ДУБАЙ 10-та тема

  • 74 507
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 936
Здравейте.Днес резервирах билети за Бурж Халифа за 03.02.16.Платих с карта и ми пратиха потвърждение на мейла.Какво трябва да направя сега ?Да разпечатам мейла ли?Билети как да изкарам,от къде се получават?И друго ,което ме интересува със паркинга в София на летището как процедирате?Къд оставяте колата си и колко ви излиза.Някакви координати ако може?
до касите има мапшинка, на която с големи букви пише онлайн тикетс. Нареждаш се на опашката и като ти дойде реда въвеждаш фамилията си и кода, който са ти изпратили на @. Машинката 'изплюва" билетите  ви и готово.

# 721
  • Мнения: 97
Здравейте !  Извинете ме за въпроса, сигурно е писано хиляди пъти, но аз не можах да срещна описание как и от къде да закупя тази "книга" или каквото означава точно това с ваучерите! ooooh!
За сайтовете за групово пазаруване срещнах линкове и мисля, че схванах.

Здравей, и аз доста се лутах с тази книга и накрая разбрах, че освен да си я купиш цялата (което се предлага навсякъде в Дубай), но е изгодно за големи компании и често пътуващи, можеш да си купиш ваучери "на парче) от ибей, като ще ти ги пратят или в Бг или на адреса на хотела.

# 722
  • Мнения: 487
Здравейте,
Някой да има впечатление от този хотел?

http://www.booking.com/hotel/ae/citymax-bur-dubai.bg.html?aid=32 … total;ucfs=1&

Интересува ме като местоположение...

# 723
  • Мнения: 4 740
Не съм била в този хотел, но е малко отдале4ен от другите забележителности. Ако не сте с кола под наем, ще пътувате доста дълго с метрото, провери има ли наблизо метро-станция. По-добре изберете Citymax al Barsha, много удобно разположение и на пешеходно разстояние от Мола на Емирствата и до метро-станцията... Peace

# 724
  • Мнения: 65
Аз също съм избрала хотел Atana. Стори ми се страхотен. 7 нощувки за двама с включена закуска 1214 лв + допълнителните такси от Booking.  Кажете ми нещо за сити тура, ако си го резервирам сама .

# 725
  • Мнения: 65
 А като си резервираш вечеря от xclusivecruise.com/ сам ли трябва да отидеш до мястото на тръгване, или пак те взимат от хотела. До колкото разбрах за сафарито те взимат ?
Възникват ми много въпроси, тъй като сега започвам да събирам инфо, а ми предстои пътуване през Април Wink

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 22:54 от desined

# 726
  • Мнения: 487
Не съм била в този хотел, но е малко отдале4ен от другите забележителности. Ако не сте с кола под наем, ще пътувате доста дълго с метрото, провери има ли наблизо метро-станция. По-добре изберете Citymax al Barsha, много удобно разположение и на пешеходно разстояние от Мола на Емирствата и до метро-станцията... Peace


Благодаря за бързия отговор:)

Аз съм резервирала и още един хотел, La villa nadj apartaments, точно до Mall of Emirates, но този днес се появи много евтин - за 5 нощувки, без такси - 623 лв, до Mall of Emirates e 770 лева...И сега се чудя кой да избера....

# 727
  • София
  • Мнения: 244
Не съм била в този хотел, но е малко отдале4ен от другите забележителности. Ако не сте с кола под наем, ще пътувате доста дълго с метрото, провери има ли наблизо метро-станция. По-добре изберете Citymax al Barsha, много удобно разположение и на пешеходно разстояние от Мола на Емирствата и до метро-станцията... Peace


Благодаря за бързия отговор:)

Аз съм резервирала и още един хотел, La villa nadj apartaments, точно до Mall of Emirates, но този днес се появи много евтин - за 5 нощувки, без такси - 623 лв, до Mall of Emirates e 770 лева...И сега се чудя кой да избера....

По-добре е този хотел от Ситимакс Бур Дубай. Назад в темата има положителни коментари за La villa nadj apartaments, от хора които са били в него, а и локацията е много по-добра.

# 728
  • Мнения: 487
Не съм била в този хотел, но е малко отдале4ен от другите забележителности. Ако не сте с кола под наем, ще пътувате доста дълго с метрото, провери има ли наблизо метро-станция. По-добре изберете Citymax al Barsha, много удобно разположение и на пешеходно разстояние от Мола на Емирствата и до метро-станцията... Peace


Благодаря за бързия отговор:)

Аз съм резервирала и още един хотел, La villa nadj apartaments, точно до Mall of Emirates, но този днес се появи много евтин - за 5 нощувки, без такси - 623 лв, до Mall of Emirates e 770 лева...И сега се чудя кой да избера....

