Голямата тема за малките масла - 13

  • 86 943
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
И аз от тук. Много съм доволна и скоро ще си взимам втора опаковка  Peace

bobo23, маслото трябва да бъде нерафинирано, студенопресовано (био по желание), това е важно. Косата не трябва да има стилизанти с фиксация, т.е. лакове, пяни, гелове, вакси и всичко, което оформя и фиксира по някакъв начин.

# 691
  • Мнения: 1 402
Дами, някой ползвал ли е това кокосово масло, добро ли е?
http://greenshop.bg/image/cache/data/masla/kokosovo-maslo-500-500x500.jpg
До сега съм ползвала на Зоя и едно от Метро, мисля че, Dragon беше марката...но сега съм хвърлила око на това...

# 692
  • Мнения: 567
И аз от тук. Много съм доволна и скоро ще си взимам втора опаковка  Peace

bobo23, маслото трябва да бъде нерафинирано, студенопресовано (био по желание), това е важно. Косата не трябва да има стилизанти с фиксация, т.е. лакове, пяни, гелове, вакси и всичко, което оформя и фиксира по някакъв начин.
Аз си го поръчвам от производителя с куриер,от тук:
http://www.ostrichfun.com/store
взимала съм лосион за тяло с щраусова мас има приятен мирис на банан,който е поддържащо средство и маз чиста ,мирише отвратително,но тя е тежката артилерия  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 6 590
Имам едно ей такова портокалово масло. За какво може да го ползвам?
http://www.iherb.com/Now-Foods-Essential-Oils-Orange-1-fl-oz-30-ml/953

# 694
  • Мнения: 14
Много благодаря за отговорът! Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 613
Здравейте,
ползва ли някой арганово масло на Dr. Organic
http://www.lanutriceutica.it/pelle/pelli-secche-e-disidratate-co … ure-oil/2848.html
Дайте мнения, мажа си лицето с такова, но не усещам да хидратира добре и в дълбочина, по- скоро само повърхностно.

# 696
  • Мнения: 3 096
Въпрос към поръчвалите от biofetish - базовите масла в стъклени шишенца ли са, или в пластмасови? Доволни ли сте от качеството?

# 697
  • Мнения: 222
Въпрос към поръчвалите от biofetish - базовите масла в стъклени шишенца ли са, или в пластмасови? Доволни ли сте от качеството?
В стъклени кафяви шишенца с два вида накрайници - капкомер и стеснено гърло. Аз лично съм много доволна. Имам 5-6 масла от тях и като качество са несравними с тези на Ривана и Икаров, които просто си личи колко са редки като консистенция.

# 698
  • Мнения: 1 380
Въпрос към поръчвалите от biofetish - базовите масла в стъклени шишенца ли са, или в пластмасови? Доволни ли сте от качеството?
Да всички  са в тъмни стъклени шиленца и като качество аз също съм много доволна Peace За сравнение с Риеана не може и дума да става  bouquet

# 699
  • София
  • Мнения: 4 349
Още един глас за маслата на Биофетиш - чудесни са! От базовите, ползвам маслените извлеци от кафе и репей.

# 700
  • Мнения: 1 780
Исках да си поръчам масло от Ему, но някак си не мога да се доверя  да  поръчам  на фирма, която няма физически адрес, а на контакти е написани само GSM  и e-mail.  Нищо лично към Биофетиш, но това  е несериозно от тяхна страна.  Много хора са се напатили от такива безадресни и  безименни търговци. Всеки може да си направи сайт, да изтегли от интернет снимки от различни сайтове на продукт който ще продава, да разпечата различни сертификати за по-голяма достоверност ...... smile3516
Това са продукти които ще се нанасят върху лицето и не искам за рискувам.

Органично масло от вечерна иглика 50 мл  Органично масло от вечерна иглика 125мл

# 701
  • Мнения: 152
Аз веднъж си поръчах от биофетиш и всичко си дойде Simple Smile Все още не съм пробвала маслата де, защото 2 ми се повтарят и искам първо да изразходвам отворените Simple Smile

# 702
  • София
  • Мнения: 4 349
Glamur, така е при доста магазини - физически магазин няма. Досега не съм имала проблем с нито една стока от он-лайн магазин - нито по отношение на качество, нито по отношение на цялост на пратката.

# 703
  • Мнения: X
Въпрос към поръчвалите от biofetish - базовите масла в стъклени шишенца ли са, или в пластмасови? Доволни ли сте от качеството?
Да всички  са в тъмни стъклени шиленца и като качество аз също съм много доволна Peace За сравнение с Риеана не може и дума да става  bouquet
+ 1  Peace Много качествени масла. Имам няколко, от които маслото от Ему ми е любимо  Heart Eyes

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Хайде сега...запалихте ме Laughing
п.п. по произход какви са?Гледам май на турски пише по кутиите?

Общи условия

Активация на акаунт