Нова седмица 27.03-02.04

  • 4 768
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 183
сънувах че гледаме мач заедно с Марадона  Flutter Party Laughing и той ми обясняваше, че незнал че и толкова млади, хубави момичета се вълнуват от този спорт 
и СКРОМНИ  Mr. Green
 А за Елвис - нормално е да го сънувам. Тогава му бях върла фенка.

# 106
  • Мнения: 5 183
Хахаха Майа, ти само ВИПта ли сънуваШ, Що така?
Явно ме вле4е техния на4ин на живот ... майтап. Не, не сънувам само такива, но те се запомнят обикновено  Mr. Green

# 107
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Tatjana, каква длъжност изпълнява директор на водопад newsm78, разясни на мен непросветената моля се Crazy Laughing Laughing
Стана ми интересно Whistling

# 108
  • Мнения: 7 605
Tatjana, каква длъжност изпълнява директор на водопад newsm78, разясни на мен непросветената моля се Crazy Laughing Laughing
Стана ми интересно Whistling


Ами.....сигурно брои капките вода, това е много важна длъжност  Mr. Green

Майтапа на страни, не помниШ ли таzи песен на Милена (или Ревю ли бяха?) ?

# 109
  • Мнения: 1 465
Tатянката обича да слуша U2 - "Where the streets have no names" newsm53

# 110
  • Мнения: 7 605
Tатянката обича да слуша U2 - "Where the streets have no names" newsm53

Дааааааааааааааа и оЩе ме е яд 4е не успях да вzема билет zа миналогодиШния концерт в Ница  Cry   А това лято Плацебо Ще свирят в Жуан, много съм навита да отида  Grinning

# 111
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ми срам не срам ще си кажа не я помня тази песен Embarassed, но тази длъжност си е много важна съгласна съм с теб Grinning

# 112
  • Мнения: 1 465
Аз я помня, но и аз съм им върла фенка Wink Това за миналогодишният концерт е голям пропуск от моя страна - кога точно е бил?

# 113
  • Мнения: 7 430
Дидка не пише...как ли е Вики?
Колко е 4асът сега в Канада?

Вчера към 1 (значи сутринта) направи отново 40 градуса, свалихме я и ето преди малко (8 часа е) отново клони към 40 - Миро отиде за нови свещички - а аз мажа с вода и ощет - крачетата и ръчичките му са отново студени  Sad

# 114
  • Мнения: 1 465
Дидката, дано отмине скоро Т°. Лекар погледна ли го Викича?

# 115
  • Мнения: 5 183
Вчера към 1 (значи сутринта) направи отново 40 градуса, свалихме я и ето преди малко (8 часа е) отново клони към 40 - Миро отиде за нови свещички - а аз мажа с вода и ощет - крачетата и ръчичките му са отново студени  Sad[/tt][/size]
Ох, измъ4и се милото детенце!
А те4ности пие ли? Консултирахте ли се с лекаря си? Действайте, защото през уикенда е по-трудно да откриеш някой на разположение!

# 116
  • Мнения: 7 430
Дидката, дано отмине скоро Т°. Лекар погледна ли го Викича?

Не сме ходили Tired, по телефона само - казват, че щом не повръща значи се бори с болестта - иначе му давам с лъжичка по малко вода, понеже от кашлицата и може да повърне, а преди малко му дадох антибиотика Confused

Благодаря ви момичета за загрижеността   bouquet сега го поливам с вода и оцет и чакам Миро да се върне

# 117
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Дидка с теб сме, мисля си че щом е престанал да повръща скоро ще имате подобрение
Едно гуш за малкото геройче Hug

# 118
  • Мнения: 1 465
някъде бях чела тук из форума, че висока Т° се сваляла също като се увие детето във влажен чаршаф. newsm78

# 119
  • Мнения: 7 430
някъде бях чела тук из форума, че висока Т° се сваляла също като се увие детето във влажен чаршаф. newsm78

Да, има такъв варинат,  върху мен едно време доста са практикували това, но аз знам, че е по-добре да се направи душ на детенце или по-точно да го сложиш във ваничката с вода, при Т, с която се къпе всеки път - за него ще е студена - и така наистина пада...

Сложих му свещичка сега и дано спадне, бе 39.6  Sad
Хич не ми се вижда нормално 2 дни да поддържа 40 градуса Т Tired
....милото ми коремчето му къркори, и е само на няколко капки водичка Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт