Ужасни сополи. Инхалация докато бебето/детето спи

  • 11 335
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 122
Вече 10 дни е със силна хрема. Колко време е нормално да продължава хреме при бебе? При вас колко дни тече носа?

# 16
  • Мнения: 1
Zdraveite mami, bebka e na 2 meseca i ima zapusheno nosle veche 14 dena, lekarkata ni izpisa Tetrisal E i kaza che hremata obiknoveno e 2 sedmici.mnogo sym pritesnena che ne minava. Pri vas hremata kolko vreme trae?

# 17
  • Мнения: 55
Чак 14 дни не ни се е случвало. Аз започнах темата, защото се видях в чудо със сина ми. Изключително много помага пръскането на физиологичен разтвор и изсмукването на секрета после с аспиратор. На малко бебенце не могат да се слагат слагат много много капки, затова пък физиологичния разтвор можеш да пръскаш по няколко пъти на ден и няма да навреди

# 18
  • Мнения: 345
Здравейте! Бебето ми е на 1,2 г. и от няколко дена е със сополи и кашлица. Вчера беше добре. Правих му една след друга няколко инхалации докато спи. Понеже иначе плаче. Възможно ли е да съм го простудила от инхалациите. Днес ми вдигна 39,4.... дали от гърло нз утре сме на лекар

# 19
  • Мнения: 1 786
Здравейте! Бебето ми е на 1,2 г. и от няколко дена е със сополи и кашлица. Вчера беше добре. Правих му една след друга няколко инхалации докато спи. Понеже иначе плаче. Възможно ли е да съм го простудила от инхалациите. Днес ми вдигна 39,4.... дали от гърло нз утре сме на лекар
Отидете още днес на лекар, ние така се мотахме няколко дни с температура, инхалации, накрая се озовахме в болница с тежка ангина...

Общи условия

Активация на акаунт