За Павел- Моля, помогнете със знанията си с информация за евентуално лечение !!!

  • 59 222
  • 359
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 270
Преведох пари чрез интернет банкиране, нямах възможност да ги внеса на гише. Дано да се събере сумата до утре.
Пожелавам на малкия Павел бързо оздравяване, а на родителите му много вяра и търпение. Hug

# 46
  • Мнения: 4 120
 Аз преведох  в пейпал, но там отнема 2 дни да се трансферират от пейпал-а на получателя до банковата му сметка  Sad

# 47
  • Мнения: 11 747
Може да се внася още дни напред, тепърва ще има базари, фотосесии, продължават да се събират пари. Лечението тепърва предстои.

# 48
  • Мнения: 539
Много сили и вяра на Павел и семейството му! Hug

Преведох малка сума по банков път.

# 49
  • Мнения: 4 785
Мисля, че парите ще се съберат, доста от преводите са направени днес следобед, включително и нашия, и ще се осчетоводят утре. Но със сигурност ще има нужда от още средства.
Дано сега всичко се нареди и се развие добре, дано скоро Павел да се излекува, и да се радва на безгрижно детство. Ще се молим с тях.

# 50
  • Мнения: 31
Здравейте, съжалявам за случилото се, моля погледнете тази тема, надявам се да ви помогне  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721162.0

# 51
  • Мнения: 255
Сега видях и преведох пари чрез интернет банкиране. Утре до обяд трябва  да влязат в сметката.
Пожелавам на малкия Павел бързо оздравяване, а на родителите му много вяра и търпение.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 374
Сега проверих фейсбук групата - изпратили са Павчо и родителите му на летището във Варна, утре летят от София до Тел Авив.
Бог да е с тях.

# 53
  • Мнения: 11 747
Да, ето ги на летището във Варна, заминавайки към София


# 54
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,
Моля Ви дайте информация за базара. Къде и какво може да пращаме ?
Предварително благодаря !   bouquet

# 55
  • Мнения: 1 110
Успех на Павчо, сили и много вяра на цялото семейство  Hug!

# 56
  • Мнения: 262
Ще се молим за Павел, дано се оправи! Изпратих мъжът ми да внесе парички директно в клон на посочената банка.
Бог да даде сили на цялото семейство!

# 57
# 58
  • Мнения: 627
Писах и на страницата на детето, пиша и тук.
Виждам, че сметката, която е дадена там най-вероятно е на бащата, съветът ми е за да откликнат повече хора да се направи дарителска сметка на самото дете...казвам го с добри чувства, включвам се в различни инициативи и не е истина какви изобретателни шашми се правят на гърба на болни хора...не го приемайте като нападка, просто знам, че има и други хора, които се включват само при лична дарителска сметка  Peace
Със сметка на името на детето е много по-сложно управлението на парите. А те ще трябват не само за такса в болницата. И в Изрел всичко е пари. Престоя на родителите също е платен. И много други
неща които не влизат в сумата за превод в болницата. Битката ти първа предстои на тези хора,
а пари ще им трябват. Затова смятам , че който може да помогне не трябва да се смущава от това че титуляр е бащата.

# 59
  • Мнения: 4 785
Аз, когато видях призива във фейсбук и че титуляр е бащата, влязох тук, за да проверя. Знаете защо хората са мнителни, имало е не един и два случая. Та тук видях, че няколко съфорумки, които познавам виртуално от дълго време, са написали, че познават родителите и че всичко е така. Това за мен беше достатъчно. Да не говорим за това, че всичко е медийно оповестено, никой, който има задни мисли не би се показал с цялата си болка по телевизията.

Дано днес се е събрала сумата за болницата. За другите разходи ще има малко повече време и всичко ще е наред! Успех им желая и скоро да ни зарадват с добра новина!

Общи условия

Активация на акаунт