Място за боси стоножки - 9

  • 97 937
  • 720
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 17 546
Получих си ботите s.Oliver, разкошни са! Това е моята марка, всичко ми лепва перфектно.  Heart Eyes

# 646
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Момичета, може ли мнение за ботуши EMU  Simple Smile, на точен номер ли да заложа?  Thinking

Моите са точни, нося 35 и толкова поръчах от немския амазон. Иначе две години са ми любими ботушки и все едно стъпвам на възглавнички. Но не стават за мокро време.

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Получих си ботите s.Oliver, разкошни са! Това е моята марка, всичко ми лепва перфектно.  Heart Eyes
не са ли изкуствена кожа?

# 648
  • Мнения: 17 546
Да, изкуствена са. Дори не е кожа, а е текстил. Grinning

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Щом ти харесват и ти са удобни...Честито! Peace

# 650
  • Мнения: 743
Момичета, може ли мнение за ботуши EMU  Simple Smile, на точен номер ли да заложа?  Thinking

Моите са точни, нося 35 и толкова поръчах от немския амазон. Иначе две години са ми любими ботушки и все едно стъпвам на възглавнички. Но не стават за мокро време.
Много благодаря  Hug

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Поръчах тези мъжки ботуши от Timberland от амазонските сделки за 60 евро (на празна карта).
Изгодни ли ви се струват? И номерацията много ме озадачи, според тях 44 е 9.5UK, по принцип би трябвало да е 43  newsm78
Някой може ли да ме ориентира?
http://www.amazon.de/gp/product/B010E1UUBS?=gb1h_img_c-4_3647_74 … id=A3JWKAKR8XB7XF

# 652
  • Мнения: 738
За изгодни са изгодни. И изглеждат чудесни.
За номера - при Тимбърлендките се гледа американския размер и малко им се разминават номерациите, така че има шанс 9.5UK да са по-големи. От друга страна... аз бих рискувала.
В отзива за 45 номер пише, че е нормален размер...

# 653
  • София
  • Мнения: 3 873
Искам да попитам дамите, които си купиха онези много намалените боти Boss преди време за около 30 и кусур паунда, как са след носенето - удобни ли са, качествени ли са, отговарят ли си на номерата?Има пак намаление на някои артикули на Boss, не точно такова , но пак са сравнително добри цени за марката.

# 654
  • София
  • Мнения: 2 402
Искам да попитам дамите, които си купиха онези много намалените боти Boss преди време за около 30 и кусур паунда, как са след носенето - удобни ли са, качествени ли са, отговарят ли си на номерата?Има пак намаление на някои артикули на Boss, не точно такова , но пак са сравнително добри цени за марката.

Аз съм доволна - стабилна, удобна и хубава обувка. Надявам се да сме заедно поне няколко години  Simple Smile
Обаче са поне 1/2 номер уголемени.

# 655
  • Мнения: 3 739
Искам да попитам дамите, които си купиха онези много намалените боти Boss преди време за около 30 и кусур паунда, как са след носенето - удобни ли са, качествени ли са, отговарят ли си на номерата?Има пак намаление на някои артикули на Boss, не точно такова , но пак са сравнително добри цени за марката.

Аз съм доволна - стабилна, удобна и хубава обувка. Надявам се да сме заедно поне няколко години  Simple Smile
Обаче са поне 1/2 номер уголемени.
И аз да използвам поста за въпрос..
Носиш ли ги вече или само в къщи,че на мен ми се струват твърди и се чудя дали да ги подносвам..и малко са ми големи,ама ще сложа стелка,ако реша да ги нося. И още нещо,отгоре пречупват ли се при носене,че много ще ме дразни,ако стане така?

# 656
  • Мнения: 713
Аз съм доволна - стабилна, удобна и хубава обувка. Надявам се да сме заедно поне няколко години  Simple Smile
Обаче са поне 1/2 номер уголемени.

И аз съм много доволна от тях. Удобни са. Единственият недостатък - уголемени, а аз обичам да са ми абсолютно точни обувките.

# 657
  • София
  • Мнения: 2 402
sasi6, поносих ги доста навън. Ако мислиш, че са твърди, наистина по-добре ги разтъпчи вкъщи, при мен нямаше нужда. За пречупването отпред - има малки бръчки, предполагам, че ще пораснат с времето.

# 658
  • DE
  • Мнения: 9 068
http://de.buyvip.com/#page=d&sale=A3FLZMDLQ7Q794&asin=B0 … 0JXDK5JQ&fc=1
Страхотни, влюбена съм  Heart Eyes

След одисея с блокирана карта и изчакване да ги сторнират и отново да ги пуснат, за да ги поръчам с другата карта днес дойдоха. Много ми харесват, точни са ми.  Смешното е, че не бях обърнала внимание, че имат малка платформа, но така е по-добре, все пак са зимни.

# 659
  • Мнения: 141
.

Последна редакция: сб, 05 дек 2015, 19:58 от loly123

Общи условия

Активация на акаунт