За нови срещички копнеем, две чертички скоро ще развеем! - Бъдещи мами над 35

  • 27 037
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39 630
Онче, чудесна реколта.

# 691
  • Мнения: 7 201
Което ще рече 12.09. нали така?
Много хубава реколта, Уанче. Надявам се да си е струвало болката и след 18 дни да ни развееш 2-те черти. Praynig

# 692
  • Мнения: 3 535
Че те успяха и да върнат ли ? Или теста си го получи сега , трансфера- по- късно?

# 693
  • При вещиците
  • Мнения: 1 455
2в1 браво за десятката. Кога ще кажат колко са се оплодили,кога ще е трансфера.

# 694
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Трансфера е в чвтвъртък следобед. Няма да ми се обаждат, ако всичко е наред. Само ако има нещо фрапиращо, но според тях всичко ще е ок. Дадоха ми теста и един лист инструкции как се ползва Mr. Green . Типично по шведски си благодарихме взаимно 5 мин на довиждане.
Мамче нали ме знаеш, ще ги почна аз по ранно тестовете, а техният ще го оставя за 18 Simple Smile

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Браво, Уанче... Колко много хора си имаш...  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 6 302
Уанче, супер реколта, браво на теб  Peace Няма да има нищо фрапиращо, в четвъртък след обед ще си прибереш децата  Grinning Всъщност, казаха ли колко ще ти върнат?

Мира, радвам се, че сте си вече в къщи, ще почне да хапва Момо по повеко постепенно и ще си върне килограмите  Hug

Перу, какво ще го правите пипера? Ох, и аз имам едни планове септември да постоим в родния град малко и да направим домашна лютеница, ама да видим дали ще стане.......

Амини, вече почвам да те мисля като близнашка майка  Heart Eyes Това, което Танчето предлага - 2 Клексана от Гърция за 5.50 евро си е чиста далавера, възползвай се.

Сигурно Ан е гушнала вече малкото човече. Ох, като си спомня тези първи мигове каква емоция са.... Пожелавам на всяка от вас да го изпита!

# 697
  • Мнения: 13 965
Намерих 2 кутии ура  Simple Smile
Брагодаря ви за всичко момичета Hug нищо не взимайте засега, имам количество за 1 месец.

# 698
  • Мнения: 2 603
Уанче, стискала съм ти палци, да знаеш  Hug Хубава реколта си отгледала, пожелавам ти поредица от положителни тестове, също и на 18я ден, и най-вече прекрасен ревящ финал. Ей такъв, дето го борих да заспи следобяда, и дето вместо да се опитва да се отбива, се задълбава  Whistling
Мира, бързо да забравите преживяванията в болницата, да възстановите режимчето, и Момо ще си възстанови килцата. Полека-лека, нямате бърза работа. И ние сме на ограничителен хранителен режим, че се опита нещо да го излови след баткото, надявам се хомеопатката бързо да го е изловила. Но още му е кашесто ак..то, затова на диетааааа...
Леко раждане на Ан, сигурно вече си стиска вързопчето  Heart Eyes Hug
Жане, айде и на теб последен работен ден, не останало 9 септември, хубава дата, паметна за бг народ  Simple Smile
Даре, браво за хубавата микробиология на ТМ. Само така, действайте си по плана  Hug
След малко ще се приготвяме с баткото да ходим на центъра на занимания. Ще имам почти час насаме със себе си, да си проветря главата, и да се пошматкам, та дори и безцелно.
Амини, дано намериш клексана, незнам каква е разликата в действието с фраксито, но щом така са ти изписали действай с него. И аз някак си мисля, че са двечки  Heart Eyes Hug

# 699
  • Мнения: 3 535
Тъй, вече съм се запътила при моята докторка, влизам и докато не даде болнични не мърдам! Трябва да се приготвям вече

# 700
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Уанче, браво за добрата реколта...в четвъртък всичко ще е наред и така докрай  Hug

Жане, няма да се даваш, вкарай в употреба всичко, на което си способна, но не мисля, че ще имаш проблем Hug

Мира, Момо да се оправя бързо, сега вече като сте вкъщи ще навакса детето  Hug

Днес бях на вътрешен за листовките и ги направих с една грешка, ай дано и утре е така

Човешката изобретателност граници няма http://dnes-bg.info/?p=33804&oid=2581408

# 701
  • Мнения: 1 512
Уанче, браво за хубавата реколта. Стискаме палци за четвъртък.
Жана, успех при лекарката.
Мира, дано бързо се възтанови Момо.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, Манди, с глас съм се смяла на тия снимки  Laughing

Жане, трЪшни се там пред таз докторка и дано пък е по-милостива и ти даде болничен! Много хубава дата за раждане си имаш  Grinning

Браво, Амини, супер!

Магнитче, как сте, здрави ли сте?

Офффф, имам работа, а нещо все се подпомтвам.....  Embarassed

# 703
  • Мнения: 139
Здравейте!

2в1 ударила си направо десетката.
Все така да са хубави нови новините.
Мира, хубаво е че сте си в къщи.

Пия кафенце с вашата компания!

# 704
  • Мнения: 3 535
Манди една грешка е супер! Гога ти е практическия?

Общи условия

Активация на акаунт