За нови срещички копнеем, две чертички скоро ще развеем! - Бъдещи мами над 35

  • 27 031
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 201
Танзу, не съм в "Неделя". Нямаме такава в града. Но пак си е изкушаващо, де. Simple Smile
Поздравявам ви с този виц. Mr. Green Най-вече тези(като мен), които скоро се връщат на работа.
Лека вечер!

# 736
  • Мнения: 8 529
Аз Хоупче няма да ти пращам нищо, само ще се доставя Wink Стига да ме ориентирате къде е това Рафи.
2в1 Simple Smile Кога каза, че сте в Сф? Ще гледам да ти осигуря килце ракийка - Кольо от плод и зеленчука продава домашна, правена от татьо му. Много е добра!

# 737
  • Мнения: 3 406
Мамче, не знам от къде ги копаш такива вицове  hahaha  Все в десетката  Joy

# 738
  • Мнения: 1 353
На спам ли сте  newsm78
Чудя се дали да се похваля newsm78 ние май ще ходим до големия гьол / разбирай морето/  Mr. Green ММ настоява, а аз съм пас ooooh! Не знам що така си разменихме ролите #Crazy
Брей не мога да публикувам  Mr. Green

# 739
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даре мерси ще го имаме в предивд, но ще ни е кът мястото с един общ чекиран ще сме.
Тути много хубаво да си изкарате  Hug

# 740
  • Мнения: 2 994
Аз Хоупче няма да ти пращам нищо, само ще се доставя Wink Стига да ме ориентирате къде е това Рафи.
На Витошка, в пешеходната част, не помня номер.Ако всичко е ок след пътуването ни днес ще се опитам да се включа и аз.
Браво на Уанчето, т.е. 2в1, за резултатите, стискам палци, но не знам защо едно връщат, тук в БГ нямат такива притеснения - моята щерка е след трансфер на 4 ембриончета.

# 741
  • Мнения: 8 529
Ей, Мира супер! Ела поне за малко. В квартала ти е, все пак!
2в1 половинка тогава Wink Що с толкова малко багаж сте?
Тути, веднагически събирай багажа за гьола! Аз го правя зо между 10 и 20 минути.

# 742
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, ще си имаш майче  Peace
Не си падам много по лютеницата, но правя лютивка. А Идка има вуйчо и чичо софиянци, които обичат лютеница .
Ще замразя и печени чушки за пюрета.

# 743
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мира п такава е политиката тук за да се избегнат недоносени деца и многоплодни бремености.
Даре ми щото Луфтханза са си променели условията и за да чекираш багаж си плащаш допълнително на посока вече, на и без това скъпите им билети .
Обожавам лютеница, но македонска от 7 евро за малко бурканче ми идва скъпо и рядко купувам  Mr. Green

# 744
  • Мнения: 2 603
Тути, само така, приятно изкарване на гьола, поне вече е хубаво времето, става за плажче, че миналата седмица едни студове, дъждове, гръмотевици, ветрове...някой не е слушкал много за плаж май...Ако си из нашия край, искам да се видим пък! Naughty
Кейче, да нацелуваш Диманка, и правилно си решила за бабите. Да не си пък длъжна да гледаш внуците на бабите, амаха  Mr. Green За рефлукса - ужасно е, аз мислех, че основно повръщат, ама те душичките и стомахчето ги боляло повечко.
Перу, и сурови пиперки сложи, че различен вкус дават на яденето. А и зимата вече ще си похапвате такива неща.
Понеже мен си ме хапе кучето периодично, та докато бати беше на занимание, наблизо има магазинче, със страхотни красоти, материали за изработка на всичко което искаш да направиш с ръчичките си. Та, решила съм да направя тиха книжка на Калоян. И вече си имам някое друго парче плат, няколко листа филц, и дребни джунджурийки, и така, ще се твори.  Полека лека, дано за Коледа я направя  Crazy Идейки имам. Дано не се изпари и мерака ми. Трябва да се насочва на някъде енергия, мисли, и т.н.в позитивна посока, че нещо въздуха ми се сгъсти в повече. Даже имам идейки и да ушия едно зайче от плат. Да видим, какво и що ще сътворя накрая.
Мира, дръжте фронта, да опазите и каката. В такива разновидности е тоя вирус, че просто нямам думи. Ако не си правила супа Моро, може да пробвате. Едни моркови има, ама е вкусна, ако вече може и друго да ядете, може и да добавиш туй онуй.
Жане, ама ти съвсем няма да имаш време да си помързелуваш.
Туй го пиша от сума ти време, може и в новата тема да го прехвърля  ooooh!

# 745
  • Мнения: 5 037
Готово http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=867195.new#new

Вие се записвайте,а аз ще чета тук

Общи условия

Активация на акаунт