Мартенско-априлска седмичка без рима (27.03 - 01.04)

  • 9 487
  • 323
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 362
Дея, как си? Отдавна не си писала при нас, по-отваднашните форумки /да не кажа старите/  Mr. Green се сещаме за тебе. Зарадвах се като виядх, че си писала  Heart Eyes

Благодаря добре съм  Hug В очакване вече,аз минавам чета ви не съм ви забравила,обичкам си всички с които съм била година и половина тук  Heart Eyes
Радвам,се че не сте  ме забравили защото аз немога скъпички сте ми   bouquet

# 316
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning Още сутринта бях на преглед, но после цял ден серазхождах насам-натам и ето ме, сега се прибирам. Хубавата новина при мен е, че всички фоликули са се спукали. И отляво, и отдясно. Остава да чакам търпеливо и да се надявам, че този път съм успяла.
Деичка, радвам се, че пишеш! Представям си с какво нетърпение чакаш да се изнижат последните дни. Мисля си често за теб и те гушкам виртуално Hug
Веси, успокой се! Разхождай се навън, прави нещо, само не мисли. Точицата, ако е там, ще си стои, няма да избяга Wink

# 317
  • Мнения: 4 306
...Хубавата новина при мен е, че всички фоликули са се спукали. И отляво, и отдясно. Остава да чакам търпеливо и да се надявам, че този път съм успяла.
[
smile3501 smile3501 smile3501
Страшно много се радвам Леа! Стискам палци! Praynig Praynig Praynig
Дея, нека скоро да ни радваш с прекрасната новина за  хубаво ти бебенце!

# 318
  • Мнения: 1 768
Добър ве4ер,моми4ета.

Аz в4ера си купих дневник zа бременност и zапо4нах да си го попълвам днес.Дано не съм объркала датите само..Но все пак не мога 100% да съ, сигурна кога съм zабременяла.Но все пак орентирова4но.. Laughing
Много се вълнувам zа понеделник.Нямам търпение да мине утре.
Забравих да 4еститя дне6ния Първи април.И нека бъдете лъгани само на дне6ния ден,ина4е НЕ. Outta Joint Stop

# 319
  • Мнения: 1 765
Леа страхотно, много се радвам, дано къдрокоската да се появи на бял свят след 9 месеца... smile3503 stork-girl newsm51
И днес времето изглежда да е страхотно...  bouquet

# 320
  • Мнения: 1 765
След като се поогледах във форума и не успях да открия подходяща тема, в която да отправя моето питане, реших да ви питам вас....
От няколко дни търся Фемикур, попитах в няколко аптеки и никъде го нямаше, някоя от вас, която го е пила случайно да знае откъде мога да си го закупя. Благодаря ви предварително! Hug

# 321
  • Мнения: 2 123
Леичка, какво да ти кажа...!!! Страшно наистина страшно много се радвам! И сега ще си замълча и докато н есе похвалиш няма да питам. Но да знаеш, че аз за себе с изнам какъв ще е резултата!!!! Прегръщам те! Heart Eyes
Комикс, за съжаление не мога да ти помогна.

# 322
  • Мнения: 1 765
Все пак ти благодаря Ирини, че си обърнала внимание на въпроса ми, за щастие днес намерих 4 блистера в аптеката на ХИТ и момчето ми обеща да потърси още 1 - 2 опаковки...та така, започвам борбата с ПМС. #2gunfire

# 323
  • Мнения: 2 120
Как сте момичета? Много е тихо форумчето. Аз съм каталясала с този ремонт и пролетната умора, идва ми в повече. Смятам да пътувам за Варна преди празниците, така ще съчетая едно служебно ходене до там, с малко почивка. И между другото вече трети ден не меря Т., мързи ме и като че ли съм намразила термометрите. След овуто ще тръгна да опозная Родината Wink за седмица и каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт