..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 483
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 692
От известно време се споменава за родителски колектив? За какво става въпрос?

Родителският кооператив има давност поне няколко години Simple SmileГрупа родители са наели една къща и там си гледат децата на ротационен принцип. Принципно идеята може би не е лоша, но само да не са ми под прозореца, защото са изключително шумни Blush

Това да не е в една къща над парка в Триъгълника?

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Къщата е срещу входа на мебелната къща Peace

# 677
  • Мнения: 2 692
Къщата е срещу входа на мебелната къща Peace

Благодаря, siska79
Явно се бъркам  bouquet

# 678
  • Мнения: 1 298
Здравейте, искам да попитам имате ли отзиви или вие да сте ходили  при акушер-гинекологът д-р Венелина Михайлова и по-скоро ме интересува при водене на ЖК дали се плащат ехографите или гледа всеки път безплатно, както повечето лекари в Търново.

# 679
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Тази не съм я чувала никога.

# 680
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте, искам да попитам имате ли отзиви или вие да сте ходили  при акушер-гинекологът д-р Венелина Михайлова и по-скоро ме интересува при водене на ЖК дали се плащат ехографите или гледа всеки път безплатно, както повечето лекари в Търново.

За консултациите не мога да кажа. Имах късмета тя да ме изроди. Страшно мила и внимателна, не е като старите доктори - груби и вулгарни. Все пак е млад човек 33-4 годишна е.

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ще бъдем на вечеря в Его в МОЛа и се чудя да взимам ли Пипи с мен... Там имаше ли детски кът?

# 682
  • Мнения: 11 569
Има, Наде. Поне допреди няколко месеца работеше, скоро не сме ходили.

# 683
  • Мнения: 1 298
Здравейте, искам да попитам имате ли отзиви или вие да сте ходили  при акушер-гинекологът д-р Венелина Михайлова и по-скоро ме интересува при водене на ЖК дали се плащат ехографите или гледа всеки път безплатно, както повечето лекари в Търново.

За консултациите не мога да кажа. Имах късмета тя да ме изроди. Страшно мила и внимателна, не е като старите доктори - груби и вулгарни. Все пак е млад човек 33-4 годишна е.

Благодаря ти  bouquet И аз мисля при нея да раждам, в четвъртък ще ходя да се запозная с нея Simple Smile

# 684
  • Мнения: 15
Здравейте , мами извинявайте че нахлувам така в темата , но не съм от Велико Търново .Ще празнуваме рождения ден на дъщеря ми близо до Велико Търново може ли да споделите някоя парти агенция за украса с балони ?Благодаря предварително.

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте , мами извинявайте че нахлувам така в темата , но не съм от Велико Търново .Ще празнуваме рождения ден на дъщеря ми близо до Велико Търново може ли да споделите някоя парти агенция за украса с балони ?Благодаря предварително.

http://www.veseliacite.com/ Намират се на паркинга на Халите  Peace

# 686
  • Мнения: 15
Благодаря Ви! Simple Smile

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 586
Момичета, привет! Търся добър детски логопед  Thinking

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Момичета, привет! Търся добър детски логопед  Thinking

Тук мога много да помогна. Мина приключва с посещенията другата седмица, дори днес й занесохме подарък за спомен. Г-жа Мъжлева от училище Патриарх Евтимий. Страхотна е. Мина я посещава от октомври месец и още миналия месец госпожата каза, че може да прекратим. Водех я два пъти в седмицата, по 30 мин. Часовете са фиксирани, както аз обичам Heart Eyes

# 689
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Здравейте,
Имам някакъв битов въпрос, който ме тормози от няколко години.
Имаме апартамент с ТЕЦ в града /В. Търново/, в който не живеем - съответно всеки месец си имаме сметки за парно - парното разбира се е спряно. И понеже в града, в който живеем има опция, че ако не живееш в апартамента подаваш декларация и не плащаш парно /за тръбите които минават през апартамента ти/, от което си се отказал.
Бях звъняла преди 2 години в Топлофикация Велико Търново, но ми казаха че няма такава практика там. И продължава да ме човърка този въпрос - дали човека ме излъга. Моля ако някой има подобен проблем да сподели.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт