Място за боси стоножки - 9

  • 97 911
  • 720
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 641
Момичета не мога да намеря такива от естествена кожа

http://www.amazon.de/FLY-Sommer-Stiefeletten-Biker-Rei%C3%9Fverl … HNJVSV6CDKNXJEV3N

някой да ме насочи как да търся или пък да похвали някой конкретен модел?

# 631
  • Мнения: 17 546
Момичета не мога да намеря такива от естествена кожа
някой да ме насочи как да търся или пък да похвали някой конкретен модел?
http://www.amazon.de/gp/aw/d/B00W4VV90I/ref=mp_s_a_1_1?qid=14488 … IL&ref=plSrch 

# 632
  • Мнения: 2 641
благодаря Бижу. сега остава да ги намеря и на приемлива за мен цена Simple Smile

# 633
  • Мнения: 141
Държа с празна карта Richter и Marc O'Polo, кои според вас са по-подходящи за ученичка? Може би Richter, заради локвите, ама пък другите са много хубави - тях ги мерихме, за тесен крак са ОК. Разликата в цената е 12 лв.  newsm78 Напоследък нещо голямо шубе ме е хванало да поръчвам, заради разни неуспехи, връщането е скъпо, а зимата дойде.  Cry

# 634
  • Мнения: 3 727
Държа с празна карта Richter и Marc O'Polo, кои според вас са по-подходящи за ученичка? Може би Richter, заради локвите, ама пък другите са много хубави - тях ги мерихме, за тесен крак са ОК. Разликата в цената е 12 лв.  newsm78 Напоследък нещо голямо шубе ме е хванало да поръчвам, заради разни неуспехи, връщането е скъпо, а зимата дойде.  Cry
Е вторите са много по-хубави,не виждам кое може да им е неподходящо за ученичка на нито едните..,не са с 12 сантиметрови токове..
Не знам на какви цени сте ги взели, в минипри имаше май този модел Марко поло за около 50лв.

# 635
  • Мнения: 167
Здравейте, дали има в момента код за испанския или немския Байвип?

# 636
  • Мнения: 141
Държа с празна карта Richter и Marc O'Polo, кои според вас са по-подходящи за ученичка? Може би Richter, заради локвите, ама пък другите са много хубави - тях ги мерихме, за тесен крак са ОК. Разликата в цената е 12 лв.  newsm78 Напоследък нещо голямо шубе ме е хванало да поръчвам, заради разни неуспехи, връщането е скъпо, а зимата дойде.  Cry
Е вторите са много по-хубави,не виждам кое може да им е неподходящо за ученичка на нито едните..,не са с 12 сантиметрови токове..
Не знам на какви цени сте ги взели, в минипри имаше май този модел Марко поло за около 50лв.

Благодаря, ще са Marc O'Polo  Hug

# 637
  • София
  • Мнения: 2 402
Здравейте, дали има в момента код за испанския или немския Байвип?

В испанския имаше 5 евро отстъпка за поръчки над 30 евро /без доставката/ с код WINTER15. Пробвай дали още е в сила обаче Peace

# 638
  • Мнения: 167
Благодаря ти.  Grinning
Исках да поръчам до БГ парфюм, но не доставят до тук.

# 639
  • Мнения: 3 727
Държа с празна карта Richter и Marc O'Polo, кои според вас са по-подходящи за ученичка? Може би Richter, заради локвите, ама пък другите са много хубави - тях ги мерихме, за тесен крак са ОК. Разликата в цената е 12 лв.  newsm78 Напоследък нещо голямо шубе ме е хванало да поръчвам, заради разни неуспехи, връщането е скъпо, а зимата дойде.  Cry
Е вторите са много по-хубави,не виждам кое може да им е неподходящо за ученичка на нито едните..,не са с 12 сантиметрови токове..
Не знам на какви цени сте ги взели, в минипри имаше май този модел Марко поло за около 50лв.

Благодаря, ще са Marc O'Polo  Hug
Е аз така се изказах спонтанно и според моя вкус и преценка за качеството,но все пак не е ли по-добре ученичката да си каже мнението. Сега пак ги загледах..,ми може би тя другите ще хареса повече.

# 640
  • Мнения: 141
.....

Благодаря, ще са Marc O'Polo  Hug
[/quote]
Е аз така се изказах спонтанно и според моя вкус и преценка за качеството,но все пак не е ли по-добре ученичката да си каже мнението. Сега пак ги загледах..,ми може би тя другите ще хареса повече.
[/quote]

Питах, не харесва Richter-a на цвят. Благодаря ти, отново.  Hug

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 23:53 от loly123

# 641
  • Мнения: 136
Здравейте, издирвам си зеленки от тези Флайки на по -ниска цена ,  в миниприкс ги няма Sad http://www.amazon.co.uk/Fly-London-Stay-Womens-Biker/dp/B00K85AI … s=Fly+London+STAY

# 642
  • Мнения: 1 685
Имаме ли тема за размяна обувки? Намерих обща за Амазон. Имам
ботите на BOSS номер 38, но отговарят на 39 черни
38 номер спортни Calvin Klein
И отново 38, но елегантни Jean Michel Cazabat

# 643
# 644
  • Мнения: 743
Момичета, може ли мнение за ботуши EMU  Simple Smile, на точен номер ли да заложа?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт