С какво ви дразнят свекървите?- 48

  • 53 087
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 017
Румка, честит нов член на семейството  Hug  bouquet
Да сте живи и здрави и много да те радва бебо, а свекървата наистина трябва да я ограничиш откъм достъп. За мене не може нормален човек да говори такива простотии, просто тази има някакви психически отклонения...

# 766
  • Мнения: 4 292
Че е луда, луда е, на мен ми е интересно майка ти как е реагирала и после мъжа ти като му каза?

# 767
  • Мнения: 2 190
Румка, да си живи и здрави и тримата малки мъже! Относно свекърва ти, моята дъщеря е още малка, но ако някой ден нейната свекърва каже подобна гадост за детето ми, ще я убия на място и ще я излежа като за човек.

+1.
Аз ще ограничана с оскубана перушина  #2gunfire(не мога да я лежа дълго - трябва да помагам за внуците), ако я докопам преди ММ.

# 768
  • Мнения: 6 122
мойта простачка от вчера пак възобновила атаките и малоумните си опити да поставя диагнози на децата ми, и много ясно и коментари по мой адрес.
 Сега, като ни се роди бебенцето тази - тъпа идиотка, взела че казала на майка ми, че съм се навила да родя трето дете, щото виждате ли, съм била на път да си уморя второто дете, защото не го гледам/не мисля за него/и прочие, та и да умряло някое от децата ми, пак да съм имала дете. Ще за идиотка е това - акълът не ми го побира?
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
даже не знам дали вече ме дразни простакелщината й - и дали има някакъв смисъл да пиша за това?! Не ми олеква кой знае колко, защото и не ме натоварва като че ли кой знае колко. То, човек като се наслуша и нагледа на неща, за които от дъното на душата си е убеден, че - няма накъде повече да изпростее човека отсреща , ама тоз все намира варианти - и, като че ли - претръпваш. Поне аз, де, за мен си говоря

Ма тя е абсолютно побъркана. Това е абсолютна лудост, не е простакелщина. Егати, ненормалницата! Тя наистина е за психиатър.

Честито момченце, да е живо и здраво, и много, много да ви радва.

# 769
  • Мнения: X
Абе, Руми, ако не се лъжа, ти беше прекратила отношения с тази жена, пък после се оитваше да ги позатоплиш нещо пак...  newsm78
Защо, по дяволите, си го причиняваш? Късай и хвърляй. Спирай всякакви контакти. Или мъжа ти настоява?
Аз не бих допуснала и децата ми да имат контакт с такава откачалка...
Аз най-бих се притеснявала ,че макар и малък процент , децата ми са наследници на тези гени .
Въобще не бих поддържала какъвто и да е контакт . 

Честито бебче   bouquet

# 770
  • Мнения: 9 878
Че е луда, луда е, на мен ми е интересно майка ти как е реагирала и после мъжа ти като му каза?
Майка ми много се ядосва, опитва се да я вразуми, но не се получава. ММ не знае още, довечера мисля да му кажа.

# 771
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Аз най-бих се притеснявала ,че макар и малък процент , децата ми са наследници на тези гени .
Е, и ти сега... За гена няма какво да направи, но с правилна комуникация и възпитание, нещата се контролират. На Румка свекърва е с много тежка форма на хипохондрия. Тя говори тези неща, защото Румка отказва да подлага децата на нерестанни изследвания и да ги лекува от измислени болести. ММ също е хипохондрик, но с правилната комуникация,  нещата са допустимите норми, без това да е опасно...

# 772
  • Мнения: 3 058
Ако имам такава свекърва, която поставя диагнози и дрънка такива простотии, без да се замисля, ще отида някъде, ще платя един частен преглед за психиатър (30-40лв. - горе-долу нали така вървят цените). Давам и касовата бележка и й казвам с най-голямо удоволствие, че това е подарък за нея.
Така, както тя поставя диагнози на децата ми, ще и обясня, че и аз съм преценила, че не е наред.
И всеки път, при всяка щуротия, ще я питам кога иска да и запазя час.
Да я видим как ще се почувства дъртата кукумицинка като и намекна 20тина пъти да се лекува.

# 773
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Извинявам се за закъснението. Ето новата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875718.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт