..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 80 484
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 586
Момичета, привет! Търся добър детски логопед  Thinking

Тук мога много да помогна. Мина приключва с посещенията другата седмица, дори днес й занесохме подарък за спомен. Г-жа Мъжлева от училище Патриарх Евтимий. Страхотна е. Мина я посещава от октомври месец и още миналия месец госпожата каза, че може да прекратим. Водех я два пъти в седмицата, по 30 мин. Часовете са фиксирани, както аз обичам Heart Eyes

siska79bouquet

# 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Знаете ли къде на друго място, освен на кръговото на Качица, мога да си поръчам огледало?

# 692
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Знаете ли къде на друго място, освен на кръговото на Качица, мога да си поръчам огледало?
В Сико срещу автогара Запад предлагат различни видове рамки с огледала , можете да проверите  Wink

# 693
  • Мнения: 3 020
Знаете ли къде на друго място, освен на кръговото на Качица, мога да си поръчам огледало?

Над спортната зала на десния ъгъл има един магазин за фаянс (дано ме разберете къде е), ние сме купували огледала от там.

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Благодаря!

# 695
  • Мнения: 116
Имам нужда от козметик за премахване на  тийнейджърски черни точки.Ще се радвам ако споделите координати и ориентировъчни цени. bouquet

# 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз ходя от години при Кристина - срещу Математическа гимназия Peace доволна съм, предвид редовността на посещенията ми Wink не зная обаче какви са точно цените, най-добре да питаш на място или по тел. - 088802430398.

# 697
  • велико търново
  • Мнения: 586
Момичета препоръчайте ми ресторант с добра кухня .Прияло ми се е риба.Мерси Simple Smile

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Трябва ми спешно номера на неврохирурга Людмил Гецов, ако някой го има, ще съм благодарна.

# 699
  • Мнения: 11 569
Момичета препоръчайте ми ресторант с добра кухня .Прияло ми се е риба.Мерси Simple Smile
Има някакъв нов, за мен е нов, рибен, мисля да го посетя скоро-https://www.facebook.com/Снек-бар-Сезони-най-доброто-рибно-меню-във-Велико-Търново-327460150607452/

В Етно съм яла вкусна риба иначе.

# 700
  • Мнения: 1 167
Момичета, и аз си търся добра козметичка. Ходех при Роси срещу кафене Елена, но тя прекрати работа. Много ми харесваше защото работеше с по-натурална козметика. Отношението й беше страхотно.

# 701
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Момичета, и аз си търся добра козметичка. Ходех при Роси срещу кафене Елена, но тя прекрати работа. Много ми харесваше защото работеше с по-натурална козметика. Отношението й беше страхотно.

Моите топ 3 са:
Кристина от салон Кристина
Поля от Енигма
Ваня от Крейзи

# 702
  • Мнения: 466
Аз съм доволна от Елена, работи в Дома за красота, намиращ се над Енергото до пазара. За мен е чудесна като цена и качество, много е внимателна, но при нея винаги е пълно за 2 седмици напред.

# 703
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
При Кристина с месеци напред Wink

# 704
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Елена също работи добре, и цените й са много по-добри Wink

Общи условия

Активация на акаунт