Лятна носталгия ни обзе,а от теста греят чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 25 170
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 000
Шеф Кали   chef  огретен а ла зюмбюл, че на мен си ми звучи направо екзотично Laughing

Кейче, това е дете е не знам докоснато ли, но е голяма красота, и както си я накичила с тази роза. само за целуване Heart Eyes

Шери, знам ги тези обувки, имам хубави зелени сандалки едни.

Коте, за коледния базар не може ли нещо да помогнем, да задаваш задачки, изрязваме и пращаме.

2в1, хубав ден, благородно позавидях, че обичам много и аз такава програма. Но ти си била голяма спортистка, браво, но и явно и си имала такава грижа родителска.

Танче, и при нас традиционно чушките в чушкопек и после във фризера в торбички, изчистени, но това си го прави ММ Wink

Пазаренето при нас е почти всеки ден и то различни неща от различни места, магазини, пазари Crazy

# 691
  • Мнения: 5 037
Ина,не и говори за зелени сандали,че се изприщвам Crazy.Такива проблеми имахме с едно зелено,за разноцветие.

Прикачи е блокирало и снимки ,и аватари не се виждат.

# 692
  • Мнения: 1 933
Лятна Ина, ми то по-лесно да дойде някой тук и да изрязва Wink
2в1, сма ще правя всичко... ако изобщо успея да направя нещо. В момента звучи почти утопично
Амини, ще бъде по-скоро за ръчно направени неща.

Да кажа и аз - преди ходехме да пазаруваме веднъж в седмицата със списък задължително, че иначе рискуваме да се приберем с хиляди покупки, ноне и онова, за което сме отишли. Сега ходя да пазарувам когато имаме нужда от нещо, пак със списък. Купувам и неща които не са в списъка, но ако има някое намаленийце. И правя всичко възможно да ходя на пазар сита, иначе  Shocked очи-палачинки... и после хвърляме храна. Понякога правим по-голям списък и пазаруваме от Германия месо, почистващи препарати и др.

Кали  hahaha с глас се смея и се налага да обяснявам защо... Добре, че ви познава, та не се налага да обяснявам дълго за кого иде реч  Joy  Ама ММ твърди, че сте щели да се отровите ако го беше сготвила...

# 693
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да котето е права, много е ажно да се пазарува нахранен  Simple Smile

Мимче голямо улеснение е особено като сте с малки деца. И тук са доста популярни такива магазини.

# 694
  • Мнения: 1 000
Коте, аз подчертано много хубаво изрязвам, и си умея всякакви фигурки  Joy

# 695
  • Мнения: 1 933
И ние може да си пазаруваме от голеимте вериги магазини онлайн, но досега на съм го правила. ММ много обича да пазарува, аз хич. Ама тук си е нещо като сожиално събитие - особено в събота хората ходят да пазаруват за да се видят и да си говорят спрели на средата на пътеката, така че максимално да пречат на останалите + крещящи деца тичаши между щандовете и търкалящи се по земята и родители, които не им обръщат грам внимание или им се кефят. Та трябва много внимателно да се ходи, за да не настъпиш нечие отроче грижещо се за блясъка на подовите настилки...

Лятна Ина, ти сега идваш ли да помагаш или само казваш Wink

редактирам се - хехе, Шери, сега се вижда чий аватар е в прикачи и чий нейде другаде  Joy

# 696
  • Мнения: 1 000
Коте, принципно да Wink, защото съм почти като професионално коледно джудже Close-mas:, правила съм разни неща, ако искаш и препоръки мога да потърся...

И аз не обичам да пазарувам, направо избягвам.

Ева, забравих да кажа, че не се учудвам, че около Варна селските къщи са скъпи, в други райони има на доста прилични цени, но пък няма да ви е удобно, ако ще я ползвате целогодишно. Пък и за ремонт ще е сложна работа, ако се управлява отдалеч целия процес. Сложна работа, но пък си заслужава, ако човек го иска.

Зази, няма да се ядосваш, забранено е  Hug 

# 697
# 698
  • Мнения: 13 965
Жане, не минавай така набързо, кажи как е Лиза, свикнахте ли една с друга Grinning

# 699
  • Мнения: 1 933
Умно хлапе, спор няма ЦЪК

# 700
  • Мнения: 1 933
Ехее, аз пак ли съм сама тук....
Мира, ми хайде де, грабвай Момо и каката и се донесете на коледен базар. Дотогава току виж, издирили къде са затрили пакетчето и си го вземете лично за най-сигурно  Wink Wink и до Сан Бернардино ще отидем, да проверим дали къщичката в още там  Sunglasses
Чийта дрънда както спеше по цяла нощ, така втора вечер се буди и мрънка по никое време ...
ММС, спинкаш ли? Тита? Ина?  newsm78

# 701
  • Мнения: 2 473
Коте, аз след малко отивам да си лягам, че при нас е 12 без 20. А пък за покупките- като каза, че пазарите от Германия, ние утре ще прескочим до Щатите да напазарим и да напълним колата, че и до зоопарк ще ходим. Така че - лягам да спа, а виждам, че и Шери е на линия! Шерииии, добро утро!!!

# 702
  • Мнения: 5 037
Добро утро Тите Laughing,или на теб лека нощ.

Добро утро на всички.Кафе?
Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 2 497
Добро петъчно утро, момичета
Скрит текст:

# 704
  • Мнения: 8 532
ау петък
чудна работа Wink честит да ви е

Аз вчера експериментирах - имах много малко чинии и ги пуснах в миалната с обикновен препарат. Измите са! Ще повторя теста с по-пълна машина.

Общи условия

Активация на акаунт