ОКТОМВРИйки време не остана, коя ще бъде първата ни мама? - еп.15

  • 35 901
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 202
shmoksi Честита бебка! Прекрасно име сте й дали!
 newsm64 Черпя всички виртуално с днешния празник и мой имен ден (даже вкъщи си е двоен празник- днес нашите са се женили  Embarassed )! Дано днес се родят много бебчета и хайде някоя адашка!  Laughing

И аз съм купила стягащи гащи.

# 721
  • Мнения: 304
Добро утро и честит празник на всички, които празнуват днес!  bouquet
Шмокси, честита ти рожба! Да ти е жива и здрава, да има едно прекрасно, спокойно и щастливо детство!  Wink Кихна качествено най-накрая  Laughing Wink

# 722
  • Мнения: 424
  bouquet Шмокси, честитоо!! На бебчето Любов й пожелавам много здраве и сили , щастие и къс

# 723
  • Мнения: 1 152
Шмокси честита дъщеричка Любов, жива и здрава да е и много да ви радва! На теб бързо възстановяване   bouquet

# 724
  • Мнения: 923
Шмокси честитооооо!!! Желая ви здраве,много любов и щастие с новият член на семейството!   bouquet

# 725
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Шмокси бъдете живи и здрави и двете с Любов! Нека живота ви е един безкраен празник! Hug Hug Hug

п.с. ще помоля Рокси или Голди да пуснат следващата тема, защото аз няма да имам възможност за адекватна и своевременна реакция, за което се извинявам Blush  bouquet

# 726
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честито на Шмокси, нека Любов расте здрава, мила, красива и добра   bouquet Прекрасно име, наистина, а и е много готино, че сте се съобразили с празника  Hug
Честит Имен Ден и на всички останали   bouquet
Меци, ще я пусна, даже се заемам  Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 945
Аз днес съм поспалана, но пък чудесна новина за добро утро.
Шмокси, честита ти принцеса! Родена на чудесен празник, с прекрасно име! Много да е здрава и да ви радва  Hug
Чедтит имен ден и на всички други мами празнуващи днес   bouquet

# 728
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Заповядайте в новата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=871894.new#new

Общи условия

Активация на акаунт