ДУБАЙ 10-та тема

  • 74 525
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 105
Остана ми DU карта с 13 SMS-a и 200 MB - оказа се, че валидността е 7 дни от активирането на картата, така че не може да се полза повече.

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 22:11 от virgin2012

# 706
  • Мнения: 5 230
Валидността на включените минути, смс-и и интернет е 7 дни след активирането на картата. Ползвайте ги докато сте там, защото иначе изгарят.

# 707
  • Мнения: 105
Валидността на включените минути, смс-и и интернет е 7 дни след активирането на картата. Ползвайте ги докато сте там, защото иначе изгарят.

Тази информация си я спестиха на гишето, сега го прочетох в сайта. В такъв случай идеята ми да бъда полезна на някого - отпада.
Момчето ни информира, че може да зареждаме пари за допълнителни разговори, но пропусна да уточни в какъв срок.
Извинете за спам-а!

# 708
  • Мнения: 4 743
lyuba84, вие били ли сте в Кавали клуб или другия, него не го открих в нета? Кавали изглежда супер, но не разбирам с куверт, вход или какво е? Изисква ли се резервация? Освен това там пише ресторант, задължително ли е да се ве4еря или е и като нощен клуб с танци и програма?

# 709
  • Мнения: 97
Смятам да си закупя ваучери от книгата. Как става резервацията след това и плащането - пиша им че имам ваучер и плащам на място или как?  А доставка от Англия колко би отнела като време?
Искам наистина да благодаря на всички тук, изчела съм темата, препрочитам, но колкото повече наближава и ми става каша в главата. Извинявам се ако задавам досадни и вече зададени въпроси. Абсурд ми е да изчета и старите теми, следвам последната плюс много блогове.

# 710
  • Мнения: 4 743
Понеже моловете отварят сутрин от 9.00 или 10.00 часа, някой знае ли къде може да се "убие" време в малките часове на нощта и рано сутрин (имаме кола под наем)? Какво е отворено тогава, какво може да се разгледа или трябва да "кукуваме" на летището? Къде рано сутрин може да се закуси или пие кафе? newsm78
Друг въпрос.. Понеже сме се качвали на кулата Burj Khalifa и искаме да разнообразим вечерта когато сме в Дубай Мол, къде другаде е интересно да се качим за хубав изглед към кулата и фонтаните? Някакви идеи? Може да е кафе, ресторант или просто панорамна гледка от Дубай Мол или от съседни сгради или хотели... Peace

 kalfova, интересен разказ... bouquet

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 13:22 от lunna pateka

# 711
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Пътечке, има Армани ресторант в Бурж Халифа.
В Кавали трябва резервация задължително и е доста скъпо.

# 712
  • BG
  • Мнения: 1 900
Здравейте.Днес резервирах билети за Бурж Халифа за 03.02.16.Платих с карта и ми пратиха потвърждение на мейла.Какво трябва да направя сега ?Да разпечатам мейла ли?Билети как да изкарам,от къде се получават?И друго ,което ме интересува със паркинга в София на летището как процедирате?Къд оставяте колата си и колко ви излиза.Някакви координати ако може?

# 713
  • Мнения: 95
Здравейте.Днес резервирах билети за Бурж Халифа за 03.02.16.Платих с карта и ми пратиха потвърждение на мейла.Какво трябва да направя сега ?Да разпечатам мейла ли?Билети как да изкарам,от къде се получават?И друго ,което ме интересува със паркинга в София на летището как процедирате?Къд оставяте колата си и колко ви излиза.Някакви координати ако може?
Здравейте, ние когато ходихме в Дубай не бяхме резервирали предварително билети за Бурж Халифа и на място го направихме. И тъй като нямаше как да разпечатаме нещо, когато отидохме на входа си показах резервацията на телефона и нямаше проблеми. А за паркинга, ние винаги си оставяме колата на летището. За 8 дни е около 60-70 лв. На нас така ни е по-удобно, само билета за паркинга трябва да е във Вас,защото се плаща в салона, преди да слезете на паркинга.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 318
Трябва да разпечаташ мейла и да го представиш на касите, които са пред входа за качване на самата кула. Срещу него ще получиш и самите билети /В мейла би трябвало да ти е описано/.
От София съм, но доколкото зная паркинга на летището не е никак евтин.
Коригирам се. Видях отговора на Добче. Тази сума не е голяма за 8 дни.

# 715
  • Мнения: 82
Най-накрая ми остана време да напиша и продължението, ето как премина нашия едноседмичен престой в Дубай:

Ден 1 - 29.12.15

Отлитане от София.........

Може ли да ми кажеш горе-долу какви цени ви излезе пътуването с uber и до кои дестинации го ползвахте?

# 716
  • Мнения: 65
Здравейте !  Извинете ме за въпроса, сигурно е писано хиляди пъти, но аз не можах да срещна описание как и от къде да закупя тази "книга" или каквото означава точно това с ваучерите! ooooh!
За сайтовете за групово пазаруване срещнах линкове и мисля, че схванах.

# 717
  • Мнения: 904
На нас за престоя на колата от 11,30ч. на 28.12.2015 до 19,30 ч. на 03.01.2016г. т.е. за 7 денонощия ни взеха 80 лева.

# 718
  • Мнения: 301
Здравейте. Предстои ни пътуване до Дубай/ 9 човека сме / и изчетох всички предложени блогове, както и пътеписите на пишештите в темата. Адмирации за труда и отделеното време на всички, които се опитват да бъдат в полза, на такива като нас, на които те първа им предстои пътуване до Дубай и организирането му.  bouquet
Бих искала да помоля, ако имате отзиви за хотел Атана, както и аз локацията му,  защото болшинството от групата клони към него  Hug

# 719
  • Мнения: 743
Бих искала да помоля, ако имате отзиви за хотел Атана, както и аз локацията му,  защото болшинството от групата клони към него  Hug
Нов хотел, на няколко месеца, с перфектна локация (в Теком). Ако все още държи ниските цени отпреди 1-2 месеца, защото беше чисто нов, тогава няма какво да му мислите...

Общи условия

Активация на акаунт