ОН КЛИНИК -СОФИЯ

  • 2 692
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да ви предупредя: НЕ ХОДЕТЕ В ОН КЛИНИК-София, безсмислено е. Това което ще ви кажат, вероятно отдавна го знаете, но ще ви струва минимум 100 лв.
Направена е поредната печатница за пари в България, за съжаление на гърба на страдащи хора.

# 1
  • Мнения: X
Разкажи какво се случи?

# 2
  • Мнения: 5
След като чакахме доктора почти половин час след уговорено време, прегледа мина безлично, при видимо тежък проблем, никакъв интерес какви медикаменти се приемат.  20 мин. писа някакви листове, може би да не бъде измамен собственика на клиниката, трябваше в наше присъствие да пише дълго и продължително.
Изписаха се някакви медикаменти, просто проформа, след което се оказа че обезболяващото което беше изписано абсолютно противопоказно с някои от медикаментите които приемаме.
Питам, ако не бяхме се осведомили преди приема на въпросния медикамент, кой носи отговорност, за евентуалните последствия?
Жалко, гръмко име, обслужване НУЛА!
Дали потвърждавам часа, получих поне две обаждания от служител на клиниката, който ме увери че доктора е много внимателен и ще остана доволна.
ДА, ама НЕ!

# 3
  • Мнения: X
Там има няколко кабинета. При кой лекар ходихте, какъв специалист?

# 4
  • Мнения: 5
Вече няма никакво значение, тъй като е минало. Искам обаче да предпазя бъдещите ви пациенти.
Давайки парите си, да изискват повече внимание към проблема им. Обикновенно хората посещават такива места, за да търсят спасение и помощ. За съжаление не само тази клиника, всички са създадени с чисто комерсиална цел.

# 5
  • Мнения: X
Само, ако споделиш от кой лекар си недоволна, за каква диагноза става въпрос ще помогнеш на бъдещите пациенти. Съжалявам, че си дала не малка сума пари, а не си получила желаното "облекчение".

# 6
  • Мнения: 5
Напротив, ако споделя името на лекаря ще помогна на Вас, не на бъдещите пациенти, те така или иначе са обречени, щом влязат вътре, излизат "олекнали" с немалка сума пари.
Не получих необходимото внимание /в което така бях уверявана/ и професионално вникване в проблема, така че да се търси някакво решение за облекчение.
Затова, отново, КАТЕГОРИЧНО заявявам, "касичка" в която бедни и изстрадали българи наливат пари.

# 7
  • Мнения: 11
Като пациент на он клиник мога да кажа, че кремовете им са фантастични и нямат противопоказания, могат и да се комбинират с всякакви лекарства. Аз за фисура преди да отида в он клиник купувах от аптеки всичко налично, вземах и народна медицина и ефект нямаше, болките ме съсипваха, а похарчих стотици левове. С крема на он клиник болките ми постепенно за няколко дни стихнаха и за 2 седмици фисурата постепенно зарасна. Но си има точно определен начин на мазане, изхождането трябва да е меко /за целта ми дадоха капки/, без напъване и стягане, за няколко минути да се свърши с тоалетната, за да не се разкъсва фисурата и като се маже с този доста ефективен крем първо спират болките и след това зараства фисурата. Докторът в он клиник много подробно разяснява начина на лечение. През това време също и пише - попълва досието ми с оплакванията, диагнозата и лечението , прави рисунка на състоянието, дописва неща в напечатаната за пациента инструкция, а не както тук във форума някой е написал, че се отчита на шефа си. Ако има и хемороиди те също кротват от това лечение.

# 8
  • Мнения: 9
Като пациент на он клиник мога да кажа, че кремовете им са фантастични и нямат противопоказания, могат и да се комбинират с всякакви лекарства. Аз за фисура преди да отида в он клиник купувах от аптеки всичко налично, вземах и народна медицина и ефект нямаше, болките ме съсипваха, а похарчих стотици левове. С крема на он клиник болките ми постепенно за няколко дни стихнаха и за 2 седмици фисурата постепенно зарасна. Но си има точно определен начин на мазане, изхождането трябва да е меко /за целта ми дадоха капки/, без напъване и стягане, за няколко минути да се свърши с тоалетната, за да не се разкъсва фисурата и като се маже с този доста ефективен крем първо спират болките и след това зараства фисурата. Докторът в он клиник много подробно разяснява начина на лечение. През това време също и пише - попълва досието ми с оплакванията, диагнозата и лечението , прави рисунка на състоянието, дописва неща в напечатаната за пациента инструкция, а не както тук във форума някой е написал, че се отчита на шефа си. Ако има и хемороиди те също кротват от това лечение.

Здравейте, предстои ми преглед в събота при д-р Христозов, въпросът ми е, Вашата фисура: остра или хронична беше?

Общи условия

Активация на акаунт