Добре дошли в ПЕТИ клас!

  • 54 741
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Деси, може ли да споделиш кои са сборниците по ЗИП и СИП?

# 121
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деси, може ли да споделиш кои са сборниците по ЗИП и СИП?


Разбира се! По този
Скрит текст:
ще работят по ЗП.
А тези за СИП
Скрит текст:

# 122
  • Мнения: 2 755
lulumba, много сладко момиченце, да ти е жива и здрава!  Hug
Валенцето, приятно изкарване на язовир Доспат. Чудесно място са Родопите. Бях решила тази година да се поразходим из тях - Рожен, Чудните мостове, Връх Снежанка, яз.Доспат, Триградското ждрело с пещерите Дяволското гърло и Ягодинската, ама .... Нищо, ако есента бъде с хубаво време, може да се поразходим за един уикенд.
mivan, с удоволствие бих завела сина ми да гледа този уникат Камен Донев /на неговите постановки се смея до сълзи/, но не мисля, че е дорасъл за да го разбере.  Rolling Eyes И като спомена китеника, като цяло творчеството на въпросния актьор го разбираме с пълна сила предимно онези, които си спомняме и сините и червените връзки и как махахме със знаменца на другаря Живков  Crazy и бозата от 5 стотинки и киселото мляко в стъклени бурканчета и .... шофьорските курсове на Жигулка.  Wink Laughing Аууу, направо съм си набор на динозаврите.  Mr. Green Правила съм опити да гледаме заедно с детето филмите от моето детство - "Таралежите се раждат без бодли", "Куче в чекмедже", "Деца играят вън", "Рицарят на бялата дама", "С деца на море" и т.н. и т.н., но някак не ги възприема с ентусиазъм. По-скоро ми задава въпроси като: "...Е каква е тази игра с топчета...", "Каква марка е тази смешна кола", "...Това къде е снимано?..." /сцена от централните улици на София/... Всяко нещо с времето си и всяко поколение също.
Деска, как ти се виждат тези справочници, като ниво трудност? Повече надграждане върху вече наученото или много нови неща?

# 123
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Деси, много ти благодаря!

Аз днес купих бележник и лична карта, вече са пуснали новите формати.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, как ти се виждат тези справочници, като ниво трудност? Повече надграждане върху вече наученото или много нови неща?

Тонита, ти намери кого да питаш!  Mr. Green Hug
Не съм ги закупила още ,т.е. не съм ги разглеждала. Коалата си е по учебния материал ,като в него има 3 нива на трудност на задачките мисля ,поне по спомен от баткото.
Другите 2 ,щом са за СИП и ЗИП предполагам ще са състезателни задачки и за надграждане.

# 125
  • Мнения: 5 160
Имаме Полезната математика за 4 клас, опитва се тези дни да попълва, че само събираше прах, но не спори  Mr. Green
Вътре задачите са тип четене с разбиране, като някои от втори модул за НВО.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 4 295
За Полезната математика пише това  в учебник.бг "Задачите илюстрират практическото приложение на математиката в реалния живот и развиват логическата и четивна грамотност на учениците."
Оттам си помислих,че ще са задачки тип Пиза. Wink

# 127
  • Мнения: 5 160
Така е - http://www.book.store.bg/p62667/poleznata-matematika-za-5-klas-p … tania-stoeva.html
Винаги първо ги търся в стор, че слагат и страници.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Минахме днес прегледа.Изследвания вече перфектни,започваме да намаляме илачите по схема. Отлагаме мантуто и за огромно съжаление 1 год. без физическо възпитание. Confused Но здраве да е !
Утре смятам да "подвържа" учебниците в книжарница и да купя още малко тетрадки ,че като ги струпах на бюрото ми се видяха малко за 3 броя ученици у дома.  Mr. Green И бележниците ,да не забравя!

# 129
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Браво, Деска, все така без проблеми и напълно здрави!

# 130
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Деси, много се радвам за добрите новини.  Hug

# 131
  • София
  • Мнения: 9 879
Браво, Деска, много се радвам и дано вече никакви такива проблеми!
Момичета, издирвам нещо като клуб за творческо писане за Мария. Място, където да се събира с деца със сходни интереси- да пишат стихове, разкази и подобни. Ако някой от васт знае нещо , то моля да сподели! Simple Smile

# 132
  • Мнения: 8 924
Деска,радва се за благоприятното развитие при вас!Успех в математиката на Коки!
  Аз съм на режим изчакване-след Рс,на 09.09.  ще се купува каквото ще се купува.

# 133
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Деска, много се радвам на добрите резултати Hug Дано вече всичко да е наред!

За постановките - някой гледал ли е "Момо" в Младежкия театър?

Филмите от старо време и моето дете ги гледа трудно, даже някои отказва да гледа. Но това лято му харесаха част от сериите на "Синьо лято" и "Крилце или кълка", трябва да потърся още филми с дьо Фюнес.

"Полезната математика" ми е една от любимите сборници. Ние привършваме тази от 4-ти клас, остават й още 5 теми. Но последния път разглобих една дървена мебел, да й покажа какво е дървена платформа с летвички. А сега следва една подробна схема на велосипед, чак и аз не знам в детайли... Купила съм и тази за 5-ти клас.

Ние подготвяме рождения й ден. За първа година торта не от детските серии...

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 20:07 от TanyaMG

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Деска, и аз се радвам за добрите новини! Здрава и ууспешна нова учебна годдина на всички!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт