KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 66

  • 47 931
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 391
Добро утро  Hug

В ИГ профила на гръцките фенове току що видях много готини 2 видеота с Халит. Може би е реклама, не разбрах, но е готино. Докарва усмивки за хубав ден. Grinning Естествено... Нъл съм с телефона не мога да ви ги покажа аз.  ooooh!


Това е старо, Галка.

Рекламата за хърватската супермаркет верига Конзум, в която Халит и Берг участваха през 2010 г.




Хаха, много готино  Heart Eyes Пропуснала съм го това... Наистина много различна реклама  Peace  bouquet

Не туш, ами шах и мат ще съм аз... Въпроса е обаче как ли ще ме вдигнат на крака после... Crazy Crazy Blush

# 721
  • Мнения: 2 630
Нерде сте бе хулигани? Heart Eyes  bouquetКато няма друго да видим на тъщата кондурите и педикюра hahaha Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 12 152


#new  Istanbul Modern Sanat muzesi

# 723
  • Мнения: 12 152
Нерде сте бе хулигани? Heart Eyes  bouquetКато няма друго да видим на тъщата кондурите и педикюра hahaha Joy Joy Joy

Май тъщата има много свободно време, ще трябва да ѝ се роди едно внуче да помага  Joy Joy Joy Плюс това вторият пръст е по-дълъг, което означава, че тя командва тъста  hahaha трябва да видим как е дъщерята  Wink







Alice Cooper - Poison (превод)

# 724
  • Мнения: 15 391
Нерде сте бе хулигани? Heart Eyes  bouquetКато няма друго да видим на тъщата кондурите и педикюра hahaha Joy Joy Joy

Май тъщата има много свободно време, ще трябва да ѝ се роди едно внуче да помага  Joy Joy Joy Плюс това вторият пръст е по-дълъг, което означава, че тя командва тъста  hahaha трябва да видим как е дъщерята  Wink


 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Маминка с пашмаци на Диор ...  не моА я стигна ... ама на цвят поне го докарваме  4470

# 725
  • Мнения: 12 152

Маминка с пашмаци на Диор ...  не моА я стигна ... ама на цвят поне го докарваме  4470

Много са ти сладурски чорапките  Joy Joy Joy Joy










Призовават да гласуваме за КД, Берг и Кенан за наградите  4. Kristal Fare Ödülleri
Ако някой иска  http://www.medyafaresi.com/kristalfare

Скрит текст:


Последна редакция: нд, 20 сеп 2015, 23:11 от косе-босе

# 726
  • Мнения: 354
Добър вечер по нощите Hug Hug Hug Hug
Благодаря Ви за всяко споделено инфо,преводче и снимка    bouquet bouquet

# 727
  • Мнения: 23 364
Добро утро и хубава седмица!

Малко клюки...

Започваме с Къваньо. И той не се е научил още как да се държи с репортерите.  Сутринта го засекли с гаджето по улиците на Етилер. На въпросите за появилите се слухове, че са се разделили, отговорили с усмивка. Вечерта пък били в ресторант пак в Етилер. Тогава обаче бил нервен и казал на персонала: "Ако някой ни снима на излизане, повече няма да стъпя тук.



След двете реклами на Мави, които направиха, Серенай и Керем се готвят и за филм. Това кара много медии да пишат, че "любовта им мирише на реклама". Те си знаят, но определено добре им се отразява тази връзка и в професионално отношение. Филмът щял да се казва "Добро утро, любов моя". Керем щял да играе музикант, автор на тектове на песни, а Серенай танцьорка.



Какт вече писахме, Синем участва заедно с брат си Керем в новата реклама на Гарниер. Медиите припомнят, че по-рано Синем е участвала заедно с майка си в реклама на перилни препарати. Брат й работел като келнер в Чешме и заведенията около "Таксим", но с помощта на Синем направил първата крачка към актьорството, което било негова мечта. Синем взела 750 хиляди лири за рекламата, а брат и 100 хиляди.




http://gecce.com/magazin/foto-galeri/sineme-kardes-opucugu

Бурак Озчевит е претърпял операция. След като почувствал болки в кръста, бил спешно откаран в болница и опериран. Операцията продължила 6 часа, останал в болницата 4 дни. След като бил изписан отишъл в дома на майка си. Върнал се на сета, но отново не се чувствал добре и затова снимките на "Кара севда" били отложени с 10 дни. Хич не им върви на новите продукции тази година. Непрекъснато нещо се случва и ги отлагат.



http://gecce.com/magazin/foto-galeri/burak-ozcivit-ameliyat-oldu-1

Една история, която се точи вече 2 седмици. Гаджето на Арда Туран си купило чанта за 20 000 лири с неговата кредитна карта. Поне така твърдяха медиите. Арда излезе с опровержение, в което защити Аслъхан. Днес гледам, че и тя се е изказала: " Тази чанта е купена преди 3-4 години. Слава богу, семейството ми има достатъчно възможности да покрива разходите ми. Произволното разполагане с кредитната карта на приятеля ми не подхожда нито на реда в моето семейство, нито на моите разбирания. Арда не ми е съпруг, за да е длъжен да ми покрива разходите. Нямам подобни очаквания от него."



http://gecce.com/magazin/foto-galeri/aslihan-dogan-arda-benim-kocam-degil

И една сладка снимка на Пелин Карахан, съпруга й и една мъничка панда.  Grinning Grinning Grinning



Берг с фенки преди няколко дни



И една снимка, споделена днес от майката на Берг

"Десет години без теб. Спи спокойно! Всичко е както го остави. Само семейството ни вече е по-голямо от преди. И ти ни липсваш..."

# 728
  • Мнения: 23 364
Синем е пуснала рано-рано тази снимка и ни известява, че цял ден щяла да споделя фотоси в профила на Гарниер в ИГ, щяла да пусне клипче за снимките на рекламата, а в края на деня щяло да има изненада.

Последвалите коментари са шарени, но с някои умрях от смях.

"Защо си се облякла като терористка?  Joy Навън да не би да вали сняг. Само за да се направиш на модерна, изглеждаш смешна. Какви са тия ръкавици?"

На турците все терористи са им в главата. Но да четеш постовете под снимките в ИГ понякога е толкова забавно, колкото да преглеждаш страница с вицове в някой вестник.


# 729
  • Мнения: 2 630
Добро утро! Kissing HeartВарничка благодаря за инфото и снимките HugЕто ви един канибал txtloves Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 12 152
Привет в понеделник! Hug Hug Hug
Един спомен от времето, когато понеделниците значеха и нещо повече!  hahaha hahaha hahaha



Варна, благодаря за интересния светски обзор!   bouquet
Синемката и тя ще дойде на Кеньовата, да не се занимава с такива изяви, ама ѝ трябва още време за да узрее Wink...Дано поне не обръща внимание на коментарите Mr. Green...Четох изявлението на Берен Саат, има го в групата КД на  английско-пишещите коментари.Наистина, думата терор и тероризъм са споменати десетки пъти. ooooh! Доколкото разбрах и тя се отказва да използва ИГ. Казва им истината жената, че политиците използват чувствата на обикновените хора, за да си разиграват собствените игри и да богатеят необезпокоявани, докато привържениците им викат под прозорците на някой , или пишат грозни коментари в соц. мрежи..ама кой ще я чуе или разбере. Banghead





...#berguzarkorel at Istanbul Modern art museum ...Авторът на видеото:"Близо до знаменитост съм малко напрегнат"  Laughing Laughing Laughing

https://www.facebook.com/479245968759762/videos/vb.4792459687597 … ype=2&theater

Последна редакция: пн, 21 сеп 2015, 11:49 от косе-босе

# 731
  • Мнения: 12 152
Кенан няма профили във социалните мрежи. Но пък ги изолзва активно чрез репортерите Wink Дори и да не е научил новините и слуховете , които се носят в техните среди се информира за всичко от въпросите им Laughing
 Ако има да каже нещо вдига ръка и като един пророк го обявява Joy


...
 пък ако не, ги отминава...



А ако някой иска да се свърже с него, също го научава от тях...като онази възрастната актриса, която желаеше да се срещне с него  Laughing Laughing Heart Eyes



Въобще си е социално активен, стига да не е гладен  Mr. Green ...Опасно е за журналистите  hahaha

Скрит текст:
копирах си поста, ще го повторя после ако ме изтрият, защото наруших правилата  Wink Grinning

Последна редакция: пн, 21 сеп 2015, 12:32 от косе-босе

# 732
  • Мнения: 23 364

Прави са и Берен, и Берг да не се занимават с нета.

Но за Берг ми е мъчно. Пускаше прекрасни снимки, в коментарите й също винаги имаше нещичко, над което човек да се замисли, а и знаехме поне къде са. Ето сега за Байрама може пак да ходят някъде.

Надявам се все пак да е временно. Защо трябва да страдаме ние, а лошите да се радват.

Косе, много ме разсмя начинът, по който си илюстрирала комуникацията на Кенанчик с журналята.  Joy  bouquet

# 733
  • Мнения: 12 152
Варничка  Hug аз затова си запазих поста, защото ако ми го изтрият не ми се ровеше пак ooooh!
 "стрийт" интервютата на Кенан бей са бол  Laughing Laughing Laughing





Във фейса видях тази хубава снимка на Берг и баща ѝ  Heart Eyes Heart Eyes



Дано Берг да не приключи завинаги с ИГ  Praynig фотографиите ѝ бяха прекрасни   txtloves

# 734
  • Мнения: 23 364


Започнали са снимките на новия сериал на Синем Analar ve Anneler. Продукция на Ай Япъм. Действието се развивало през 80-те години. В центъра на историята са сблъсъците между левите и десните движения в страната през този период и студентстките бунтове.  Режисьор Mehmet Ada Öztekin. Участват още Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü, Metin Akdülger ve Binnur Kaya. Няма някой супер готин младок в каста. Кен може да е спокоен.  Grinning Grinning Grinning

Както казва Вичомчето "Не е мойто филм", ама може и друго да се окаже. Това са първоначални слухове.

Общи условия

Активация на акаунт