Голямата тема за малките масла - 13

  • 86 875
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 780
Скрит текст:
Въпрос към поръчвалите от biofetish - базовите масла в стъклени шишенца ли са, или в пластмасови? Доволни ли сте от качеството?
Да всички  са в тъмни стъклени шиленца и като качество аз също съм много доволна Peace За сравнение с Риеана не може и дума да става  bouquet
+ 1  Peace Много качествени масла. Имам няколко, от които маслото от Ему ми е любимо  Heart Eyes
[/quote]

Ще ти се доверя ______Freya_______ и ще поръчам маслото от Ему, въпреки че оставам скептична към такъв вид безименни търговци.

# 706
  • Мнения: X
Аз пък за първи път чувам, че е наложително да има физически магазин... Много магазини са само онлайн, поради различни причини, но това не означава, че не са в ред.

# 707
  • Мнения: 4 390
Glamur, пиша като собственик и на фирмата, и магазина.
Не съм безименен търговец, имам и физически обект. Simple Smile
В сайта съм дала информация, който иска може да провери и в Търговския регистър:

Скрит текст:

I. ПРЕДМЕТ

Чл.1. (1) www.biofetish.com е уебсайт за електронна търговия, за продажба и доставка на козметика от името на "Солар Електрис" ООД с ЕИК 201438128.

ІІ. ДАННИ ЗА ДОСТАВЧИКА

Чл.2. Информация съгласно Закона за електронната търговия и Закона за защита на потребителите:
1. Наименование на Доставчика: "Солар Електрис" ООД
2. Данни за кореспонденция:
   гр. Плевен, ул. "Катя Попова" № 2          
    имейл: office@biofetish.com/sales@biofetish.com
    телефон: +359 89 972 2980
Източник: Условия за ползване

Благодаря за забележката! Hug


Хайде сега...запалихте ме Laughing
п.п. по произход какви са?Гледам май на турски пише по кутиите?
mystic woman, не само, в т.ч. и турски /които аз изключително много харесвам/.
Има и масла от Мароко, от Мексико, от Перу, от Бразилия...
Маслото е концентрирано и една капка покрива площ колкото човешка длан. Нужно е съвсем малко количество. Има си допълнителна капачка с капкомер, за по-лесно и удобно нанасяне.
Може да се нанесат няколко капки по скалпа, може и да се добави към друго масло.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 13:06 от Дивиана

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
А как се ползва маслото от Ему...в смисъл за коса,т.к. е тооолкова малко,в случая 20мл. newsm78

# 709
  • Мнения: X
Хич не е малко количеството. Два месеца слагам всяка седмица и имам още. Аз слагам по 1ч.л. смесвайки го с други масла.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Хич не е малко количеството. Два месеца слагам всяка седмица и имам още. Аз слагам по 1ч.л. смесвайки го с други масла.
Peace може ли рецепта на твоята смес за коса?
Мерси!

# 711
  • Мнения: 1 780
Дивиана, не съм искала да засегна някой от форума, още по-малко теб   newsm51. Напатила съм се от "доброжелатели" /дори и в бг мама/, които са много доволни и предоволни от дадено нещо, а всъщност за хора търсещи  печалба. Често те са посочват такива сайтове за пазаруване, които са без физически адрес, а само онлайн и тел. за връзка.

От толкова четене, за моята суха кожа поръчах  в петък от Зоя.бг  МАСЛО ОТ ЯПОНСКА КАМЕЛИЯ   и  МАСЛО ОТ КАРИТЕ - НЕРАФИНИРАНО И СТУДЕНОПРЕСОВАНО, /но нещо не идват newsm78/ та да видим дали ще я подхранят и хидратират. Мислех да поръчам масло от Шафранка , не никой явно не го е ползвал и не ми се рискуваше с него нищо, че пише  "favourite" .

# 712
  • Мнения: X
Хич не е малко количеството. Два месеца слагам всяка седмица и имам още. Аз слагам по 1ч.л. смесвайки го с други масла.
Peace може ли рецепта на твоята смес за коса?
Мерси!
Нямам точна рецепта, каквото дойде  Grinning Понякога чисто, друг път по 1ч.л. ему, ячрм, синя слива, масло от кафе, кокос, зехтин, семки на диня. Не с есвам повече от 3 от посочените. Понякога добавям 2-3капки етерично масло от розмарин и/или мента.

# 713
  • Мнения: 54
Записвам се да ви чета момичета
Използвам различни масла за коса най вече и съм в голям възторг от кокосово  bouquet Не знам дали от него или в комбинация от други неща които ползвам , но забелязвам много нови косъмчета и наскоро ми направиха комплимент че много ми е пораснала косата  Crazy
Сега ме зарибихте с маслото от Ему ,  #Crazy

# 714
  • Мнения: 1 780
И моята кожа е подобна. За себе си отдавна съм установила, че каритето ми се отразява добре нощем. Последното ми откритие е маслото от японска камелия. Попива чудесно почти веднага (това е разликата с маслото от карите), мирише приятно, а на сутринта кожата е чудна.  bouquet

mili_vanili  току-що  получих моята Японска камелия
Скрит текст:
, попива много, много  бързо и кожата не остава мазна  Peace, доволна към, но на какво мирише твоята, защото тази на нищо не ухае / четох, че цветето също не ухае на нищо/

# 715
  • София
  • Мнения: 1 956
Момичета, не съм ровила назад из темите дали сте коментирали какви масла са подходящи за кърмещи майки. Искам като родя да си взема масла за косата, защото очаквам, че ще започне да пада. В една друга тема ми препоръчаха ямайско черно рициново масло. Имайки пред вид, че в рицина се съдържа невротоксин, дали маслото, което се продава в Зоя наприемр, е изчистено от него?
Също така масло от репей и коприва може ли?

# 716
  • Мнения: 3 096
Благодаря на всички за отговорите за сайта.   Hug Скоро и аз ще оформя поръчка.
Можете ли да сравните маслото от семки на нар и шипковото (от което съм доволна) по отношение на гъстотата и цялостния ефект? Дали може това от нар да се ползва върху цялото лице?
Насочила съм се също към масло от вечерна иглика, от морковени семена, сусамово, римска лайка, невен и гроздови семки. Много ми е трудно да избера.  Laughing Кожата ми е млада, смесена към мазна, търся контролиране на омазняването, хидратация и изравняване на тена.

# 717
  • Мнения: 4 390
Дивиана, не съм искала да засегна някой от форума, още по-малко теб   newsm51.

О, не, не съм се засегнала, Glamur! Hug
Всъщност съм ти много задължена за забележката и се поправих -
вече и в секцията "За нас" присъства физическият адрес на обекта.
Благодаря ти bouquet, че обърна внимание на това, не се бях сетила, че това може да предизвика  недоверие от страна на потребителите!

Госпожа Шуберт, маслото от семки на нар е по-гъсто и вискозитетно от шипковото. Аз повече харесва това от нар.
За твоя тип кожа биха били подходящи: масло от гроздови семки, римска лайка, морковени семена, както и: ЕМ от портокал, ЕМ от градински чай /ако има разширени пори/, билково масло от жълт кантарион.
Невенът е много нежен, но сякаш повече за суха/много суха кожа се препоръчва. Сусамовото е подходящо за нормална, суха и смесена.

P-r-o-l-e-t, чела съм лекарски мнения, че не препоръчват употребата на маслото по време на бременност и при кърмене.
Според мен, ако го ползваш по малко /то се разрежда, защото е гъсто и трудно се нанася/ и не твърде често, то не би имало проблем.
Маслото от копривени семена не смятам, че е опасно за употреба в тези периоди. На Запад използват коприва /дулите и акушерките също препоръчват/ за контролиране на "зацапването" през бременността и за намаляване/спиране на кървенето след раждане.
Относно маслото от репея - би бил опасен в големи количества, заради което препоръчват да се използва с повишено внимание през бременността. 

# 718
  • София
  • Мнения: 1 956
Дивиана  bouquet

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
маслото от гроздови семки беше подходящо за мазни корени,нали?А за лице Thinking

Общи условия

Активация на акаунт