Седмичката 01.11-0711.

  • 5 258
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 716
Резултатът от моята фоликуметрия днес: ранна овулация /мислех, че съм болна - имах болки в яйчниците и матката от 8 ден, другите месеци започваха от 12 ден/, тази сутрин се е спукал фоликула. Днес ми е 12 ден. Тази сутрин температурата беше повишена. Лекарката отричаше температурния метод като точен /това преди прегледа/. След това каза, че може би съм от изключенията/.Досега ми се е повишавала на 15 ден. Много тънка лигавица. Ако се получи оплождане невъзможно е да се имплантира /това потвърждава моите предположения да оплождане и изхвърляне/. Изписа ми Дуфастон 3х1 - 14 дни. Съотношението  LH:FSH  на мен ми е 1:1,5, което е нормално за мен, понеже съм по-възрастна. На младите жени трябва да е 1,5:1. Това съотношение определя правилното действие на яйчниците. Ако не забременея още два-три месеца ще ми стимулират яйчниците. Миома няма. Laughing Спермограмата е в норма Laughing

# 76
  • Мнения: 697
Добро утро на всички,
Тук е ужасен студ Sad май ще си седя в къщи цял ден.
Кучето почна вече да чува какво му се говори, чак не мога да повярвам. Освен това ни оправиха и банята Simple Smile Сега остана и работата да тръгне и всичко ще е наред Wink
Иначе аз си чакам ову и много се надявам че с по-високата доза ще стане.
Приятна почивка на всички Simple Smile

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 21 707
Привет момичета !  Simple Smile

Аз ви чета , ама гледам да не досаждам тук , щото надявам се  надничате в другата стая  Grinning !

Искам само да кажа , че не забравям никоя от вас и се надявам за всички ви !

Ва , миличка , кога ще тръгваш за Бургас ?
Дано всичко мине по ноти и да чуваме само хубави новини !

А Тинтири-то  да ни зарадва още следващата седмица , пък ако мога и аз така , да сме си дружки  Grinning !  Стискам ти палци мила !

Стискам на всички !
Целувки от мен !

# 78
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Лали, ами това са по-добри новини, даже май отколкото си очаквала. МНого се радвам за вас, пий си хаповете дуфастон и искаме добри резултати.
Мимка, тук също е студено, но има печка да ми топли крачетата.
Моренски, търси ти картинка да ти покажа какво мисля аз за последното ти мнение Imp  Imp  Imp Как ти дойде на ума да не пишеш тук? ААААААА лоша фъстъковка! Laughing  Laughing  Laughing Следя аз отблизо твоите терзания и стискам палци много силно

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 707
Цитат на: wa_wa
ААААААА лоша фъстъковка! Laughing  Laughing  Laughing


Хахахахаха..... Laughing  Laughing , фъстъковка  Laughing  Laughing  Laughing , много ме разсмя !

Ама не ми отговори на въпроса  Close , да зная кога да си счупя палците от стискане !

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 208
И аз не знам кога ще ходя да я резнат, зависи основно от финикийските знаци Sad  Sad

# 81
  • Мнения: 4 068
Ха здрасти и от мен!
Ние днес се прибрахме от Кърджали.Малко погостувахме на нашите.И правихме помен на баба ми.
Въпреки помена изкарахме добре и се разтъжихме.Чак не ми се прибираше днес.
Лали много се радвам за новините около фоликулчето ви.Хайде сега дано е точен стрелеца и да ни зарадваш после.Стискам яко палци да знаеш.
Моренски........ще взема да те ошамаря аз тебе заради тези писания.Тамън се чудех защо хич не се вясваш пък то какво била.Права е Ва-лоша фъстъковка такава.
Ва,тия финикийски знаци.....на всички май са ни изпили акъла.
Дано скоро да успееш да се справиш с проблема с финикийците и да махнеш тая малка досадница дето те мъчи.
Хайде това е от мен засега.
Весела ви нова седмица!

# 82
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Ренци, затъжихме се за теб! Дано си позаредила батериите от гостуването!
За финикийските знаци, издирваме ги упорито, че времето взе да ме притиска много

# 83
  • Мнения: 4 068
Мдаааа,батерийките са яко заредени.Честно казано чувствам се страхотно.Минахме на гости през всички баби,лели,каки,батковци и квот друго се сетиш.Два дена не спряхме да ядем и да пием и спахме като къпани.Абсолютно разтоварване на напрежението.Донци даже ходи с баща ми на Перперикон.Ей така по мъжки се разходиха.Брат ми сигурно ще идва с приятелката си да живее в Пловдив и съответно ще ни погостуват за около месец докато намерят квартира и аз съм супер доволна.Освен това понеже утре имам имен ден получих няколко подаръка по-раничко и това ме зарадва още повече.
Абе падна веселба.

А иначе и ние ги търсим тия финикийски знаци под дърво и камък ама......не би.Много мразя зимата заради големите разходи,които ми отваря.

# 84
  • Мнения: 7 716
Ренци, радвам се, хубаво сте изкарали. Много е важно човек да е зареден с оптимизъм и положителни емоции.
Аз нещо съм много депресира тези дни. То и времето едно такова.

# 85
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Поздрав за всички тъжни и депресирани

# 86
  • Мнения: 4 068
Аааа никакви депресии!
Идва Коледа,идва Нова година идват една камара празници и е време да се веселим.
Аз вече така съм решила да правя.Ще правя каквото трябва пък да става каквото ще.
Освен това тук и депресиите са забранени със закон.

Иначе времето верно е гадничко,ама сега като ни докарат дръвцата и си запаля печицата и хич няма да се оплаквам даже.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 21 707
Ихаааа , РЕНЦИИИИ  Grinning !

Ей ме на , бита пребита , ама нали си ви обичам , пак се набутвам между шамарите .

Радвам се , че Ренцито си е пак у дома ! Ей това е !  Simple Smile


А аз много се дразня , че ми закъснява , поне да беше дошла гадната лелка , та да се успокоя , ама сега ту се обнадеждавам , ту страшно се скапвам, както в момента . Утре пак ще меря БТ и това е  Sad .

# 88
  • Мнения: 7 716
Моренка, аз мисля, че температурата е много показателна. Поне при мен е така. Така, че стискам палци за утре.
Ва-ва, благодаря. Развесели ме. Laughing
Боже, Ренци, каква си оптимистка. Laughing

# 89
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Лали, винаги на вашите услуги, нали като модераторки с Таничка трябва да се грижим за доброто настроение на всички.
Фъстъковски, много е гадно това с лелката, за сега звучи добре всичко, гледай да не се настройваш нито много отрицателно, нито много положително

Общи условия

Активация на акаунт