По-добре е този хотел от Ситимакс Бур Дубай. Назад в темата има положителни коментари за La villa nadj apartaments, от хора които са били в него, а и локацията е много по-добра.

Мерси много,
Надявах се на бързи отговори, но не съм очаквала толкова експресни:)

# 729
  • Мнения: 4 740
Du, имай в предвид и разходите за транспорт в ДубаЙ... Peace Хотела е по-евтин, но ще дадете повече пари за метро до там и разликата ще се стопи... Освен това за тези квартали пътуват много хора (работници) и метрото там е винаги пълно... Не е много приятно това пътуване... Пътувах до круизния терминал, който е в онази посока над Бур Дубай и видях какво е там... А за Дейра нямам думи... Около моловете е най-добре, макар и малко по-скъпо.... Peace

Когато купувате ваучери гледайте много добре какво се включва в услугата, всичко е описано... За сафари, круиз с вечеря винаги има вземане от хотела и връщане с кола на фирмата... Peace

Последна редакция: пн, 11 яну 2016, 23:35 от lunna pateka

# 730
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравейте !  Извинете ме за въпроса, сигурно е писано хиляди пъти, но аз не можах да срещна описание как и от къде да закупя тази "книга" или каквото означава точно това с ваучерите! ooooh!
За сайтовете за групово пазаруване срещнах линкове и мисля, че схванах.

Здравей, и аз доста се лутах с тази книга и накрая разбрах, че освен да си я купиш цялата (което се предлага навсякъде в Дубай), но е изгодно за големи компании и често пътуващи, можеш да си купиш ваучери "на парче) от ибей, като ще ти ги пратят или в Бг или на адреса на хотела.
Здравей, тази година сме планирали два пъти да ходим, веднъж с приятели и веднъж с децата, та се надявам да уползотворим изцяло книгата Simple Smile

# 731
  • Мнения: 487
Du, имай в предвид и разходите за транспорт в ДубаЙ... Peace Хотела е по-евтин, но ще дадете повече пари за метро до там и разликата ще се стопи... Освен това за тези квартали пътуват много хора (работници) и метрото там е винаги пълно... Не е много приятно това пътуване... Пътувах до круизния терминал, който е в онази посока над Бур Дубай и видях какво е там... А за Дейра нямам думи... Около моловете е най-добре, макар и малко по-скъпо.... Peace

Когато купувате ваучери гледайте много добре какво се включва в услугата, всичко е описано... За сафари, круиз с вечеря винаги има вземане от хотела и връщане с кола на фирмата... Peace

Мерси, ще се вслушам в съвета и ще "разбукна" Бур Дубай...Simple Smile

# 732
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Аз съм била в La villa nadj apartaments и мога да кажа че съотношение цена/качество е много добър избор.
Копирам си мнението от преден пост:

“Много се изговори за него колко е кошмарен. Мое мнение е, че има нужда от освежаване, но за парите си е перфектен.
1100 лева за 7 нощувки апартамент за двама от сайта на хотела. В Букинг цената беше с 190 дирхама отгоре. Персоналът е много любезен, има къде да си оставиш куфара последния ден, поднесоха ни купа с ябълки и портокали за добре дошли и на тръгване пиколото ни гонеше с празната купа, понеже ни била подарък.
Апартаментът е с хол и бокс, обзаведен с всичко необходимо плюс допълнителна тоалетна. Пералня със сушилня - използвахме я всеки ден, тъй като освен в банята няма къде да си простреш хавлиите от плажа, а те там не могат да изсъхнат до другия ден. Намира се на 2-3 минути пеша от мола. Като минус мога да отбележа слабия интернет.
Около хотела има много заведения да бързо хранене, в мола също."

# 733
  • Мнения: 487
Аз съм била в La villa nadj apartaments и мога да кажа че съотношение цена/качество е много добър избор.
Копирам си мнението от преден пост:

“Много се изговори за него колко е кошмарен. Мое мнение е, че има нужда от освежаване, но за парите си е перфектен.



Благодаря още веднъж,  Villa съм го проучвала. В Bur Dubai също отсядат доста българи и заради добрата цена попитах. Проверявах цените в сайта на Villa, но бяха по - високи от тези в Booking - въпрос на късмет.Всички мнения са да си останем във Villa, ще ви послушам.Simple Smile

# 734
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Ние бяхме за 7 нощувки и от там имаше някакво намаление май.
Нали знаеш, че в сайта на La villa nadj цената е крайна, а в Букинг имаш още 20% отгоре плюс още 10-20 дирхама на вечер?

Общи условия

Активация на акаунт