Бременност и бъбречна недостатъчност

  • 17 675
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
От София съм .Но ми казаха че Маичин Дом е само за моя случай

В майчин дом преди месец прецакаха една приятелка.Не съм мн наясно с болницата там.Но в групата която пиша с бременните момичета този д-р Сигридов  е мн напред с материала.Чак едно от момичетата от Белгия си дойде че имаше проблем и я прие спешно да я прегледа.Естествено поговориха ,обсъдиха и сега всичко е ок.Свържи се с този човек за час или ако искаш пиши ми на лични ,аз ще питам в нашата група за телефона му и ще ти го дам.Мисля че трябва да опиташ с още едно мнение и то точно от човек който се занимава с рискова бременност главно. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 193
Боби, колко ти е Креатининът??

http://m.credoweb.bg/riskovi-faktori-za-babreka-i-vazmozhni-uslo … ontent-20691.html - прочети внимателно и си прецени в коя група попадаш. Ако си в 1-2 - смело напред.

За Майчин дом - добри отзиви съм чувала за д-р Дяволов, специалист рискова бременност.

Последна редакция: пт, 29 апр 2016, 21:36 от Fifita

# 17
  • Мнения: 5
Преди две седмици ми правиха изследвания креатенинът ми беше 145 нямам белтък пикочната киселина ми е висока кръвното що годе ми беше нормално но на моменти  се повишава

# 18
  • Мнения: 32
Здравейте!

Наскоро попаднах в тази тема след като и мен ме сполетя най-неприятното нещо. Наложи се да направя аборт в 22 седмица след като започнах да губя много белтък и докторите не успяха да овладеят високото кръвно, което получих вследствие на усложненията. До сега не съм имала никакви здравословни проблеми, не бях лежала в болница до 35 годишната си възраст, но за година се наложи да посетя няколко болнични заведения и да си полежа известно време. След направена биопсия се оказа, че имам вторична огнищно-сегментна гломерулна склероза /може да не цитирам много точно/. За съжаление нямам деца и много би ми се искало да имам. Но с тази диагноза незнам дали ще мога. В следствие на болесстта имам високо кръвно налягане, и в момента пия хапчета.
Искам да питам има ли някой, който с подобна диагноза или с бъбрчна недостатачност е успял да износи бремеността си до край.   

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте, пиша до мамите с ХБН,за да им дам надежда,че е възможно да гушнат своите бебчета. Моето се роди в седми месец,заради влошено кръвно налягане и бъбречна функция. Аз също се насочих към Майчин дом,а лекарят,на който се доверих е д-р Дяволов и мога да кажа,че е невероятен специалист,благодарение на него имам детето си. Мен също преди години ме съветваха да не забременявам,аз съм 1-2 степен ХБН,но за себе си винаги съм била убедена,че трябва да се боря,когато има примери,че не е невъзможно. Кураж на бременните мами и вярвайте,че ще гушнете своите бебчета.

# 20
  • Мнения: 218
Момичета, трябва да си направя 24 часа изследване на урина, но слагам Утрогестан вагинално. колко време трябва да прекъсна приема му?

Общи условия

Активация на акаунт