За Павел- Моля, помогнете със знанията си с информация за евентуално лечение !!!

  • 59 228
  • 359
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
За престоя не е ставало дума изобщо, а едва ли ще е евтино.

# 31
  • Мнения: 4 785
Ясно, благодаря за поправката, но не знам дали цялата сума от 100 000 долара е възможно да се събере до утре. Дано стане чудо. Сумата ще се събере със сигурност, но е много малко времето, затова попитах дали някой е запознат дали са склонни да приемат детето, а сумата да се доплати след седмица примерно.

А и дали е възможно модератор да промени заглавието на темата на "МНОГО СПЕШНО! ЗАЕДНО ЗА ПАВЕЛ!", може би повече хора ще я отворят, които не знаят за случая.

# 32
  • Мнения: 11 747
Не зная такива подробности, но едва ли болницата прави компромиси. Документа е някак категоричен. Днес не съм видяла никакво включване от Бени, надявам се, че са добре и утре да заминат.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/s960x9 … 13921819568_o.jpg

# 33
  • Мнения: 11 747
Всъщност сега виждам, че в цената е включен и престой на един придружител.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 520
Аз съм оптимист, че сумата ще се събере. Просто вчера беше първият работен ден след няколко почивни дни. Аз например научих едва вчера.  Преводите от други банки към ОББ най-вероятно ще пристигнат днес. Най-бързо става да се внася на гише в ОББ, на момента са по сметката.

# 35
  • Мнения: 11 747
Нова пак даваха репортаж в следобедните новини, току що.

# 36
  • Мнения: 4 120
 Вярвам, че ще се съберат!
Дано да съберем парите.Много са .Имало ли е кампании и с по-големи суми за събиране ?

Имаше за едно момиченце от Варна и беше успешна.

# 37
  • Мнения: 8 470
Изпратих парички през пейпал, дано се включат и други хора и детето се оправи! Praynig

# 38
  • Мнения: 11 747
Има развитие, може би сте видели във Фейсбук. Болница Сураски в последния момент е поискала 140 хил долара, вместо първоначалните 115, които се виждат на тук приложения документ с техен подпис и печат. Искали са цялата сума да се внесе веднага. Паралелно с това семейството е било във връзка с друга болница в Израел - Шнайдер и в крайна сметка отиват за лечение в нея. Техните оферти са публикувани в групата във Фейсбук.

# 39
  • Мнения: 11 747
Има добри новини! До момента са събрани 115 хил лв и 15 хил евро!  Party

# 40
  • Мнения: 4 120
Могат ли да заминат с тази сума?

# 41
  • Мнения: 11 747
Инфантилна, малко трудно ми беше да разбера новата оферта и в нея не пишеше конкретно за депозит, сякаш. За парите не мога да съм точна, но те заминават.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 374
Има добри новини! До момента са събрани 115 хил лв и 15 хил евро!  Party

Чудесно! Вчера се включих във фейсбук групата и си избрах нещичко от базара, дано го направят повече хора. Силно стискам палци за Павчо, дано се пребори душицата  Praynig

# 43
  • Враца
  • Мнения: 2 317
Вчера гледах репортажа на Нова ТВ.
Сълзите ми просто сами потекоха!
За отрицателно време намерих сметката от сайта им, и преведох сумата.
Не се и замислих, та това детенце е на възрастта на моето дете!
Дарих 50 лева, превод през e-pay.
Отне ми точно 10 секунди.

ПОЖЕЛАВАМ НА РОДИТЕЛИТЕ МНОГО СИЛА!
БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ ИМАТ ГОЛЕМИ СЪРЦА, СИГУРНА СЪМ В ТОВА, И ЩЕ ПОМОГНАТ НА ТОВА МАЛКО ПИЛЕНЦЕ ДА ОЗДРАВЕЕ И ДА ПОРАСНЕ!

УСПЕХ!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 1 698
Нали може и утре да се превеждат суми по сметката? Вярвам, че дори и да са заминали, парите се събират.

Общи условия

Активация на акаунт