..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 623
  • 732
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 582
Здравейте, някой да знае от къде в Търново мога да купя Ямайско тъмно рициново масло? Пробвах в магазин Здравец, там няма:(
Не съм сигурна, че има от къде.
Аз си го поръчвам от ebay.

# 661
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Знаете ли къде мога да направя студийна снимка с декор на детето си, освен в Хепи Фото? Не искам цяла фотосесия, а 1-2 снимки. Благодаря!

Във фото "Кодак", ако не му бъркам името Simple Smileнамира се по реда на съда по посока театъра Peace

Много добри снимки правят там, потвърждавам Peace

# 662
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Търся готвачка. Не мога да готвя и няма второ мнение по въпроса Simple Smile ако знаете някой, подходящ - пишете ми, моля

# 663
  • Мнения: 1 786
Здравейте, някой да знае от къде в Търново мога да купя Ямайско тъмно рициново масло? Пробвах в магазин Здравец, там няма:(
Не съм сигурна, че има от къде.
Аз си го поръчвам от ebay.
Благодаря ти, не знаех, че го има там!

# 664
  • Мнения: 1 780
Търся готвачка. Не мога да готвя и няма второ мнение по въпроса Simple Smile ако знаете някой, подходящ - пишете ми, моля
Сигурна съм че ще успееш и аз бях плачевна в началото и нищо не ми ставаше, но въпреки това мъжът ми издържа ще упомена че е гледан от баби които готвеха невероятно така че наистина беше голямо предизвикателство да яде моите гадости но сега у дома искат само аз да готвя. Има толкова топли точки и места от където като начало ще излъжеш близките си а малко по малко ще посвикнеш- просто гледай повечко готварски предавания и ще видиш доста тънкости и дребни нещица.
Аз докато бях бременна със сина ми се налагаше да лежа повечко и само това гледах защото не ядях нищо и така ми провокираха апетита да хапна поне малко през деня.

# 665
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Търся готвачка. Не мога да готвя и няма второ мнение по въпроса Simple Smile ако знаете някой, подходящ - пишете ми, моля
Сигурна съм че ще успееш и аз бях плачевна в началото и нищо не ми ставаше, но въпреки това мъжът ми издържа ще упомена че е гледан от баби които готвеха невероятно така че наистина беше голямо предизвикателство да яде моите гадости но сега у дома искат само аз да готвя. Има толкова топли точки и места от където като начало ще излъжеш близките си а малко по малко ще посвикнеш- просто гледай повечко готварски предавания и ще видиш доста тънкости и дребни нещица.
Аз докато бях бременна със сина ми се налагаше да лежа повечко и само това гледах защото не ядях нищо и така ми провокираха апетита да хапна поне малко през деня.
Нито имам време, нито желание към настоящия момент. Искам да си гушкам децата, а не да вися пред печката. Топлите точки не са ми оферта, едното ми дете има диабет. Ако пък знаете ресторант с читава и чиста храна, също ще съм доволна, но досега аз поне не съм намерила.

# 666
  • Мнения: 1 780
Търся готвачка. Не мога да готвя и няма второ мнение по въпроса Simple Smile ако знаете някой, подходящ - пишете ми, моля
Сигурна съм че ще успееш и аз бях плачевна в началото и нищо не ми ставаше, но въпреки това мъжът ми издържа ще упомена че е гледан от баби които готвеха невероятно така че наистина беше голямо предизвикателство да яде моите гадости но сега у дома искат само аз да готвя. Има толкова топли точки и места от където като начало ще излъжеш близките си а малко по малко ще посвикнеш- просто гледай повечко готварски предавания и ще видиш доста тънкости и дребни нещица.
Аз докато бях бременна със сина ми се налагаше да лежа повечко и само това гледах защото не ядях нищо и така ми провокираха апетита да хапна поне малко през деня.
Нито имам време, нито желание към настоящия момент. Искам да си гушкам децата, а не да вися пред печката. Топлите точки не са ми оферта, едното ми дете има диабет. Ако пък знаете ресторант с читава и чиста храна, също ще съм доволна, но досега аз поне не съм намерила.

Не знам за Търново сигурно има и места от където да се вземе топла храна приготвена вкусно, но тук при нас - в Горна Оряховица има няколко места където е близко до домашното и цените са доста по-различни от тези в Търново където ми се  е налагало на бързо да похапна. сигурно ще дойде и твоя момент да сготвиш нещо вкусно и да зарадваш всички останали- в общи линии трябва само малко търпение и време.

# 667
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Ох, хич не съм по темата, но, ако има някоя майка, чието дете ходи в родителския кооператив и чете тук само да помоля да не крещят така безумно тези деца BlushЗнам, че ги отглеждате еко, био, и т.н. ама да знаете, че на никой не му е кеф да слуша разлигавени хлапета.


Юле, не мога да ти помогна, ама те разбирам, защото аз мразя всякаква домакинска и готварска работа Hug Ако, има как ще си гледам децата, ще ходя да спортувам, и ще ходя на концерти Crazy

# 668
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
От известно време се споменава за родителски колектив? За какво става въпрос?

# 669
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
От известно време се споменава за родителски колектив? За какво става въпрос?

Родителският кооператив има давност поне няколко години Simple SmileГрупа родители са наели една къща и там си гледат децата на ротационен принцип. Принципно идеята може би не е лоша, но само да не са ми под прозореца, защото са изключително шумни Blush

# 670
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
От известно време се споменава за родителски колектив? За какво става въпрос?

Родителският кооператив има давност поне няколко години Simple SmileГрупа родители са наели една къща и там си гледат децата на ротационен принцип. Принципно идеята може би не е лоша, но само да не са ми под прозореца, защото са изключително шумни Blush
И човекът, който най-много ги популяризира е Сиска Simple Smile

# 671
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Една ограда ни дели Peace Дразнят ме, пречат ми и т.н. и точно днес като щях да ти отговарям се бяха развикали и на момента го написах Mr. Green

# 672
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Аз пак да кажа, че търся готвачка. Та, ако имате леля или комшийка,която работи като такава в ресторант, детска градина, болница или някъде другаде и иска още малко пари към заплатата - дайте я, моля.

# 673
  • В.Търново
  • Мнения: 6 706
Луна парка знаете ли до коя дата ще са в Търново?

# 674
  • Мнения: 1 873
Луна парка знаете ли до коя дата ще са в Търново?

Мисля, че до 22 март.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт