С едно, две или три - всяка тука ще се уреди!Бъдещи мами над 35

  • 23 226
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 037
Честит имен ден на всички празнуващи днес.


Креми ,съболезнования на теб и ТМ Hug

# 46
  • Мнения: 1 207
Шери   bouquet за темата.
Мамче честита ви годишнина. Дълги години да вървите ръка за ръка, да гледате в една посока и да се обичате. И щом си го пожелала,  двойно ти го пожелавам аз - до догодина с бебе на ръце.
Еndira привет и от мен. И аз си мечтая за трето, ама нещо не му се идва. Пожелавам ти да не чакаш, а още другия месец да се похвалиш.
Танзу и аз към Сигма се присъединявам - щом си го мечтаеш, така да стане.Три здрави ревящи бебета ти пожелавам.
2в1 тази ще е темата - пишете бавно да стане време за теста  hahaha
Креми съжалявам за загубата ви, щастлив е бил да види поне големи внуци.
Мистик и аз да кажа - давайте смело.Къща се нарежда, а и следващия път всичко ще е наред.
Фокси и сестра ми споделя, че много яко шава бебока.Направо шутове раздава. Сега има сила, а и още място за шутове. Хубаво да си изкараш в Казанлък.
На срещата ще  дойда, бройте ме.
Добре, че Шери поздрави именниците - и моята голяма щерка днес има имен ден.Да ми е здрава и щастлива, да намери своя път и да го върви с усмивка.Чувствайте се почерпени.

# 47
  • Мнения: 7 201
Много хубави пожелания, благодаря сърдечно на всички! Hug
Мистик, изказвам мнението на Ава-
Мистик и аз да кажа - давайте смело.Къща се нарежда, а и следващия път всичко ще е наред.
TSH няма значение на кой ден от цикъла се изследва. Виж му стойностите и действайте. Успех ти пожелавам. Hug
Честито на днешните именици!
Ава, да ти е жива и здрава порасналата госпожица.  bouquet Името да ѝ носи много късмет и успехи!
Креми, да почива в мир дядото на ТМ! Flowers Rose Където и да се намира, ще се радва на така чаканото правнуче.
Лейди, точно когато отпишеш нещата, те вземат, че се получат. Пожелавам ти от сърце двойна радост и за теб! Flowers Four Leaf Clover

# 48
  • Мнения: 3 535
Добрутро! Отварям очи, уж да ви нагледам- Лейдито наляла кафе! Е всичко друго ми изфиряса, сори! Ех Лейдиии, как ми се пийва едно и на мен ама нямааа  Sad Wink
Мамче, честита годишнина- и ти със септемврийско бебе! Нали помниш- правят се около Коледа и Нова Година Wink .
Честит имен ден на празнуващите .   bouquet
Ендира, добре дошла дани сме ти на късмет!
Лейди, ай дано сте го хванали туЙ Ице!
Танзу, много три наведнъж беее! Започнете с две, пък после ще направите трето . Не сме съвсем застарели имаме време Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 994
Да ни е честита новата хубава тема, с благодарности на авторките и да се напълни с добри новини!
Мамче, честита годишнина, много любов и щастие и бебче за следващата.
Добре дошла на Ендира, браво за куража за трето бебче, стискам палци за успех!
Креми, моите съболезнования. Нека почива в мир!
Фокси, да не си правила/консумирала нещо необичайно и това да е провокирало малкото лисиче? Иначе са на периоди по мои спомени - някои дни подритват доста, други - по-малко.
За 07.09 съм на линия и аз, макар че съм в дежурство, се надявам да успея след 18 някъде да се присъединя към компанията.
Лек и успешен ден, момичета!

# 50
  • Мнения: 1 368
Шери, благодаря за новата тема. Прекрасна, както винаги  bouquet
Честит празник на всички празнуващи днес, да са живи и здрави! Hug
Със закъснение - честит рожден ден на Мони! Да ви е жива и здрава и да расте много щастливо дете! Явно ще става лекар Heart Eyes
Честит рожден ден и на Кали! Много щастлива и обичана Hug
Мамче, честита ви годишнина! Пожелавам ви следващата да си бременна или с бебе в ръце Praynig
Амини, много съм щастлива за вас. Господ си знае работата. Нека всичко да е безпроблемно до края Hug
Фокси, при мен не рита много младежа. Не знам добре или зле. Но аз по цял ден съм в движение пеш и в колата по разбити улици, може би затова. Явно при теб се усеща повече Peace
Мистик, действайте смело и ти пожелавам да са наред и да се случат нещата Hug
Креми, дано да е било кратковременно и да си добре. Неразположението. И съболезнования за дядото.
Ендира, добре дошла Hug
Стискам палци и се моля за Дона. Дона пиши  Hug
Жане, спокойно. Разсейвай се с каквото можеш, да не мислиш . Всичко ще е наред Hug
Добре завърнали се на всички отпускари
Даре, дано да се получат нещата с жената и на теб да ти олекне. Хич не е лесно с възрастните
Аз да помрънкам
Скрит текст:
Тия дни се карам с всички и не спирам да плача. Винаги съм била стабилна, не мога да се позная. Не вярвах, че хормоните могат да вредят толкова. Как ме издържат близките не знам. Снощи ми беше поредната кавга, не съм спряла да плача цяла нощ. ММ геройски понася всичко. Но просто не знам какво ми става и как да се справя. Мислех, да не чета и пиша в темата, докато се пооправя, но не мога без вас. Благодаря, че ви има. Обичам ви всички!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Здравейте!
Благодаря за старанието по тази хубава темичка!
Мамче, честита годишнина! Да се обичате още много години!
Ендира, да се сбъдне скоро мечтата ти за трето! Другите двечки на каква възраст са?
mystic woman, какво те притеснява, свързано със здравето ти? Питам, защото аз също имам някакви такива тревоги...
Кремика, много тъжно за дядото на тм... Съболезнования!
Лейди Форчън, ако 2 в 1 даде тестовете на мъжа си има после да купува тайно други... да не се вкарва в разходи сега, че един тест 5 лв!

