Нова седмица 27.03-02.04

  • 4 756
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Дидка, когато Тони е сополив го водим при един кине-остеопат, който го "продухва" отвсякъде и след 2-3 дни му няма ни6то. Така се предотвратява и слизането на секретите в бронхите и полу4аването на бронхиолит. В момента е абсолютно здрав(4укам на дърво).

# 151
  • Мнения: 7 430

Благодаря - ами аз сега направих един разтвор с чесън и мед и довечера ще му сложа Wink

Искам да попитам някои да знае как се почиства петно от мастило newsm78
На МирО дънковото яке има едно петно - така и не можем да установим от къде е - аз днес видях и на коженото му Tired

Дайте съвет - аз четох, че с амоняк се маха, но тук къде да намеря Thinking

# 152
  • Мнения: 6 390
Дидонке,
дано се подобрява вече бонбончо, че много се измъчи горкия  Hug Hug Hug
чесън и мед в носа ли ще му слагаш не разбрах
По добре май капки за нос щом са му зелени и гъсти, той физиологичния разтвор нищо не прави с тях, само временно му улеснява дишането
за петната от мастило... не мога да бъда полезна, с амоняк няма ли да се размаже много, ама дали ще изчезне  Thinking

Майка,
ново 20.  ooooh! айде пък сега, хайде бързо и ти се давай във форма, стига болни  Wink  bouquet

Смърфи,
супер са малки мишоци  Party лелелеле каква фамилия, 8.деца а 2.пъти бременна само  Crossing Arms Laughing Laughing Wink

# 153
  • Мнения: 6 390
Забравих да напиша колко страхотно беше тези два дни  Wink Laughing
Днес  Емката беше като сянка на баща си, оставих ги сутринта за няколко часа, и после цял ден го гледаше супер влюбено, и въобще не ме броеше за нищо  Party
Бяхме навън почти цял слетобяд, е едни приятели и бебче на 6.месеца, изкарахме страхотно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт