съвет-кървене

  • 2 050
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Само ще те посъветвам да лежиш наистина. Аз прекарах една седмица в Окръжна болница и си мислех как ще се прибера и ще продължа да си лежа. Няма такова нещо! Като знаеш, че няма кой да ти изпере, кой да сготви, кой да изчисти.... го правиш и не се съобразяваш много че трябва да си почиваш. Бъди много спокойна и наистина почивай!
Успех и лека бременеене!

# 16
  • Мнения: 1 734
Аз също трябваше да лежа не малко време. Но доктора ми реши, че е по-добре да си лежа вкъщи с нужните лекарства и редовни консултации, разбира се! Престоят в болницата не винаги е най-доброто нещо и ако може да се избегне защо да се травмираш допърнително, няма смисъл нито за теб, нито за бебето! Разбира се тези решения е опасно да ги взимаш на своя глава, слушай какво ти казва лекаря и го изпълнявай, това е най-доброто! Успех

# 17
  • Мнения: 948
Цитат на: Диди
Като знаеш, че няма кой да ти изпере, кой да сготви, кой да изчисти.... го правиш и не се съобразяваш много че трябва да си почиваш.

Извинявай, но мъжът ти не помага ли в домакинството...? Все си мисля, че дори и досега да не го е правил е трябвало да го направи. Все пак здравето- твоето и на бебето са най- важни.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: Dafna
Цитат на: Диди
Като знаеш, че няма кой да ти изпере, кой да сготви, кой да изчисти.... го правиш и не се съобразяваш много че трябва да си почиваш.

Извинявай, но мъжът ти не помага ли в домакинството...? Все си мисля, че дори и досега да не го е правил е трябвало да го направи. Все пак здравето- твоето и на бебето са най- важни.

Той е по-цял ден е на работа и аз се чувствам ужасно виновна ако не свърша нищо. Плюс това свършихме ремонта преди две седмици и ми доставя удоволствие да си чистя и подреждам! Но това не значи, че не си почивам върша всичко бавно и продължително във времето! Разбира се когато е почивка и си е в къщи не ми позволява да ставам от леглото!

# 19
  • Мнения: 948
Така вече напълно те разбирам Sunglasses  и аз съм по същия начин- и за виновното и след ремонта..  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
И на мен ми е съвестно,че любимият се претрепва от работа по 10-11 часа на ден и като се върне трябва да се занимава с мен.Но няма начин.Аз наистина съм приела сериозно въпроса със лежането и ставам само до тоалетна и до кухнята.Иначе мъжлето чисти,пере и готви по собствена инициатива.Горкичкият той,не му е лесно.
Предполагам.че много от нас са в такова положение,нали...

# 21
  • Мнения: 437
И аз прекарах една "чудесна седмица" в Окръжна болница..
Едно е вярно - докато си там, щеш, не щеш - лежиш..
А като се прибрах вкъщи, все нещо правех.. не ме свърташе и ми беше неудобно само да лежа, а хората да се суетят около мен и да вършат цялата работа...

# 22
  • Мнения: 1 071
Ками,и аз прокървих в 9 седмица и стоях в болницата 4 дни.И при предишната бременност лежах там,но заради повръщане и мога да потвърдя това което казват другите момичета-кошмар е.По-добре е да си лежиш в къщи,друг е въпросът че в къщи наистина е по-трудно изпълнимо това.Мен също не ме свърта-например прияде ми се нещо и ставам да си го правя.А и детето няма как да оставя,тъй че се налага...На мен също ми казаха че е опасно когато кървенето е ярко червено,от кафеникавото не се плаши.Колкото до болките и аз имам от време на време такива-преди по-силни,сега по-слаби.Пийй си лекарствата,почивай и най-вече МИСЛИ ПОЗИТИВНО!

Общи условия

Активация на акаунт