Аз днес плувах преди работа... малко на тъгъдък ми идва, но няма как... Иначе пък хубавичко се раздвижих сутринта. Винаги ме впечатляват дядковците, които плуват всяка Божа сутрин... Някои от тях едва вървят, някои са с бастуните, обаче идват и плуват... Ама ПЛУВАТ! Яко! Кефя им се!
Хубав ден ви желая и много усмивки!

# 52
  • Мнения: 39 473
Коте, направо ме разкисна от кеф с това чувалче. А за шоколада- щях да припадна.
Много, много ти благодаря  Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Момичета,благодаря ви за думите и на всички,които са ме мислили  Heart Eyes Hug

Скрит текст:
Ако ви кажа,че притесненията ми са чисто битови...сигурно ще ми се смеете Confused Ама се притеснявам не здравословно за мен,колкото ако забременея отново.Но предполагам,че това всички искащи го имаме...дори и да не искаме,страх има Thinking
Под битови имам предвид,че поради голямата разлика/баткото нали е вече на 9/,скоро ще влезе в пуберската възраст и...като сме с една спалня,се предполага че децата ще са заедно.Представяте си как големият иска да се усамоти или не иска да си ляга рано,а пък на малкото обратното и...оня ден ей такива мисли ми спохождат ooooh! Знам,че е тъпо,ама...Мин.година си купихме апартамент.Е...с кредит естествено,ама си имаме вече наше/като си го изплатим,де  Mr. Green/,дори и малко.
По тоя повод ММ ми казва...е,вие с брат ти да не си имахте отделни стаи,а  Crazy/ние сме с 7г. разлика/,та...
Извинявайте,лудории ме притесняват.колко по-стресови ситуации има и не си струва да се занимавам с такива дреболии,нали? Hug

# 54
  • Мнения: 8 529
Simple Smile Жането позна - от Амини ми хрумна заглавието.

Ау, Лейди, какъв е тоя петък в началото на седмицата?  Embarassed

Мистик Уомън, как си ти? ТСХ - на чист ден, няма значение кой.

Ината, аз също тия дни си мислех, че с тия перални и препарати, няма хигиенна причина за гладенето на бебешките дрехи.

Мамче, дълги години щастлив семеен живот да имате! Все повече да се обичате и подкрепяте!

Кремика ..... съболезнования на съпруга ти .... много жалко ... Sad

Еndira, добре дошла сред нас. Кажи нещо за себе си. Нашите спатии са пльоснати назад в темите.

Хайде, отивам да работя ..........

# 55
  • София
  • Мнения: 2 082
Честито и от мен на именниците! С гордост да си носят имената и само с добро да ги споменават bouquet

За мен:

Скрит текст:
Децата ми са на 3 и 5 години, породени са. Аз съм на 36 г. и ежедневието ми е доста забързано, сама гледам децата. ММ работи почти постоянно в чужбина. И това е общо взето...

Кремика, съболезнования!

# 56
  • Мнения: 1 130
Мамче, честита годишнина! Още много по 14 ви пожелавам и се присъединявам къп пожеланието на момичетата за още един член на семейството догодина! Simple Smile

Кремика, съболезнования за загубата ви.

Ние сме на футбол със Сава, на мен нещо не ми е много добре, ама ще ми мине. Wink Май хапнах повечко шоколад. Wink
Нашата инспекция не се състоя до 15:40, а не ми се вярва да са минали по-късно... Дано не са решили, че за другата седмица сме се разбрали, че не ми се занимава пак с лъскане на баня примерно, пък и дворът до тогава пак ще тревяса... В това време тревата расте като пощуряла.
Поне пък добре си подремнах следобед, ама сега пак съм готова за почивка.

Хей! Честити да са всички именици, от здраве и късмет да не се отърват! Simple Smile   bouquet

# 57
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Мамче честита ви годишнина   bouquet Живи и здрави да сте и догодина с ново попълнение  Hug

Ава, честита ти именичка   bouquet

Креми, съболезнования на съпруга ти ...

Добре дошла на Ендира   bouquet

Аз още се излежавам, а трябва да ставам да пера и да оправя. Днес звъня в агенцията да ги предупредя, че новата такава ще се обади за референция и добре че се обадих та да ми кажат, че имат оглед за сегашната къща за 5 часа, забравили да звъннат. Ако бях на работа, можеше да си почакат Simple Smile

На мен ми се  Sick адски, вече не знам какво да хапна или пийна, всичко ми е неприятно на вкус, а и след това остатъчно. Знам, чее тъпо да се оплаквам от такива неща, ама ей на дерт Simple Smile

# 58
  • Мнения: 13 941
Мамче, честита ви годишнина, винаги да се обичате с ММ, а нещата ще се случат лека полека, млада си още  Hug
Креми, съболезнования на твоето семейство  Sad
Това ми е най-големия страх - че няма да мога да износя докрай многоплодната бременност.

# 59
  • Мнения: 39 473
Амини, две са добре. Три вече са си множко. Има жени ги докарват до 38 седмица близнаците. Дано и ти устискаш дотогава.

Общи условия

Активация на акаунт