Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 495
  • 323
  •   1
Отговори
# 285
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВЕСЕ, спокойно бе сладур! Другата седмица ще му се порадваш ! ...и снимка ще ти дадат! Само спокойствие!
  НА ЛЕИЧКА й стискаме палци! Момичета, давайте да й пожелаем всичкият късмет и успех на света за да може след 9 месеца да си прегърне малката кукла!

# 286
  • Мнения: 902
КЪСМЕТ,Леа.Сигурна съм ,че този път нашият доктор ти е приготвил 9-месечна изненада.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Весе, аз нали те предупредих да не се надъхваш много! А според мен нямаш никаква киста, това си е най-обикновено жълто тяло на бременността  Flutter (абе не забелязвате ли колко много доктори се бъркат за това "нещо"  newsm78 ).

# 288
  • Мнения: 9 990
Момичета-аз още миналата година май беше ви пожелах най-страхотното нещо на света-да станете майки...и ето, че една по една се изнизвате в отчетните.Кой каквото си е пожелал-ще се сбъдне. Hug  bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 1 067
Весе, какво се шашкаш?

Колко време ти е закъснението? Нали знаеш, че докторите препоръчват да минат поне 10 дни от закъсненеието за да може да се види нещо? Плюс това ако си заченала по-късно... значи ще се види по-късно...

Аз като нетърпелива отидох на седми ден от закъснението и се видя много, ама много малка точка... ако знаеш колко време я търси доктора...

Успокой се, щото така вредиш на бебето... а в понеделник ще е минало достатъчно време и ще се види точно там където трябва.

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 18:11 от Фъстъчка

# 290
  • Мнения: 2 123
Привет!
Леа, Великденският заек тази година ми е обещал, че в кошницата с яйцата ще ти подари и още нещо!!!С цялото си сърце ти пожелавам успех!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Весе, не се тревожи. Явно бебето е станало малко по-късно отколкото мислиш. Затова и тестовете са с бледа чертичка, затова  и все още не може да се види плодния сак. За кистата - на мен също ми видяха такава в началото на бременността. Често пъти тя се появява от страната на овулиралия яйчник и още през първите месеци се резорбира, защото при отсъствиет он аменструация, няма от какво да се захранва. Отпусни се и си дочакай следващия преглед спокойна и щастлива заради 2-те черти.
Фъстъче, това което док е видял е жълтото тяло. От него се храни плода до образуването на плацента. Това, че отсега се вижда така добре е хубаво и е показател, че ембрионът се храни както трябва.
Верче, радвам се, че си по-добре. Имаш любовта на прекрасен човек - това е достатъчна причина да си заредена с оптимизъм и вяра. Нали!
Имам много важна делова среща в 16.30. Стискайте палци.  bouquet

# 291
  • Мнения: 998
Ирини, успех на срещата!

Весе не се притеснявай в понеделник всичко ще се изясни, ти толкова чака, че сега два дни все ще минат. Иначе за кистата и аз имах такава докато бях бременна, даже по едно време беше по голяма от бебето, но после изчезна, казаха, че е нормално и се нарича "киста на бременноста". Стискам палци за понеделник, веднага да пишеш после!

# 292
  • Мнения: 1 768
Имам само 5 дена zакъснение.Сега пак направих тест и 4ерти4ката е по- тъмна от преди.
Смятате ли,4е един такъм ранен контрол като днес би могъл да раЗвали оплодената яйцеклетка и да не се раЗвие?Понеже все пак рано ходих,а и тя доста 4овърка... ooooh!

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 15:47 от Vessito

# 293
  • Варна
  • Мнения: 3 896
Имам само 5 дена zакъснение.Сега пак направих тест и 4ерти4ката е по- тъмна от преди.
Смятате ли,4е един такъм ранен контрол като днес би могъл да раЗвали оплодената яйцеклетка и да не се раЗвие?Понеже все пак рано ходих,а и тя доста 4овърка... ooooh!

Ако е била внимателна няма да имаш проблеми. Сега се успокой и изчакай до понеделник. Знам, че е гадно чакането, нали затова ще ходя другия петък  Rolling Eyes Ама спокойствоето е най-важно!

Да се оплача може ли? От следобеда имам доста сериозно предменструални болки Sad Пих но-шпа, дано мине. Че сега ако вземе да дойде лелката не знам ... ще е огромно разочарование.

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 16:08 от svetli

# 294
  • София
  • Мнения: 4 272
Веси, спокойно бе, душицо! Ще се види точицата! Ето вече, че и втората чертичка е по-наситена! И нищо няма да ти се разчовърка от един прегелд. Не се безпокой!
Благодаря на всички за стиснатите палци! Инсето мина. Беше безболезнено. Нямаше спукан фоликул, но докторът каза, че се надява до вечерта поне 2 от фоликулите да се пукнат. Утре съм на преглед, за да се види дали са се пукнали или си стоят още там. Е, каквото зависеше от мен - направих го. Другото е Божа работа. Дано този път да е станала куклата Praynig

# 295
  • Мнения: 3 376
Леичка, и аз съм с теб особено сега след като инсето е минало Praynig

# 296
  • Мнения: 1 768
Успех,Леа.С тебе сме. Praynig Peace

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Леа дано всичко завърши с най хубавата къдрокоса кукла! Praynig

# 298
Честит петтък момиченца  bouquet
Аз като за последен ден от седмицата така се сдухах от работа..ама нека не се оплаквам Mr. Green
Лея, моля се всичко да е наред този път и щъркелчето да ти донесе розовото вързопче  Wink
Веси, спокойно!Ако те беше разчовъркала щеше да кървиш.Пък и доктора няма работа чак при оплодената яйцеклетка, пипат по - навън Mr. GreenЩом чертата е там, всичко е ок душице!
Светли, за болките пий но-шпа или папаверин.За всеки случай.Не са вредни при бременност, напротив.И си почивай повечко до прегледа.
Весел уикенд на всички, много да се слушкате и много да се гушкате с половинките:hug:

# 299
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей момичета, много сте мили Hug Добре, че ви има. Преди да тръгна към клиниката, треперех като лист. Сега вече съм много спокойна. Благодарение на вас!
Вижте нещо интересно

Общи условия

Активация на акаунт