С едно, две или три - всяка тука ще се уреди!Бъдещи мами над 35

  • 23 238
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
Привет! Жива съм.  Mr. Green Видях едно кафе по-назад... искам и аз, ама ще почакам още.

В главата ми е хаос. Трудно си събирам мислите. Ще ме извините.

Бяхме в детска болница 9 дена, веднага след раждането. Малкото човече вече е добре. Страхотен екип и човешки условия в болницата. Нямах време и право да мисля какво ме боли и какво не. Възстанових се страшно бързо, въпреки тежкото раждане. Сега сме в къщи. Успявам що годе сама да се справям. Ще кача снимка в албума.  Поздрави на всички, които имат повод и на онези, които нямат.  Mr. Green Когато мога пак ще се включа.  Hug

# 61
  • Мнения: 2 603
Шери, благодарности за темичката   bouquet
Мамче, честита ви годишнина, да се обичате и подкрепяте и да продължавате да вярвате в мечтата си, защото тя ще се сбъдне  Hug
Креми, моите съболезнования за дядото на ТМ Sad
Телеграфно толкова....ще ви чета после.

# 62
  • Мнения: 3 406
Много съм уморена и много ми се спи, явно е от прогестерона.
Алоууу, 2в1, бременна си  Hug  затова ти се придремва  Mr. Green

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Дара,и на теб благодаря че питаш  Hug
Аз съм добре,освен това че се чувствам подута и качих повече отколкото като забременях  Confused Ямно хормоните още бошуват и ...
Чакам да ми мине МЦ и отивам за ТСХ-то. Peace

Елица,честита рожба и прибиране у дома! Peace

# 64
  • Мнения: 1 207
Елица добре сте си дошли у дома.Нека сте здрави, а всичко друго ще се нареди.Дано не сте стресирани от болничния престой и да е наред всичко.Кърми и си почивай до колкото можеш, нагушкай баткото и остави всичко друго сега на заден план.
Илейн търпиш и си викаш, че е за хубаво. Хрупай солети и се остави на принудителната диета  Wink
Амини не го мисли, всичко ще е наред.Колежката какви хубави ги износи - сега ще и изядат ушите лудетините.

# 65
  • Мнения: 2 497
Елица, бързо възстановяване ти пожелавам, важното е че всичко е минало и малкото човече е добре Heart Eyes Като ти остане време и сили пиши повечко, ще се радваме и на снимки Hug

# 66
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Ава търпя бе, ама солетите свършиха   Mr. Green Ама ометох едно малко плодово млекце, та за днес записах първо хапване поне. Лошото е че хапвам доста хляб, защото друго почти не мога да хапна, а на мен кг са ми в повечко по принцип. Та за това искам да ми е по - нормално да мога да хапвам по - разнообразно и не толков тестено ама.... здраве да е. А дали всичко е наред поне ще се разбере другият вторник  Praynig

Елица дано вече сте добре и от тук нататък да се случват само хубави неща  Hug

# 67
  • Мнения: 8 532
Ели, това да са ти дертовете!

# 68
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Даре така е, аз за това казвам, че е тъпо да се оплаквам  Embarassed А другите терзания не ги споделям, само белите кахъри Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 406
Елица, съжалявам, че малкия Радо не е бил добре  Hug Дано от тук нататък да е здравичък, да не ви притеснява и да ви носи само усмивки!

# 70
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Привет и от мен !

Честито на именниците, на рожденниците, на Димана месечинката  Heart Eyes

Амини ще си първата мама в темата с близнаци  Hug купвайте по-голяма кола сега, че както обичате да обикаляте ще си е доста багаж  Grinning

Ели- Илейн така е първите три месеца /тъй съм чувала де/ после отминавало.

Борис има от месец 1 избил зъб и вторият неще и неще да излезе ама подууут и то горкото се бие по устата, хапе си ръцете и нервничи  ooooh! Дано скоро избие, че ми е мъка да го гледам.

# 71
  • Мнения: 5 037
Тарторина,добре ,че подсети за месечинката на Лейди Ди.Да е жива и здрава и мама Кей да се включи и да пише как са.

# 72
  • Мнения: 8 532
Мама Ililk123 – 19.08.2010г. син Александър и дъщеря Кристияна

Ели, мръкай де Simple Smile аз ще ти съчувствам дистанционно Simple Smile

# 73
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 304
Даре не мооога чак толоз да мрънкам бе, само от време на време  Laughing Като мине прегледа, в зависимост резултата ще мрънкам пак Simple Smile


Тарторинка, дано бързо му избие зъбчето да не се тормози  Hug

М да Дарето е права, че вече има близнаци в темата, Амини ще е втори номер Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 473
Мамче, честита ви годишнина! Да се разбирате все така, да вървите рамо до рамо и да сбъднете мечтата си за поне още едно детенце!  bouquet
Ендира, аз забравих да те приветствам с добре дошла в темата!  bouquet
Мистик, и ние нямаме място в апартамента, в хола също се спи, обаче ми е едно такова пълно в душата, хубаво. Знаеш ли колко много хора имат наредени къщи, обзаведени по последна мода, изплатили и т.н., обаче в дома не се чува детска глъчка, самотно и пусто някак си. Не знам, мен първия вариант по ме дърпа. Другото е суета...
Ели, с туй тестяно ми прилича на мойта бременност с женски тезултат  Simple Smile
Честит имен ден на празнуващите!

Момичета, имам болежка в кръста и десния хълбок.Още повече се засили от това, че тук е много влажен климата. Не е мускулно, а по-скоро на костите. Знам, че ще ми мине с медикаменти, но кърмя и не става. Някой знае ли някакъв  бабешки лек по въпроса?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт