KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 66

  • 47 930
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 630
Вижте на какво попаднах.Това е една от многобройните страници с името на Кенан.Текста е много дълъг,но изобщо не разбирам какво пише.Някакво изказване от негово име ли е,или от администратор? newsm78Ако може някой да преведе,просто ми е любопитно newsm78https://www.facebook.com/officialfan.kenanimirzalioglu/photos/a. … ype=1&theater

# 706
  • Мнения: 23 364


Днес загадката е разкрита , цялата снимка излезе - Синем е с брат си Керем Кобал  Wink Laughing



Брат й щял да участва с нея в новата реклама на Гарниер.  Joy

Като не можаха да навият Кенан, ще се задоволят с кардеша.  Grinning Grinning Grinning

# 707
  • Мнения: 23 364
Вижте на какво попаднах.Това е една от многобройните страници с името на Кенан.Текста е много дълъг,но изобщо не разбирам какво пише.Някакво изказване от негово име ли е,или от администратор? newsm78Ако може някой да преведе,просто ми е любопитно newsm78https://www.facebook.com/officialfan.kenanimirzalioglu/photos/a. … ype=1&theater

Не знам защо са го пуснали все едно е от името на Кенан.

Че и отдолу феновете вече се развълнували и пишат коментари.

Това всъщност е част от мнооого дългия пост, който днес пусна Берен Саат във връзка с последните събития в Турция. И нея, горката, я побъркаха тези дни с обиди, заплахи и проклятия към още неродените й деца. Въобще, всеки който има по-активна позиция, е подложен на словесен линч. Организираха протести срещу нея на някакво място, свързано със снимките на "Забраненият плод". Пуснаха подписка да я махнат от каста на "Кьосем султан", защото щели да бойкотират сериала.  Както пише Берен "вие заклеймявате терора, но психическият терор, който упражнявате, е не по-малко отблъскващ."

# 708
  • Мнения: 15 391
Хайде топли, топли Берг и Халит!  Grinning Heart Eyes    От elbe   bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=IbFWoHmlh8M

Сега ги гледах!   bouquet Страхотни  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes

Пускам още малко звук... естествено с красива и любима  картина  Hug харесва ми да я слушам  Heart Eyes


# 709
  • Мнения: 2 630
Вижте на какво попаднах.Това е една от многобройните страници с името на Кенан.Текста е много дълъг,но изобщо не разбирам какво пише.Някакво изказване от негово име ли е,или от администратор? newsm78Ако може някой да преведе,просто ми е любопитно newsm78https://www.facebook.com/officialfan.kenanimirzalioglu/photos/a. … ype=1&theater

Не знам защо са го пуснали все едно е от името на Кенан.

Че и отдолу феновете вече се развълнували и пишат коментари.

Това всъщност е част от мнооого дългия пост, който днес пусна Берен Саат във връзка с последните събития в Турция. И нея, горката, я побъркаха тези дни с обиди, заплахи и проклятия към още неродените й деца. Въобще, всеки който има по-активна позиция, е подложен на словесен линч. Организираха протести срещу нея на някакво място, свързано със снимките на "Забраненият плод". Пуснаха подписка да я махнат от каста на "Кьосем султан", защото щели да бойкотират сериала.  Както пише Берен "вие заклеймявате терора, но психическият терор, който упражнявате, е не по-малко отблъскващ."
Аха ясно,пак някой се прави на интересен,като краде чужди изказвания,че и ги приписва на някой друг #CrazyНе че им вярвам,но ми стана любопитно,защото ГТ е на ВИ с турския и понякога дори не може да се схване поне смисъла на текста.Благодаря ти!  bouquet

# 710
  • Мнения: 15 391
Спите ли, бе?

Сакате ли малко смях от старите теми   Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 2 630
Спите ли, бе?

Сакате ли малко смях от старите теми   Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

hahaha Joy Joy JoyТова не съм го виждала rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 712
  • Мнения: 12 152

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet






Сакате ли малко смях от старите теми   Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Голям майтап падаше с колажите на Петан  Heart Eyes



Бандата на Карадайъ

  Joy

# 713
# 714
  • Мнения: 23 364
Хубава неделя на всички!

От пресата




....................

Благодаря за усмивките от старите ленти.  Grinning

От една страна се радвам, че си нямам любимо дизи този сезон, защото като се закачиш за някое и после откачването е трудно, а това изяжда страшно много ценно време. Но от друга  пък емоциите около следенето на сериите онлайн са толкова хубави, очакването на фрагмани, резюмета, фенските клипчета, колажи, коментарите.

..................


Зейнеб на сватбата на сестра си  вчера.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 09:20 от varna_2

# 715
  • Мнения: 12 152
Добро утро и  приятна неделя!  Hug Hug Hug
Нося медицинско  Wink...електрокардиограма на сърдечната дейност преди, по време на гледането на Карадайъ и когато дават Махир и Фериде  Joy Joy Joy Joy





# 716
  • Мнения: 15 391
Добро утро  Hug

В ИГ профила на гръцките фенове току що видях много готини 2 видеота с Халит. Може би е реклама, не разбрах, но е готино. Докарва усмивки за хубав ден. Grinning Естествено... Нъл съм с телефона не мога да ви ги покажа аз.  ooooh!

# 717
  • Мнения: 23 364
Добро утро  Hug

В ИГ профила на гръцките фенове току що видях много готини 2 видеота с Халит. Може би е реклама, не разбрах, но е готино. Докарва усмивки за хубав ден. Grinning Естествено... Нъл съм с телефона не мога да ви ги покажа аз.  ooooh!


Това е старо, Галка.

Рекламата за хърватската супермаркет верига Конзум, в която Халит и Берг участваха през 2010 г.


# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 078
         Добър да е денят ви, прекрасни!!!    Hug   Hug   Hug

    Варна, Коси, Галка    newsm51  Както винаги със свежи новини и прекрасно чувство за хумор!  txtloves

      Галка, това наистина беше много различно и готино рекламно клипче! Част от него бях включила в някакво мое клипче, ама в кое???  newsm78 Видя ли сега, кой "сбъдва сънищата ви"?!  smile3503  Представяш ли си - Халит, или Кенан да ти говори така, като в клипчето?  newsm09 Two Hearts


Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 11:09 от Planet

# 719
  • Мнения: 12 152
Много хубаво рекламно клипче!  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
Представяш ли си - Халит, или Кенан да ти говори така, като в клипчето?  newsm09

Планет  Hug за Галка не знам...но аз съм туш  Joy като на рекламата  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544


https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264high/F8B01B0FC1117533395884 … _TkeNUXtqrajU0Z2h




Общи условия

Активация на акаунт