78    Къде заминават наште?? newsm78 newsm78

Ха де Laughing newsm78 Глей я Илинчето, ся ни вкара в размисли и страсти Laughing Joy Joy Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте!   Hug

Гледам, че загряваме за довечера. Дано успея да се включа за епизода.  Peace

Ехеее, къде заминават?

Аз целувка скоро не очаквам. Вероятно след 5-6 серии. Дано греша, но такова усещане имам.

# 44
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Здравейтеееее обедно  Hug Hug Hug

Катииииииииии Hug първатя снимка е от сет, затова така скандирах  Mr. Green а и в руския форум имаше закачка- знаете ли, че Ханкер са женени и Ханде шетала по двора  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Деси  Hug Илинче  Hug Бабче.  Hug Габи  Hug Ани  Hug Веси  Hug Ирка  Hug Диди  Hug Галя  Hug Еви  HugМиши  Hug

Общи условия

Активация на акаунт